Öncelikle herkese merhabalar. Beni çok fazla tanımıyorsunuz. Oyundaki adım Yılan Kavminden Hunder lakin konumuz bu değil. Bu yazımda sizlere şikayet ve önerilerimi elimden geldiğince kısa bir şekilde sunmaya çalışacağım. Fakat şikayetlerimi bir o kadar da sunmak istemiyorum. Bilakis oyun şu anki şikayet edilecek haliyle bile beni cezbediyor diyebilirim... Evet yazıma başlıyorum.

Sevgili MAYN GAMES yöneticileri. Bu yazımı okuyup dikkate alacak mısınız bilmiyorum lakin bir ümitte olsa ben yazacağım. Oyununuz ben kendimi bildim bileli var. Seneler öncesinde ilk defa oynadığımda oyunun görsel hali böyleydi ve halada bu şekilde. Böylesine bir şaheser oyun ortaya çıkarmışken nasıl olur da geliştirmek için elinizden geleni yapmazsınız? Belki yapıyorsunuzdur hatta yapmışsınızdır da bilemiyorum fakat yaptıklarınız oyuna maalesef ki hiç ama hiç yansımamış. Başka bir oyunu övmek istemiyorum fakat örnek vermeden geçemeyeceğim. League of Legends... Oyunun ilk çıktığı görseli ile şimdi ki görseli arasında dağlar kadar fark var. Ve o oyunun şu an milyonlarca oyuncusu var. Sizin neden olmasın? Oyundaki zırhlar, kılıçlar, binekler ve yaratıklar başka hiçbir oyunda yok. Lakin bazı efektler ve hasar dengelemeleri gerekli. Böylesine egzotik bir ortama sahip oyun hala çıkmamışken -var lakin ben beğenmedim- siz neden buna sahipken daha iyisi için çabalamıyorsunuz? Skiller ve skillerin yansıtılışı bile bir başka bu oyunda. Misal özelliklerle kombo yapılabilir aynı oyunun tanıtım reklamında ki gibi. Lakin ufukta ki hedeflerin dahi aza biraz gözükmesi lazım. Şöyle örnek vereyim. Diyelim ki 10 saniyelik bir mesafede x yaratığı olsun. Ona hızlı koşma yeteneğimiz ile hızla ilerlerken aynı zamanda zıplama yeteneğine de basabilelim. Basabiliyoruz zaten diyenleriniz olacaktır elbet, onu bende biliyorum lakin sıkıntı anlık duraksamada. O olmasın işte. Daha sonra havadayken de hedefi seçip alan hasarı veren özelliğimize bastığımızda yere inerken o özelliğini kullansa emin olun çok ama çok daha güzel olacaktır. Hatta en önemlisi 112 level itibariyle gelen deneyim kısıtlaması. Bu bir çok oyuncunun işini zora sokuyor. Böylesine bir oyunu para avcısı bir oyun yapmayın. Bu tür tabirler kullanmak istemiyorum maalesef ki öyle. Bir sürü oyuncu bunun yüzünden oyunu bırakıyor. Bunu sizlerde biliyorsunuz.
1-) OYUN İÇİ GÖRSEL,
2-) ÖZELLİKLERİN KOMBOLANMASI
3-) HASAR ve DENEYİM DENGELEMESİ

İYİ ÇALIŞMALAR, HERKESE İYİ OYUNLAR!