Merhabalar;
Ben bu oyunu yaklaşık 2011-2012 dönemlerinde oynamaya başlamıştım ve son olarak 2017 şubat ayı itibariyle oyuncu kaybı olduğu için girmemeye başlamıştım.
İlk olarak bir çok kişi de benim gibi, oyunda oyuncu olamadığını söyleyip girmediğini belirtmiştir ve bunu uzun süredir biliyorsunuzdur. oyuna yeni sunucu gelmiyor, oyunun Han Para alımından ziyade dışa belirli kişiler sayesinde ticaret yapılıyor. Bu ticaret de bildiğimiz üzere oyun firmasının kazancı yok, sadece bireysel kazanımlar elde ediliyor. Bu bireysel kazançların önüne geçmek için HanPara E-Pin fiyatlarının düşürülmesiyle itibaren hem oyuncu HanPara çekip oyun firmasına destek, hemde oyun içi kendi işini halledebilecek( oyun içi ticaret,pazar,takas). eğer bu bireysel kazançların önüne geçilmezse bu durum gittikçe büyüye bilir ki büyüdüğü kadar da büyüdü..

İkinci bi önerim ise, KaraHan server ile TwelveSky2 server i birleştirilmesi ve Global şekilde oyunun EU-TR-AS gibi gibi ülkelerden girilebilmesi açık yeni bir sunucusu olmalıdır. ikiside Mayn Games ikiside Super Genius Games in çatısı altında olduğu için yapılması mümkün bir şey olduğunu düşünüyorum.

Büyük ihtimal ile bu öneri diğer öneriler gibi göz ardı edilecek ve bir çok kişinin kulaktan kulağa yayılan cümleler sözler git gide artacak ve bu oyunun da sonu biraz daha yakınlaşacak.
oyunu oynamak isteyen oynasın tarzı cümleler değilde, oyunu sizin oynayacağınız şekilde düzene getirdik, demenizi bekliyoruz.