PDA

View Full Version : [Duyuru] İmza Tasarım Yarışması Sonuçları

GMSezar
10-02-2012, 12:12 PM
Merhabalar,

Bildiğiniz üzere 24 -30 Eylül 2012 tarihleri arasında düzenlediğim imza yarışmasının sonuçlarını duyuruyorum.
Katılımlarımız 80'i geçtiğinden dolayı aşağıda kazanan oyuncularımızın hazırladığı imzalar, yapan oyuncularımızın forum nicki ve hediyeleri görülmektedir.

Birinci
https://lh4.googleusercontent.com/-DDEQeTWRd3M/UGrZtMrRcuI/AAAAAAAAAOc/sN4y8mif_i4/s600/10lympuSs.jpg
MCwolfman -> 2x Kaplumbağa Kabuğu + 1x Arama Bileti(S) + 10x Yılbaşı Hediyesi

İkinci
https://lh4.googleusercontent.com/-OpwrNLz3O4c/UGrZrtMLTmI/AAAAAAAAAOQ/55O17DtegnQ/s600/II%25C4%25B1%25C4%25B1ARES%25C4%25B1%25C4%25B1II.j pg
OooGOKHANooO -> 1x Kaplumbağa Kabuğu + 1x Arama Bileti(S) + 5x Yılbaşı Hediyesi

Üçüncü
https://lh5.googleusercontent.com/-Z3UMKq-blAU/UGrZsigE2aI/AAAAAAAAAOU/H6WemEaKOII/s600/DoubleLuck.png
KarahanGamer1 -> 1 adet Kaplumbağa Kabuğu+ 5x Yılbaşı Hediyesi

Katılan ve emek harcayan tüm oyuncularımıza teşekkür eder, kazanan oyuncularımızı kutlarım.

Teşekkürler!

Cestus
10-02-2012, 12:30 PM
tebrikler

KarahanGamer1
10-02-2012, 12:43 PM
Ellerim kırılıncaya kadar alkışlamak istiyorum(!)

MichalenCelo3
10-02-2012, 12:49 PM
Tebrikler.Hepside birbirinden güzel...

pislicksss
10-02-2012, 01:00 PM
Bu yarışmanın adı güzel imza resmi bulma olsaymış.. Muhtemelen sonuç; yerinde bir karar olurmuş. 1.yi kutlarım güzel resim ama sadece güzel resim.

Not: Cesare deve morire ...

lanetnefret3
10-02-2012, 01:01 PM
keşke bende sadece resmin üstüne yazı yazsaydım... !!!

MCwolfman
10-02-2012, 03:09 PM
Geçmiş Başarılar
Wallpaper yarışması 1.cilik
Gm dark imzası seçimi yarışması 3.lük
Karahan Online Video Yarışması 2.cilik
Gm Sezar imza yarışması 1.cilik

Güzel sıralama 1,2,3,2,1 :)

Teşekkürler Yine 1.ciyim her yarışmada dereceye girdiğim gibi bundada girmişim teşekkürler:) zevkler ve renkler tartışılmaz. Eklediğim 15 adet resim arasında her zevke hitap eden imzalara yer verdim bu Gm sezarın seçimi herkesin zevki farklıdır ama sonuçta her imzada emek vardır önemli olan farklı parçalar bir araya toplayıp zihninzde bir araya getirmektir. Bir çok kişi arkapılan resmi üstüne yazı yazıp geçmiş, önemli olan kişinin zevkine hitap etmesidir.Bunun içinde her zevke uygun imzalar tasarlamak gerekir. iyi forumlar Herkesin Emeğine Sağlık

Excu
10-02-2012, 04:23 PM
[Resmen saçmalamışsınız .

http://imageshack.us/a/img31/6775/gmsezar.png

Bir şu resme birde 1. nin resmine bakarmısınız !!! . Sonuç değişmeyecek ama ilk resimde ki yazı stili benim photoshop' umda kayıtlı .

lanetnefret3
10-02-2012, 04:42 PM
Geçmiş Başarılar
Wallpaper yarışması 1.cilik
Gm dark imzası seçimi yarışması 3.lük
Karahan Online Video Yarışması 2.cilik
Gm Sezar imza yarışması 1.cilik

Güzel sıralama 1,2,3,2,1 :)

Teşekkürler Yine 1.ciyim her yarışmada dereceye girdiğim gibi bundada girmişim teşekkürler:) zevkler ve renkler tartışılmaz. Eklediğim 15 adet resim arasında her zevke hitap eden imzalara yer verdim bu Gm sezarın seçimi herkesin zevki farklıdır ama sonuçta her imzada emek vardır önemli olan farklı parçalar bir araya toplayıp zihninzde bir araya getirmektir. Bir çok kişi arkapılan resmi üstüne yazı yazıp geçmiş, önemli olan kişinin zevkine hitap etmesidir.Bunun içinde her zevke uygun imzalar tasarlamak gerekir. iyi forumlar Herkesin Emeğine Sağlık

öncelikle bu imzaları sadece sezar değil bütün yöneticiler seçiyor...
bende 10 15 tane belkide daha fazla resmin üstüne yazı yazıp sunabilirdim...ama yapmadım çünkü yarışmaya değer bir gm in imzasına yakışacak değerde imzalar yaptım...
ancak bir kıymeti yokmuş...
bende bundan sonra yarışma olursa resimin üstüne yazı yazıp atarım bakalım sonuç o zaman ne olacak.!

MCwolfman
10-02-2012, 05:16 PM
öncelikle bu imzaları sadece sezar değil bütün yöneticiler seçiyor...
bende 10 15 tane belkide daha fazla resmin üstüne yazı yazıp sunabilirdim...ama yapmadım çünkü yarışmaya değer bir gm in imzasına yakışacak değerde imzalar yaptım...
ancak bir kıymeti yokmuş...
bende bundan sonra yarışma olursa resimin üstüne yazı yazıp atarım bakalım sonuç o zaman ne olacak.!

Daha iyi ya seçilen imzalar tüm yöneticiler tarafından beğeniliyorsa en iyileri bunlar kabul edilmiş ortak görüş bu imzalar Beğenilmiş bu bir yarışma herkes kendi imzasının 1. olmasını ister ne kadar çok imza yaparsan şansın okadar artırırsın sonuçta bu bir imza ne beklentiniz yada ne kadar çok bir uğraş gerektirirki imzada animasyon yok bişey yok. Herkesin düsüncesi farklı kimisi her hangi bi duvar kağdının üzerine farklı şekillerde yazı yazar kimisi imzasında bazı yerlerine şeffaflık katar ortaya çıkan büyüleyici bişey değildir işin içinde animasyon gibi şeyler olsaydı ozman uğraş isterdi ben sana bi sürü site adı veryim sadece imzada olcak yazıyı yazıosun oluşturmasını site kendi yapıyor ve linkini alıp buraya koplamak kalıo sadece böyle sitelere baş vuranlarda vardır ben nitekim buralara baş vurmadım her imzamın ne paraçaları birleştirerek yaptığımı gösterebilrimde yaptğım her imzada emek verip düşünerek yaptım 1. olan resmin sadece duvar kağdı üzerine bi yazı yazılıp geçilmiş diye düşünülmesi yanlış o resmin orjinal halini görmeden bu cümleyi kurmanız bidefa yanlış o resimde bir çok yerlerinde yazılar ve eksiklikler vardı bunları temizleyip en sade haline getirip uygun fonda yazıy la imza ya dökmek herkesin yapcağı birşey değil doğrumu imza yarışmasında gidin bakın bir çok kişi daha 600x 250 ebatında küçültmeyi bilmiyor nese dicek çok laf var gerek yok zaten seçilen seçilmiş sonuçta bu bir yarışma yarışma sonucunu halk değil yetkisi olanlar belirliyor iyi forumlar.

Not : bir gm in imzasına yakışacak değerde imzalar yaptım...
ancak bir kıymeti yokmuş... demişsin
Yanlış, sana göre yakışan bir değerdir haklısın ama bana yada bi başkasına göre değersiz yada kötüdür herkesin emek verip yaptğı şeyler değerli ve kıymetlidir ama buna emek verip zaman harcıyan karşı taraf olmayınca değeri sadece gördüğü yapıttır senin bir imzaya harcamış oldğun zaman 3 4 saatir belki ama buna kimse bakmaz ortaya çıkardğın şeydir önemli olan ne değerde oldğunuda 1.2.3.yü belirlicek olanlar karar verir.

lanetnefret3
10-02-2012, 07:34 PM
madem öyle seçim kriterleri bir tuhaf...
ayrıca ben benim imzam 1. olsun demiyorum...bende olmayabilirim benden iyileride vardır ama bunlar :D neyse neyin nasıl neye göre seçildiği belli oldu ...!

avci63
10-02-2012, 09:15 PM
Gm Arkadaşlarımızn 1. olarak seçtikleri imzaya bakacak olunursa anlaşılıyorki bu oyundaki "mızrak, kama, kılıca" ek olarak cok yakın bi zamanda tabanca da eklenecek ve bizlerde hağince bug kesme olayımıza tabancalarla devam edebilirz uzun menzilli olarak :)

GMSezar
10-03-2012, 06:24 AM
Merhabalar,

Öncelikle şunu belirtmeliyim ki imzaları bizzat kendim, kendi zevkime uygun seçtim. Bu konuda bence kimsenin bişi demesi doğru değil. Sonuç olarak zevkler ve renkler tartışılmaz. Bu konuyla ilgili tartışma ortamı yaratılmasını istemiyorum.

Teşekkürler!

lanetnefret3
10-03-2012, 06:58 AM
Merhabalar,

Öncelikle şunu belirtmeliyim ki imzaları bizzat kendim, kendi zevkime uygun seçtim. Bu konuda bence kimsenin bişi demesi doğru değil. Sonuç olarak zevkler ve renkler tartışılmaz. Bu konuyla ilgili tartışma ortamı yaratılmasını istemiyorum.

Teşekkürler!

''bizzat'' kendiniz seçtiyseniz duyuruda neden ''yöneticiler tarafından seçilecek'' yazıldı ?
burda zevk.renk tartışmıyoruz zaten...sadece hani bu imza yarışması ya adı öyleydi ama öyle değilmiş onu demeye çalışıyorum...kendime acıdım bu etkinliği çok ciddiye aldım diye...

ayrıca burada fikirler,düşünceler açıkça söylenemeyecek mi ?

GMSezar
10-03-2012, 07:11 AM
Merhabalar,

Size hiçbir şekilde fikirlerinizi düşüncelerinizi sölemekte kısıtlama getirmiyoruz. Sadece konunun tartışma ortamına taşınmasını istemiyoruz. Yöneticiler tarafından seçilecek yazıyor evet doğru ama sonuç olarak bana yapılan bir imza ve benim zevkime uygun olanları seçtim ve yöneticilerimizde onayladı.

Teşekkürler!

CiLginEjDeR
10-03-2012, 02:44 PM
1. olan imzanın hazırlanma süreci 3.5dk, internete updalt edip siteye koymak 5 dk. Ammavelakin malesef ki kimse size kendi elinizle yapıp foruma koyun demedi. Hazır fotoların üstünde oynama yapıpta yarışmaya katılabilirdiniz. 1.yi tebrik yerine çamur atmak yanlış, hee eğer varsa bir uygunsuzluk, zaten bunun kokusu er yada geç ortaya çıkar. Ama ben böyle bir ihtimali düşünmüyorum, sizde düşünmeyin.

lanetnefret3
10-03-2012, 02:54 PM
1. olan imzanın hazırlanma süreci 3.5dk, internete updalt edip siteye koymak 5 dk. Ammavelakin malesef ki kimse size kendi elinizle yapıp foruma koyun demedi. Hazır fotoların üstünde oynama yapıpta yarışmaya katılabilirdiniz. 1.yi tebrik yerine çamur atmak yanlış, hee eğer varsa bir uygunsuzluk, zaten bunun kokusu er yada geç ortaya çıkar. Ama ben böyle bir ihtimali düşünmüyorum, sizde düşünmeyin.

burada hiç bir şahsa çamur atma durumu yok olamazda...
artık konuşmanında anlamı yok...böyle etkinliklerin ileride de nasıl sonuçlanacağını görmüş olduk....

Phineas
07-04-2013, 02:42 AM
kardeşim kullandıgın programın adını verebilirmisin guzel bi imza yapmak istiyorum

RedSonja
03-17-2014, 03:40 PM
İkinci resmi tuttum :)