PDA

View Full Version : 30% Geri Ödemeli HanPara Harcama Kampanyası (25-27 Eylül 2012)

GMSezar
09-25-2012, 11:27 AM
Merhabalar;

Sizler için farklı bir etkinlik düzenleyeceğiz. Etkinliğimiz süresince 8000 HanPara ve üzeri harcama yapan tüm oyuncularımız etkinlik sonunda harcadıkları HanParanın 30% unu tekrar kazanacaklardır.

Etkinlik Süresi

Başlangıç: 25 Eylül 2012 Salı 15:00
Bitiş: 27 Eylül 2012 Perşembe 23:59

Hediye HanPara Dağıtımları: 28 Eylül 2012 tarihinden itibaren.

Nasıl Kazanacaksınız:

Etkinliğimiz süresince 8000 ve üzeri HanParayı oyun içi İtemMALL ve Web Mağazamız üzerinden harcayan oyuncularımız etkinlik sonunda harcadıkları HanPara değerinin 30% unu geri kazanacaklardır.

Örneğin bugün saat 20.00 da oyun içi eşya mağazasından 5 Kabuk satın alarak 2200 HanPara harcadım. Yarın yani cumartesi günü Web Mağazasından 20 adet Savaş Lordu Piyango Kartını satın alarak 1600 HanPara Harcadım. Pazar günü de Web Mağazasından 6 adet Birleştirme Paketi satın alarak 4800 HanPara harcadım. Toplamda harcama miktarım 2200+1600+4800 = 8600 HanPara harcayarak 8000 HanParalık harcama sınırını geçmiş olduğumdan etkinlik sonunda

8600 HanParanın 30% u olan 2580 HanPara etkinlik sonunda hesabıma gelecektir.

Toplamda halihazırda sürmekte olan eylül ayı 20% bonus HanPara etkinliği ile birlikte kazancınız 50% daha fazla olacaktır.

Not: Gümüş Banknot HanParanızı başkasına aktarmak için bir eşya olduğundan Gümüş Banknot için Harcanan HanParalar etkinlik dahilince kabul edilmeyecektir. Ayrıca arkadaşlarınıza hediye olarak gçndereceğiniz hanpara da harcama olarak sayılmaz.

Diğer Oyunculardan Satın alacağınız Gümüş Banknotlar Karşılşında kazandığınız HanParalar ile Harcama Sistemine dahil olabilirsiniz. Yani Diğer Bir oyuncumuzdan satın alacağınız 4 Gümüş Banknotu bozdurarak kazanacağınız 3200 HanParayı harcayarak Aşama 1 hediyelerini kazanabilirsiniz.

Etkinlik hakkında soru ve sorunlarınız için Destek Sayfası (http://support.mayngames.com/) üzerinden bilet gönderebilirsiniz!

Teşekkürler.