PDA

View Full Version : [Yarışma] Ağustos Seviye Yükseltme Yarışması (8 - 14 Ağustos 2012)

GMSezar
08-08-2012, 10:03 AM
https://lh4.googleusercontent.com/-2NeYn9nn3Iw/TceC1hK2VlI/AAAAAAAAAZo/bNv3wBl0n8E/s800/sub_gm_frorum_evt.jpg

Merhaba Arkadaşlar,

Hem seviyenizi yükseltip hem hediye kazanmak istermisiniz! İşte size fırsat Ağustos ayı için sizlere seviye yükseltme yarışması düzenledik.

Etkinlik Süresi

Başlangıç: 8 Ağustos 2012 Çarşamba 00:00 (Başladı!)
Bitiş: 14 Ağustos 2012 Salı 23:59

Uzman 1-Uzman 31 Seviye Yarışması

U1-U31 seviyeler arasında oyuncular her 2 seviye artışında aşağıda belirtilen ödülleri kazanacaklardır:

1 adet CP Bileti (S)
1 adet Uzman Çekiliş Bileti (Oyun içi eşya değil çekiliş hakkıdır)

Yarışma gereksinimlerini yerine getiren tüm oyuncular Uzman/İlah/YenidenDoğuş Çekiliş biletleri ile otomatik olarak seviyelerine uygun büyük ödüllerin bulunduğu bir çekilişe katılırlar.

U1-U31 Seviyeleri için yapılacak olan çekilişte 3 şanslı oyuncunun kazanacağı hediyeler aşağıdadır:

- Sürpriz Hediye

Uzman 32-İlahi 12 Seviye Yarışması

U32-İ12 seviyeler arasında oyuncular her 1 seviye artışında aşağıda belirtilen ödülleri kazanacaklardır:

1 adet CP Bileti (M)
1 adet İlahi Çekiliş Bileti (Oyun içi eşya değil çekiliş hakkıdır)

Yarışma gereksinimlerini yerine getiren tüm oyuncular Uzman/İlah/YenidenDoğuş Çekiliş biletleri ile otomatik olarak seviyelerine uygun büyük ödüllerin bulunduğu bir çekilişe katılırlar.

U32-İ12 Seviyeleri için yapılacak olan çekilişte 3 şanslı oyuncunun kazanacağı hediyeler aşağıdadır:

- Sürpriz Hediye

Y.Doğuş 1 - Y.Doğuş12 Seviye Yarışması

Y.D1- Y.D12 seviyeler arasında oyuncular her 1 seviye artışında aşağıda belirtilen ödülleri kazanacaklardır:

1 adet CP Bileti (L)
1 adet YenidenDoğuş Çekiliş Bileti (Oyun içi eşya değil çekiliş hakkıdır)

Y.D1- Y.D12 Seviyeleri için yapılacak olan çekilişte 3 şanslı oyuncunun kazanacağı hediyeler aşağıdadır:

*Not: Çekilişe göre yalnızca YD7-YD12 Seviye arası seviyeye sahip oyuncular Büyük Hediye kazanabilir.

- Sürpriz Hediye

Not: Orhangazi sunucumuz için;

Uzman 1-Uzman 33 Seviye Yarışması

U1-U33 seviyeler arasında oyuncular her 1 seviye artışında aşağıda belirtilen ödülleri kazanacaklardır:

1 adet CP Bileti (S)
1 adet Uzman Çekiliş Bileti (Oyun içi eşya değil çekiliş hakkıdır)

Karakterini U33 Seviye yapan oyuncularımız için yapılacak olan çekilişte 3 şanslı oyuncunun kazanacağı hediyeler aşağıdadır:

- Sürpriz Hediye

*Açıklamalarda belirtilen çekiliş biletleri semboliktir ve çekilişe dahil olmanız anlamına gelir. Lütfen bilet göndererek bana neden çekiliş bileti gelmedi diye sormayınız!

Hediyeler etkinlik bitiminde dağıtılacaktır!

Yarışmada iştirak eden her oyuncu yarışma kurallarını otomatik olarak kabul etmiş sayılır!

Etkinlik hakkında soru ve sorunlarınız için Destek Sayfası (http://support.mayngames.com/) üzerinden bilet gönderebilirsiniz!

Tüm oyunculara başarılar!

MCwolfman
08-08-2012, 10:45 AM
seviye etkinliğyle beraber bu yetenek tılsımlarındaki sorun düzeltilip eşya mağrasında satışa sunulursa iyi olur

alikaraman3
08-08-2012, 01:54 PM
YD1 ve YD6 boşuna kasmasın nede olsa büyük ödülü YD7-12 arası alacakmış baksanıza

xBlackmetalx
08-09-2012, 05:04 PM
Mesela etkinlik başlangıcında U14 seviye olan bir player, etkinlik bitiminde U28 seviyeye ulaştıysa, çekilişe katılma şansı olmayacak mı ? Sadece Belirli bir seviyeden U33'e gelen playerlar mı çekilişi katılma şansını kazanacak ?

kenan1
08-16-2012, 10:49 PM
bu seviye eventinin hediyeleri noldu sayın gm ler 14 diyorsunuz 3 ün geçti gelen giden yok vermeyecekseniz insanları heveslendirip event yapmayın lütfen.

GMSezar
08-17-2012, 06:33 AM
Yarışmamızın hediyeleri gün içerisinde dağıtılacaktır.

ONAR
08-17-2012, 06:36 AM
Kesin mi

Cestus
08-17-2012, 08:26 AM
Kesin mi

sıktınız iyice ha... dağıtılcak diyor işte bugün

ONAR
08-17-2012, 08:37 AM
sıktınız iyice ha... dağıtılcak diyor işte bugün
Etkinlik bittiği gün de bugun 2 ye kadar olmazsa yarın dağıtırlar dediler ogün bekledik yok ondan sonraki günde yok artık yani güvenmiyoruz

Suria
08-17-2012, 08:58 AM
güvenmiyoruz

oyun oynadığın sunucuya ve o sunucunun yetkililerine güvenmen gerek.

ONAR
08-17-2012, 09:00 AM
Eğer yetkili bana bugün veya yarın dediyse ve bu olay dediği süreçte gereçekleşmediyse doğal olarak güvensizlik başlar

GMSezar
08-17-2012, 11:14 AM
Arkadaşlar sizlerde biliyorsunuz ki Fatih sunucumuz açılıyor ve bizler yeni sunucumuzun yoğunluğundan bazı işlerimizi aksatmış olabiliriz. Böyle bir durumda bize destek yerine köstek olmayın lütfen. Gün içerisinde etkinliğimizin hediyeleri dağıtılacaktır.

Riquelme3
08-17-2012, 11:18 AM
aynen çokda acelesi yok hane bikaç gün sonra alsak nolacakki hediyeleri aciliyeti yok bi şekilde oyunu oynamaya devam ediyoruz anlayış iyidir her zaman.

ONAR
08-17-2012, 01:07 PM
Benim acelem var buradan aldığım cpleri saray rütbesi eventinde kullanacam

GMSezar
08-17-2012, 02:24 PM
ONAR Saray Rütbesi Etkinliğimiz 22 Ağustosda bitmektedir. Yani hediyelerini kullanmak için daha 5 günün var bu kadar acele etmene gerek yok.

Suria
08-17-2012, 03:02 PM
Arkadaşlar sizlerde biliyorsunuz ki Fatih sunucumuz açılıyor ve bizler yeni sunucumuzun yoğunluğundan bazı işlerimizi aksatmış olabiliriz. Böyle bir durumda bize destek yerine köstek olmayın lütfen. Gün içerisinde etkinliğimizin hediyeleri dağıtılacaktır.

işiniz gerçekten zor bizler için uğraşıyorsunuz.. KOLAY GELSİN

Suria
08-17-2012, 03:03 PM
Benim acelem var buradan aldığım cpleri saray rütbesi eventinde kullanacam

5 gün var daha rahat ol :)

YatmaZBuChaR
08-17-2012, 03:13 PM
Ozaman bizi beklentiye sokmayın şu gün diye mesela haksızmıyım

LordOfALP
08-17-2012, 03:22 PM
Gm 4. gün oldu sizin çalışma mesayiniz bitti bitecek hala hediyeler gelmedi bana yetki verin puanları elime verin ben yapayım o kadar zor bir şey olmasa gerek en azından 4 gün sürmezdi garanti veririm :S

palagokhan3
08-17-2012, 03:51 PM
Amma heycanlısınız sabredin biraz 4 olmasında 5 olsun herkes kastı herkes bekliyo sıkıstırmayın adamları

miracles3
08-17-2012, 05:40 PM
gün içi deidğinzihangi gün içi acaba merak ediyorum saat 20.40 hala gelcek hediyeler 3gün oldu biteli eventt

Euronymous3
08-17-2012, 06:06 PM
sayım yapıyomus cekırgeler sayamamıslar sayım bıtseydıde yd sokturseydım

Antip4rs
08-20-2012, 10:37 AM
en son ayın 17 sinde gün içerisinde sonuçlar belli olucak dediniz. bugun ayın 20 si oldu. etkinlik biteli nerdeyse 1 hafta oldu. sizi de anlamaya çalışıyorum. yoğun olabilirsiniz fakat bizde burda mağdur oluyoruz. rütbe eventi 2 gün sonra biticek. lvl yarışmasından gelecek cp ye ihtiyacımız var. rütbe etkinliğinin son günü yüklenmek istemiyoruz. sarayda kötüyse o gün 10 af kırmak zorunda kalıcaz. bize rütbe için daha fazla zaman gerekli. lütfen bir an önce sonuçları yayımlayın