PDA

View Full Version : bosunami ugrasiyoruz ?

oglumbakgit
07-24-2012, 08:00 AM
malum iksirler savasta ve benim bildigim mirada calişmamaktadir
ben simdi kendi adıma yazim degerlendirmesi size kalmıs
butun iksilerimi fuulledim peki ne oldu
savasta ve mirada gene hic biri calismiyor yeni olan bir u33 de aynı bende aynıyım ( ornek u33 )
bukadar iksiri sehirde arkadaslarimla pwp atmak icinmi dizdim yada yuksek araziye biri gelirse onu kesmek icinmi
sizden bir nevi bu konu ile ilgilenmenizi istiyorum
savasmak icin yapilan okadar emek calismıyorsa sizce degermi ?
rakiplerimi aynı kalıcaksam neden caba harciycam
herkeze iyi gunler

HamleT95
07-24-2012, 05:13 PM
Sonuçta bu kural çok eskidir ve değişeceğini hiç sanmam.. ayrıca iksirleri hayalet vadi düşman haritaları v.b kullanabilirsin.

BySamet3
07-24-2012, 06:17 PM
hamlete katılıyorum iksirler düşman şehirlerinde vs ise yarar karakolda iksir işe yarasa bu kötü olur cp kasan adam olur iksiri full olan cp kasamayan olur iksiri olmayan sonucta kar fullemek bile 6-7t ye mal olur

mustafa10
07-25-2012, 09:16 AM
hamlete katılıyorum iksirler düşman şehirlerinde vs ise yarar karakolda iksir işe yarasa bu kötü olur cp kasan adam olur iksiri full olan cp kasamayan olur iksiri olmayan sonucta kar fullemek bile 6-7t ye mal olur

aynen katılıyorum

XMUROX
07-25-2012, 11:38 PM
mirayı bilmiyorum ama karakolda sadece KAR İKSİRİ ( hp veren ) çalışmıyor diye biliyorum ayrıca bu oyunun başından beri böyleydi karakol ve mira harici bütün maplarda durum normal.

[GM]Sephiroth
07-26-2012, 11:44 AM
Merhaba,
Mayn Games'e Hoş Geldiniz.

İksirler ile ilgili hiç bir güncelleme yok Yani sonradan yapılan bir değişiklik olmamış. İksir kullanımları oyunun ilk günlerinden bu güne kadar hep aynı kalmış. Ne kadar iksir aldığınız yada yaptığınız hakkında bir fikrim yok keşke almadan ve yapmadan önce bunları 1 kez kullanmış olsaydınız. İksirler karakollar hariç hemen hemen tüm maplarda çalışmaktadır.

Bizimle iletişim kurmaktan çekinmeyiniz.
İyi oyunlar.

BySamet3
07-26-2012, 10:36 PM
Sephiroth;783315']Merhaba,
Mayn Games'e Hoş Geldiniz.

İksirler ile ilgili hiç bir güncelleme yok Yani sonradan yapılan bir değişiklik olmamış. İksir kullanımları oyunun ilk günlerinden bu güne kadar hep aynı kalmış. Ne kadar iksir aldığınız yada yaptığınız hakkında bir fikrim yok keşke almadan ve yapmadan önce bunları 1 kez kullanmış olsaydınız. İksirler karakollar hariç hemen hemen tüm maplarda çalışmaktadır.

Bizimle iletişim kurmaktan çekinmeyiniz.
İyi oyunlar.

Zaten karakollardada işe yarasaydi oyunun suyu çıkardı böyle daha iyi olmuş bence