PDA

View Full Version : [Yarışma] Temmuz Savaşları (4-31 Temmuz 2012)

GMOnur
07-04-2012, 12:07 PM
https://lh4.googleusercontent.com/-2NeYn9nn3Iw/TceC1hK2VlI/AAAAAAAAAZo/bNv3wBl0n8E/s800/sub_gm_frorum_evt.jpg

Merhabalar Karahanın Savaşçıları!

Oyuncularımızın en çok istediği Karakol Savaşı Etkinliğimizi Temmuz ayında tekrar başlatıyoruz.

Karakol savaşlarında hünerlerini sergilemek için vakit harcayan oyuncular değişik hediyeler kazanıyor. Unutmayın her gün en az 20 dakika Karakol Savaşlarında hünerlerinizi sergileyip zaman geçirerek puan kazanabilir ve bu puanlar ile hergün muhteşem hediyeler kazanabilirsiniz.

Nasıl mı kazancaksınız?

- U1 - YD12 seviyeler arası karakterler ile her gün en az 20 dakika Karakol Savaşlarında yer almalısın!
- Her gün 20 dakika ile 1 puan veya 40 dakika ile 2 puan kazanabilirsin!
- Her hesap günde maksimum 2 puan kazanabilir!
- Puanlarınız gün gün birikerek artacak ve belirlenmiş puanlara ulaştıkça hediyeler kazanmaya başlayacaksınız!
- Bir hesap belirlenmiş hediye seviyelerinden 1er kez yararlanabilir.
- Günlük puan kazanımı 00:00 başlar ve ertesi gün 23:59 da biter ve bu saatler arasında belirlenir.
- Karakol Savaşlarına Mira Karakolu ve U1 - YD12 seviyeleri arasındaki tüm Karakollar dahildir.
- Etkinliğin kötüye kullanımı veya benzeri durumlar belirlenirse hediyeler verilmeyecektir.

Etkinlik Süresi

Başlangıç: 4 Temmuz 2012 Çarşamba 00:00
Bitiş: 31 Temmuz 2012 Salı 23.59

Siz oyuncularımızdan gelen yoğun istek üzerine Temmuz savaşları etkinliği 5 Ağustos 2012 tarihine kadar uzatılmıştır.

1 Puan kazanmak için 20 dakika 2 puan kazanmak için 40 dakika Karakollarda savaşmalısın!

Hediyeleri kazanmak için her gün kazanacağın puanlar toplanacaktır.

Puanlarınızı nasıl takip edeceksiniz ?

Etkinlik boyunca her iş günün sabahında (Hafta içi) bir önce ki günün puan bilgileri ve Karakter başına karakolda geçirilen süreler aşağıda linkini verdiğimiz forum bölümümüzde yayınlanacaktır.

Temmuz Savaşı Günlükleri (http://forums.mayngames.com/forumdisplay.php?232)

Beyazıd ve Alpaslan Sunucusu Ödülleri

40 Puan: 1x Efsane Pelerini + Sürpriz Hediye
38 Puan: 1x İksir Sandığı
36 Puan: 1x İmparatorluk Affı
34 Puan: 2x CP Bileti (L)
32 Puan: 1x Kar İksiri
30 Puan: 1x Gök Taşı
28 Puan: 3x Yılbaşı Hediyesi
26 Puan: 1x Gümüş Tılsım
24 Puan: 1x Arama Bileti (S)
22 Puan: 1x Koruyucu Ferman
20 Puan: 1x Bambi
18 Puan: 2x İlahi Pet Bileti
16 Puan: 1x Yeniden Doğuş Anahtarı
14 Puan: 1x Yükseltici İksir
12 Puan: 2x Canavar Hapı
10 Puan: 3x CP Bileti (S)
08 Puan: 1x Mistik Toprak Büyüsü
06 Puan: 2x Seviye Pet Bileti
04 Puan: 3x 15% Eritme Platini
02 Puan: 3x 12% Eritme Altın

Orhangazi Sunucusu Ödülleri

40 Puan: 1x Efsane Pelerini + Sürpriz Hediye
36 Puan: 1x İmparatorluk Affı
34 Puan: 2x CP Bileti (L)
32 Puan: 1x Şans Kağıdı (SP)
30 Puan: 1x Gümüş Tılsım
28 Puan: 3x Yılbaşı Hediyesi
26 Puan: 1x Arama Bileti (S)
24 Puan: 1x Toprak Taşı
22 Puan: 1x Koruyucu Ferman
20 Puan: 1x Bambi
18 Puan: 3x İrit Tapınağı Anahtarı
16 Puan: 1x Mistik Toprak Büyüsü
14 Puan: 1x Yükseltici İksir
12 Puan: 2x Canavar Hapı
10 Puan: 3x CP Bileti (S)
08 Puan: 2x Seviye Pet Bileti
06 Puan: 3x 15% Eritme Platini
04 Puan: 3x 12% Eritme Altın
02 Puan: 3x Maymun Cüzdan

Örneğin, Bugün 1 puan kazanırsanız ve yarın 2 puan daha kazanırsanız, toplam 3 puan ile 1. seviyeyi geçerek 3x Maymun Cüzdanı kazanırsınız. Sonraki günlerde 4 puan daha kazanırsanız, toplam 7 puan ile 2. ve 3. seviyeyi geçerek 2x 15% Altın ve 2x 15% Platin kazanırsınız.

Hediyelerin Dağıtımı

Puanlar karakollarda harcanan sürelere göre belirlenecektir.

Gün bazında toplanan puanlara göre hediyeler bir sonra ki iş günü sabahında hesaplara yüklenecektir.
Cumartesi ve Pazar hediye gönderimi yapılmaz. Bu iki gün için hediyeler pazartesi hesaplara yüklenecektir.

Etkinlik hakkında soru ve sorunlarınız için Destek Sayfası (http://support.mayngames.com/) üzerinden bilet gönderebilirsiniz!

Tüm oyunculara başarılar!

HunTer35
07-04-2012, 12:56 PM
bu süper oldu :D

Mentorr
07-04-2012, 02:15 PM
32 Puan: 1x Şans Kağıdı (SP)
26 Puan: 1x Arama Bileti (S)
18 Puan: 3x İrit Tapınağı Anahtarı
16 Puan: 1x Mistik Toprak Büyüsü

Şu puan sıralamasındaki hediyelerin dağılımı cok yanlış. Orhan gazi için
mistik bileti 3milyon ve krm 1 2 mistik suresi istemıyor.
İfrit tapınak anahtarı 18 puan ıcın çok fazla.
arama bileti nasıl kullanılır kımsenın bilmedıgı bir item.
32 puana Şans kagıdı yer kaplamaktan başka bi işe yaramıyor.
38 puana iksir sanıdığı. okadar çok lazım ki anlatamma herkesin ihtiyacı :)

hediyelerin bazılarını düzelrtirseniz çok daha iyi olucaktır. Calabash S falan daha iyi olur.

symbiosis
07-04-2012, 02:58 PM
tamam güzel de tek isteğim ne kadar kişi yalvarıp, ağlayıp, mızmızlansa (bkz.bir önceki etkinlik) süresinin uzatılmaması.

SeSYaPMa
07-04-2012, 03:20 PM
allah aşkına şu sıtandart hediyeleri değişdirin yaw değişik şeyler olsun hep aynı hep aynı.şimdi diyeceksiniz beğenmiyorsan yapma :D

kabak
07-04-2012, 03:26 PM
Arama bileri nasil kullanilir demissin anlatayim cok yararlidir diyelim parstasin pazari tek tek gezecegin yerde tuccara tiklarsin ticarete girersin butun satilan malzemelei gorursun ve direk cekersin istedigini hic igrasmazsin pazari tek tek gezmeyle

Mentorr
07-04-2012, 03:42 PM
Arama bileri nasil kullanilir demissin anlatayim cok yararlidir diyelim parstasin pazari tek tek gezecegin yerde tuccara tiklarsin ticarete girersin butun satilan malzemelei gorursun ve direk cekersin istedigini hic igrasmazsin pazari tek tek gezmeyle

tüm kavimlerde kurulan pazarlar için geçerlimi peki yoska sadece bir kavime ait pazar içinmi

icva63
07-04-2012, 03:49 PM
Sayın gm ler Beyazıt Sunucusunda Pars - Gök İttifağı varken neden hiç event yapmadınız. Bizler o dönem yılan ve ejder kavmi oyuncuları karakola girmedikleri için 1 kişi bile kesemeyip savaş boyu karakollarda sinek avlamaktaydık. Şimdi eventlerin biri bitmeden diğerini başlatıyorsunuz. Madem bu eventlerle karakorları canlandırıyosunuz o zaman neden bitane bile yapalım demediniz 1 kişi dahi girmiyodu karakollara? (Karollardardan kastım YD 12 dir). İsterseniz gelin bakın karakoldaki feci durumu gözlerinizle görün. Bu yaptığınız resmen ayıp. Coğu arkadaşımız sırf eventten yararlanmak için karakollara giriyo ve afk kalmaktan başka bi çaresi yok az kıpraşsa tepesin 10 rakip oyuncu bitiyo. Etkinlikler iyi hoş güzel de oyunun gidişatını da gözlemleyiniz bir event yaparken. Saygılarımla Tüm Kişilikli oyuncularımıza iyi oyunlar. Karaktersiz oyuncular da defolup gidin bu oyunu kirletmeyin boşuna, ...

Marked3
07-04-2012, 04:29 PM
Arena dahil mi acaba

Toretto113
07-04-2012, 09:44 PM
Bence artık bu eveventte insanlar süpriz hediye diyerek bekletıp anlamsız hediyeler vermek yerıne buyuk bır hediye ile oyuncular karakola cekılmelı. Ben Gök kavmi oyuncusuyum i12 Y.d0-6dayım ve bızım karakolumuz tatsız tutsuz bır hal aldı i12 olduktan sonra doğal olarak yapacak tek sey cp kasmak kalıyor ama hem 7-12 karakolundakılerın fazla guclu olmasndan ve ıtemlerın zor bulunması nedenıyle 0-6 arkadslar pek cp kasamıyorlar hayalette tek caremız karakollar kalıyor suandada yılan ve pars kavmı karakola gırmemekte bu nedenle bır zevk alınmıyor onu gectım cp kasılmıyor once buna bır cozum bulmalısınız

Rustavelli3
07-18-2012, 02:04 AM
Karakter başına karakolda geçirilen sürede birinci olmuşum. Bunun bir yararı yok sanırım. :D

Ceyhanli
07-18-2012, 07:20 AM
uzaTılcakdır 1 kaç qün demi

LeJoNeR
07-23-2012, 09:44 AM
Süresi uzayacak mı yine acaba ?

merdiven2
07-24-2012, 08:55 AM
İlk önerim bu etkinliğin 1 hafta daha uzaması çünkü ben savaşlara tam girmeme rağmen hep puanımda eksikler çıkıyor ve 2 günlük gerideyim daha benim gibi bir çok kişide var.
Sonraki önerime gelinirse cpler bir kişiden 10 dk da bir geliyor bu süre 4 dk gibi bir süreye indirilmeli bence yd0-6 da 2 kat daha fazla cp kasılır ve bu sayede daha çok kişi karakollara akın eder en mantıklısı bu bence.

BySamet3
07-24-2012, 09:26 AM
haziran savaşlarında toplam kazanılacak olan puan 44 dü oyuncuların yoğun isteği üzerine uzatıldı - temmuz savaşları toplam kazanılacak puan 54 dür arada 10 puan fark var daha ne kadar uzaltılmasını bekliyorsunki gayet yeter ve artar bile - merdiven 2gün geride olman senin hatan puan sisteminde eksik yada hata yok bana hergün düzgün geliyor ve ben çalıştığım için her gün 1 puan alabiliyorum en fazla tabi bazı günler istisna 2 puan alabiliyorum ve şu an 32 puandayım böyle giderse 41 puan üzerinden tüm hediyeleri almış olacağım bir diğer önerin güzel bir öneriydi oyunun dengesini bozmucaksa 1 adamdan gelen cp 10 dk yerine 5 dk civarına indirilebilir

colkaplani3
07-24-2012, 09:36 AM
slm temmuz savaşı konusunda bnm bir şikayetım var işlerimden dolayı boş zamanım olmuyor bu sebepten ötürü maksimum 20 puan alabiliyorum bu yüzden event düzenlerken biraz esnek olmanızı ricaederim bende bu etkinliklerden yararlanmak istiyorum

Zorba01
07-24-2012, 10:00 AM
daha ne kadar esnek olunmalıkı 20 gun puanlama bugun bıttı evenın bıtmesıne daha 7 gun var el ınsaf artık yaw

colkaplani3
07-24-2012, 10:06 AM
:) gm lere yazmıştım ama neyse :D kusura bakamyında sizin kadar bol vaktimiz olmuyor oyuna ayıracağımız :) bn burda bir onerıde bulundum her akşam canavar hapı goruyorum seyis deposunda ben banknotLa vs hariç özkaynaklarını kullanarak yuklu mıktarda han çeken oyuncu oldugum için bu konuda fıkrımı ortaya koymak en doğal hakkımdır :)

cyberion
07-24-2012, 10:08 AM
Haziran savaşlarında 3 gün ekstra sürenin üstüne 5 gün daha ekstra süre verilmişti.Bazı arkadaşlarımızın işlerimden dolayı giremiyorum dediği için.Bu sefer böyle bir durum olmaması için temmuz savaşlarında 8 gün ekstra süre verildi ki.Sizin tekrardan uzatılmasını istemenizi yüzsüzlük olarak buluyorum.Aynı zamanda işinizin olması sizi bu etkinlikte ayrıcalık yapılacak insan sınıfına sokmaz.Tam zamanında bitiren arkadaşlarımızın hakkına girmiş oluyorsunuz.

LEO
07-24-2012, 10:23 AM
Merhaba,

Etkinliğimizde 40 puan tamamlayan ve Sürpriz Hediyeye hak kazanan oyuncularımızın "Sürpriz Hediye"si etkinlik sonunda tüm oyunculara aynı anda gönderilecektir.

Bu nedenle sürpriz hediyem gelmedi şeklinde bilet göndermeniz gerek yoktur.

BySamet3
07-24-2012, 10:37 AM
Bu konu uzatılmamalı Gm ler bu etkinliği hazırlarken herşeyi düşünüp yaptılar ve ayrıca colkaplanı burda tek çalışan kişi sen değilsin bende çalışıyorum ve gayet rahat puan alabiliyorum günde 1 puan bazı günler 2 puan alabiliyorum ama

colkaplani3
07-24-2012, 10:52 AM
kardş nerede yaşıyorsun bilmıyorum ama benım gunde 4 saatım trafik çilesi çekerek geçiyor. üstelik ben düşünülmeden yapılmış bir eventte demedim :) ve son olarak ne anlatmak istediğimide anlamamışsınız :D sürenin uzaltılmasınıda soylemedım :D bu kadarmı olur arkadaşlar :D

BySamet3
07-24-2012, 11:38 AM
Birader asıl sen benim anlatmak istediğimi anlamamışsın bir önceki mesajımda Bu konu uzaltılmamalı derken süreyi kast etmedim yazılan mesajları kast ettim kaç yaşındasın bilmiyorum ama mantıklı olursan az sevinirim sen günde 4 saat trafiktesin diye Gm ler senin keyfine göre iş yapamazlar ben sabah 8 den akşam 8 e kadar calısıyorum 8:30-9 civarı anca oyuna girebiliyorum ben şikayet ediyormuyum ?

colkaplani3
07-24-2012, 12:00 PM
tmm da kardş sen gm lerın avukatımısın ?

volkanaykut
07-24-2012, 12:04 PM
Bence daha uzatılmamalı biz puanımızı bitirdik zaten 1hafta daha beklicez bi 10gün daha uzatsınlar 20günmü beklicez biz ve bu arada uzatılsın diyenlerin %60ı 2inci charlarını savaşalra sokmak için istiyorlar

BySamet3
07-24-2012, 12:08 PM
tmm da kardş sen gm lerın avukatımısın ?

Birader bu iş çocuk oyuncağı değil herkes fikrini söylüyor avukatlıkla alakasi ne ? beğenmiyorsan yorum yazma herkes senin kafana göremi hareket edecek

colkaplani3
07-24-2012, 12:13 PM
Birader bu iş çocuk oyuncağı değil herkes fikrini söylüyor avukatlıkla alakasi ne ? beğenmiyorsan yorum yazma herkes senin kafana göremi hareket edecek

Gm ler senin keyfine göre iş yapamazlar :)

BySamet3
07-24-2012, 05:36 PM
Gm ler senin keyfine göre iş yapamazlar :)

Birader senin kafanda mı var ? banamı öyle geliyor benim sana dediğim lafı neden geri bana diyorsun ben gm ler benim keyfime göre işmi yapsın dedim ? lütfen haddini aşma çocuk değiliz

colkaplani3
07-24-2012, 10:45 PM
:) bak benım nikim yazıyor snnkinde yazmıyor sarı çizmeli mehmet ağasn benım için imzan olmadıgı için hiç onemın yok forumda .
ayrıca snn lafını sana neden yazdıgımıda soylıyım anlayamadıgın için tercume ediyorum snn yazın bu . avukatlıkla ne alakası var demişsin bir oncekı yorumunda ise gm ler snn keyfıne gore iş yapmazlar yazmışsın buna istinaden :D
bu arada benım aklım gayet yerınde ıstersen ıq testı yaptırabılırız karşılıklı .

BySamet3
07-25-2012, 06:21 AM
Birader dur allahaşkına uzatma lafını bilmeden atlama bu konu herkese acıktır herkes fikrini söyleyebilir

ha bide bu konu imzayla alakalı bir şey değil artisliğin lüzumu yok !

Porsche911
07-25-2012, 05:57 PM
aklıma gm olivenin raidcallde anlattıkları geldi ve ona şu an hak veriyorum, bence bundan sonra savaş eventleri olmasın.nedenlerine gelince, sadece 1 tane nedeni yok bunun nedenleri çok açık ve net.

BySamet3
07-25-2012, 06:27 PM
aklıma gm olivenin raidcallde anlattıkları geldi ve ona şu an hak veriyorum, bence bundan sonra savaş eventleri olmasın.nedenlerine gelince, sadece 1 tane nedeni yok bunun nedenleri çok açık ve net. Haklısın kardeşim diyecek lafım yok '

Marked3
07-26-2012, 06:19 PM
12 saat online etkinlikleri istiyoruz

NARNIA
07-29-2012, 07:06 PM
Lütfen 4-5 Gün Uzatalım Gm Kardeş Puan Yetersiz Kalıo Kastım Okadar

verdu
07-30-2012, 07:05 AM
20 günlük event için yöneticiler sizlere 28 gün tanımışlar ve siz hala bu etkinlik uzatılsın diye foruma konular açıyorsunuz.. Bu etkinlikte illaki herkes 40 puanı tamamlayacak diye bi kaide yok, bunda tamamlayamadın bi sonraki etkinlikte tamamlamaya çalış puanını..

symbiosis
07-30-2012, 07:27 AM
20 günlük event için yöneticiler sizlere 28 gün tanımışlar ve siz hala bu etkinlik uzatılsın diye foruma konular açıyorsunuz.. Bu etkinlikte illaki herkes 40 puanı tamamlayacak diye bi kaide yok, bunda tamamlayamadın bi sonraki etkinlikte tamamlamaya çalış puanını..
Katılıyorum

NARNIA
07-30-2012, 10:23 PM
O kadar Uğraştım 6 puan için Pelerini mi Kaçırım ben sadece Rica Ettim Üstelik bu seni İlgilendirmez

elmander
08-02-2012, 08:04 AM
hep aynı hikaye hep aynı hikaye 1 adm 5 tane char savaşa sokmaya çalışırsa yetişemez ben bitireli kaçgün oldu bende kasarsım 3 char ben kçırsam uzamaz şu etkinlik madem amaç herkeze vermek direk verin

cyberion
08-02-2012, 10:21 AM
hep aynı hikaye hep aynı hikaye 1 adm 5 tane char savaşa sokmaya çalışırsa yetişemez ben bitireli kaçgün oldu bende kasarsım 3 char ben kçırsam uzamaz şu etkinlik madem amaç herkeze vermek direk verin

katılıyorum.daha önce de aynı olay yaşandı.bu sefer böyle bir olay yaşanmaması için ekstra süreyi 8 gün yaptıgınız halde yine geleneği bozmadınız. 3 4 kişi ağladı, diye onlarca kişinin hakkına girdiniz.

wilsiz3
08-02-2012, 10:22 AM
gerçek anlamda bu eventin suyu çıktı yeter artık ya 8 gün fazla süre verilmiş bide üstüne 5 gün daha veriliyor herkes 5 6 çar sokacak diye keyiflerine göre iş yapılıyo madem verin hediyelerimizi onlar zarar etsin biz değil

HeLLoEthnicTR
08-02-2012, 01:17 PM
Süpriz Gibi Yapmasanız Daha İyi Olabilirdi,Çünkü Günde En Fazla 2 Puan Alabiliyoruz Bunun Yerine Oyun İçi Karakol Savaşlarında Her 20 Dk'ya 1 Puan (Günde 2 Puan Sınırlaması Olmadan) Daha İyi Olabilirdi :(

BySamet3
08-02-2012, 03:08 PM
Süpriz Gibi Yapmasanız Daha İyi Olabilirdi,Çünkü Günde En Fazla 2 Puan Alabiliyoruz Bunun Yerine Oyun İçi Karakol Savaşlarında Her 20 Dk'ya 1 Puan (Günde 2 Puan Sınırlaması Olmadan) Daha İyi Olabilirdi :(

O zaman vakti bol olan daha şanslı olurdu 1 haftaya kalmaz 40 puan yaparlardı ve yan carlarıylada puan kasarlardı belki etkinlik bitene kadar 4-5 çarla 40 puan yapan olurdu bu saçma olmazmıydı ?

SeSYaPMa
08-02-2012, 06:33 PM
aynn eventin suyunu çıkardınız 8 gün fazlalık var 5 gün daha.bekle allah bekle.suçumuz hiç kaçırmadan hemen yapmak olsa gerek.eventin bir daha yapılmamasını istiyorum ben şahsen.lütfen kaldırın karakol eventini

HeLLoEthnicTR
08-02-2012, 08:08 PM
Yan Hesaplarıyla Puan Kasanlar Belli Oluyo Banlanır Onlar :S

volkanaykut
08-03-2012, 04:43 PM
Arkadaş biz enayimiyiz tam 20.günde bitiriyoruz uzatılıcağını bilsem ben kendimi sıkmadan çoğu günler 1 puan kasardım biz sıkalım kasalım 2puanı adamlar uzatın diyo bi 5gün daha uzatılıyo madem herkeze hediye vermek istiyosunuz verin direk herkeze uğraşmayalım

XMUROX
08-03-2012, 05:14 PM
Yan Hesaplarıyla Puan Kasanlar Belli Oluyo Banlanır Onlar :S

neden banlanacakmışım? bende 10 tane pc var 10 tanede çar var hepsiyle giriyorum bunun neresi ban sebebi? herkez 1 çardan fazla sokamaz diye bir kural varda bizmi göremedik?

burda saçma olan fazladan yan çar sokmak degil TEMMUZ eventi adı altındaki bir eventin AĞUSTOS ayına uzatılmasıdır. o kadar komik olaylar oluyorki gülmemek elde değil.

HeLLoEthnicTR
08-03-2012, 06:50 PM
Yazıya Dikkat Et Lütfen :(

TheSeko
08-03-2012, 08:12 PM
Yazıya Dikkat Et Lütfen :(

yan hesaplarıyla puan kasmakta nasıl oluyormuş anlamadım...

BySamet3
08-03-2012, 09:03 PM
HeLLoEthnicTR kardeşim yan hesaplarla puan kasmak yasak değil GM tek hesapla günde en fazla 2 puan kasabilirsiniz dedi yan hesaplarla puan kasanlar banlanıcak demedi

verruckt3
08-04-2012, 12:34 AM
4-5 gün uzatmak yerine Ağustos Savaşları olsa süpersonik olur.Umarım Ağustos savaşı olur çünkü benim gibi treni çoktan kaçırmışlar pek bir şey elde edemiyor.

doktorexp
08-06-2012, 09:38 AM
hediye nerde?

xxrzaxx3
08-06-2012, 10:18 AM
Sayın Gmler
1 hafta oldu daha hediye bekliyoruz eğer vermeyecekseniz hediye vermiyoruz diyin bu kadar insanı bekletiyosunuz. Zaten vereceğiniz hediye beklediğimize değecek mi orası da ayrı bir konu. Hediye yoksa yok diyin oyunculara yaptığınız saygısızlık...

miracles3
08-06-2012, 10:55 AM
arkadaş bune okadar süre bekelidk gele gele 1 ay taşı geldi bumu hediye yani ???

Zorba01
08-06-2012, 11:12 AM
:) sadece guluyorum halimize

BySamet3
08-06-2012, 11:19 AM
Hıhahah bu ne yaa ay taşı :D yine yaptınız yapacağınızı gmler :D

wilsiz3
08-06-2012, 01:42 PM
bu da yeni adet oldu neymiş etkinlik bitiminde gelecekmiş hediyeler zararımızın boyutu gerçek anlamda büyük ay taşı 250m ye kadar indi süresini erken tamamlayan oyuncuların daha erken hediyesi gelseydi bu kadar mağdur olmazdı ve piyasa bu kadar oynamazdı neyse yd 12'lere yaradı bu etkinlik yd 0 11 arası set yapamamış oyuncularında hayalleri başka bahara kaldı

BySamet3
08-06-2012, 09:23 PM
Tmm aslında süpriz hediye olarak ay taşı güzel bir secim normal fiyati 1.5t ama herkese ayni hediyeyi gönderirseniz piyasa düşer farklı farklı hediyeler gönderilseydi daha iyi olurdu umarım ağustos savaşlarında böyle olur