PDA

View Full Version : orhangazi sunucusu ve yabancı oyuncular hakkında

XMUROX
05-04-2012, 12:46 AM
merhaba arkadaşlar bilindiği gibi önceki söylenti orhangazi serverine yabancıların geleceği ve orda kendi dillerinde oynayacakları doğrultusundaydı şu anda bu işlem iptal edildi ve bizler için yeni server olarak açılacağı duyuruldu.. peki şimdi ben şunu sormak istiyorum eğer organhaziye yabancı arkadaşlar başlamak isterse kendi dillerindemi oynayacaklar? yani 12sky sitesinden bağlantı programını indirenler ingilizce olarak orhangazide char açabilecek ve oyun içinde ingilizce oynıyabileceklermi?

bunu sormamın sebebi şu anda oynadığım başka bir oyundan yabancı arkadaşlar var ve gelip başlamaları konusunda olarla tartışıyoruz eğer orhangazi serverinde bizler türkçe onlar ingilizce oynayabilecekse gelecekler var.

smallhell3
05-06-2012, 08:24 AM
Sanmıyorum karahan yine türkçe olarak kalır çünkü anlaşma yapılmamıs ve turkce kalmıs oyun içinde dil seçimide yapılmadıgı için türkçe oynanır ingilizce olmaz.

BitteR
05-06-2012, 09:29 AM
Orhangazi sunucusunda Türkçe ve İnglizce olarak iki dil seçeneği mevcut olacak,isteyen oyuncular oyuna ekleyecekleri yama ile oyunu İngilizce olarak oynayabilecekler.

XMUROX
05-06-2012, 11:41 AM
Orhangazi sunucusunda Türkçe ve İnglizce olarak iki dil seçeneği mevcut olacak,isteyen oyuncular oyuna ekleyecekleri yama ile oyunu İngilizce olarak oynayabilecekler.

teşekkürler.

ThePokerFace3
05-14-2012, 07:52 AM
Yama nerden indirilebilir? Bende ingilizce oynamak istiyorum.

ThePokerFace3
05-22-2012, 05:08 PM
Bilgili biri cevap verirse sevinirim