PDA

View Full Version : Bizimle Çalışmak İstermisiniz?

BitteR
04-25-2012, 03:08 PM
https://lh5.googleusercontent.com/-3ICf0O095-w/T5gMLKjc_xI/AAAAAAAAAxM/Y__ZdFzqaAA/s610/Untitled-3.jpg

Merhaba Arkadaşlar,

Yaz tatilinizi İzmir'de açılacak olan MAYN Türkiye ofisinde yarım zamanlı olarak çalışarak geçirmek istermisiniz?

Mayn Games Türkiye Ofisinde yarım zamanlı çalışacak ve oyun çevirisi yapacak çalışanlar arıyor!

Yaz tatilinizi bizimle birlikte geçirerek yeni açılacak oyunlarımızın tercüme süreçlerinde yer alabilir ve haftalık olarak yapılacak olan ofis etkinliklerinde eğlenceli zaman geçirebilirsiniz!

Eğer online oyun oynamak sizin için bir tutkuysa ve oyunların yapım ve yayın aşaması ilginizi çekiyorsa bu iş tam size göre!
Yeni oyunların yayın sürecinde yer alarak boş vakitlerinizi değerlendirebilir , Kore ofisinden ve Koreli yapımcı firmalardan gelecek arkadaşlarımız ile tanışarak kendinizi geliştirebilir, hafta sonlarında düzenlenecek olan ofis etkinliklerinde MAYN Games çalışma arkadaşlarınız ile birlikte plaja,pikniğe gidebilir ve doğada macera dolu yürüyüşlere çıkabilir, uzun çay sohbetlerine katılabilir ve para kazanabilirsiniz!

Tüm bunları yaparken ofis duvarları arasına sıkışmanıza gerek yok. Tek yapmanız gereken sizden istenilen tercümeleri haftalık olarak ofise teslim etmeniz!

Bu bir tercüme işi olduğu için başvuru yapacak arkadaşlarda arayacağımız ilk özellik iyi derecede İngilizce olacaktır, bununla birlikte Türkçe'nin kullanımı ve online oyunlardaki deneyim seçimde rol oynayacak başlıca kriterlerdir.
Başvuru yapmadan önce bizimle çalışmak için İzmir'de ikamet etmeniz gerektiğini unutmayınız.

Bizimle çalışmak istiyorsanız jobs.tr@mayngames.com (jobs.tr@mayngames.com) adresine: adınız,soyadınız,doğum tarihiniz,eğitim durumunuz, varsa daha önceki iş tecrübeniz, maaş beklentiniz ve İngilizce seviyenizi belirten kendinizi tanıtacak kısa bir yazı yazmanız gerekmektedir. Yapılan başvurular değerlendirilerek yapılacak ön eleme sonrası 2012 Mayıs ayında İzmir ofisimizde yapılacak görüşme sonrası tercüme yapacak grup belirlenecektir.

İş için seçilen arkadaşlar 2012 Mayıs ayının son haftası veya Haziran ayının başında bizimle birlikte çalışmaya başlayacaklardır.

Herkese başarılar!

Konstantin
04-25-2012, 08:57 PM
Bu Ofis Keşke ANKARA İSTANBUL gibi başka büyük şehirlerede olsa . Veyada ne biliyim
Bilgisayar üzerinden Yardımcı olabilsek :) Çalşmak isterdim yani para mühim degil :D

Lord553
04-26-2012, 12:38 PM
İzmir küçük şehirmi :)

KontAsmo3
05-01-2012, 01:58 PM
Bu işin içinde olmayı çok isterim.Mailimi gönderdim umarım olumlu bir cevap alırım :)

XMUROX
05-05-2012, 01:50 AM
keşke izmirde olsaydık bu ekibin içinde olmayı isterdim.

BatyrTuruk
05-06-2012, 05:30 AM
İzmir işi bozuyor olsun yapacak bir şey yok ama takip ediyorum çok güzel oyunlar gelecek inşallah kısa zamanda bizlerle olur.

baron12
05-19-2012, 09:15 AM
Ben İzmirde Oturuyom 17 Yasındayım Tanışmak İsterim Sizlerle Ama İng Yok İns İleride Olur Çalısmak İsterim

AlpErITuNGa3
06-16-2012, 08:23 AM
Bende katılmak isterdim ama yaşım sorun olacağını bildiğim için hiç ticket atmıyorum.Aslında ingilizcemde iyi , çoğu programlarıda biliyorum ama işte dediğim gibi yaşta sorun yaşanır. (yaş 15)

BoaHancock
06-16-2012, 08:28 AM
Ya anlamadıgm şey Şu :) Yeni Gelen GM Ler'in . DAha önce KArahan oynamadgını ilk defa basaldıklarını sölediniz . oyunu bilmeyen biri ne kadar yardımcı olabilcek ki ?

rknbykz3
07-08-2012, 06:32 AM
yeni oyunlar diyo farkındaysan kardeşim karahan onlineyi oynamak önemli değil işe başlayan kişi ingilizce bi metni türkçeye çeviricek yani mesleği bu olucak şirkette çevirmenlik :)

wehmut
07-14-2012, 06:00 PM
Merhabalar. 6 Yıllık World Of Warcraft oyuncusu olmam ile birlikte gerek bu süre içerisinde gerek ise öncesinde bir çok online ve/veya single player oyunlar oynamışlığım vardır. Bunlara örnek vermem gerekirse World of Warcraft,Silkroad Online, Guild Wars , Tera Online, Diablo II , Diablo III , SWTOR , Lotr Online , Forsaken World , Dota , Heroes of Newearth, League of Legends ve bir çok farklı oyunu sayabilirim. Yakın zamanda Araf Online adlı oyunun çevirisine katılmış olup zaman sıkıntısından dolayı yarıda bırakmak zorunda kaldım. Şu anda Arvo Basım - Yayınevi için Freelance çevirmenlik yapmaktayım. A.P. Stephens adlı yazardan basılan Arayış adlı kitap tarafımca çevrilmiştir. İngilizce bilgim üst düzeydedir,hiç sorun yaratmayacağının garantisini veririm.
0 554 222 00 29 numaralı telefondan ya da maaaet@gmail.com adresinden bana ulaşabilirsiniz.

İyi günler dilerim.
Yiğit Gök.

Onurbey06orhangzi
10-07-2012, 05:19 PM
ASfasfasfasfasfasf