PDA

View Full Version : [Etkinlik] Kutsal Taş Ele Geçirme Yarışması (21 Şubat 2012)BlackOlive
02-21-2012, 06:11 PM
https://lh3.googleusercontent.com/-l0ox8ZCfDnk/Tz_spNef1MI/AAAAAAAAApA/ONw9xvM3BQk/s610/kutsaltaselegecir.jpg

Karahanın Korkusuz Savaşçıları,

Bugün yapılacak olan Kutsal Taş Savaşında Sizin ve kavminizin göstereceği başarı ile Kavminize etkinlik yapılması şansını kazandırabilirsiniz.

Etkinlik Süresi:
Kutsal Taş Savaşı Süresince
Hediye Etkinlikler:

Alparslan Sunucusu için 22 Şubat Çarşamba 2012 17:30
Beyazıd Sunucusu için 22 Şubat Çarşamba 2012 18:30

Nasıl Kazanacaksınız?

Bağlı olduğunuz Kavim Savaş sonunda kendi Kutsal Taşını elinde tutar ve aynı zamanda rakip kavimlerin Kutsal Taşlarını elinde tutarsa sahip olunan her rakip kavim taş sayısı x 15 şer dakika süre kavminizin şehir haritasında GM Bulma Etkinliği bunun yanında 15 dk Boss Etkinliği kazanacaktır. Sahip olunan Rakip kavim taş sayısı GM Bulma Etkinliğinin süresinin katlanmasına sebep olacaktır.

Örneğin : A, B, C, D, kavimleri için Savaş Sonunda A Kavmi kendi Kutsal Taşları ile beraber ittifak olmadığı B ve C kavminin taşlarını elinde tutarsa +2 taş sahibi olduğu için 30 dk GM Bulma Etkinliği ve 15 dk Boss Etkinliği kazancaktır.

*Not: İttifak sahibi kavimler için kutsal taşları ittifak odlukları kavimlerde ise kabul olunur. Yani A Kavminin kutsal taşı ittifakı olan B kavminde ise ve buna rağmen rakip Kavim Kutsal Taşları A kavmi tarafından ele geçirilmiş ise GM Bulma Etkinliği hakkı kazanırlar.

*Not: Gök Kavim her hangi başka bir kavim ile ittfak halinde ise ve Gök Kavimin kazandığı etkinlik hakları ittifakı olan kavimin şehir haritasında yapılacaktır. Bildiğiniz gibi Taş Savaşları İttifak üyesi kavimlerin birlikteliğine ve takım çalışmasına dayalıdır. bu nedenle Gök Kavimin ittifakı olan kavmin düşük seviye oyuncularınında GM Bulma etkinliğine katılabilmeleri için etkinlik haritası değiştirilecektir.

Herkese Başarılar.