PDA

View Full Version : [Etkinlik] Kutsal Taş Ele Geçirme YarışmasıBlackOlive
02-18-2012, 06:24 PM
https://lh3.googleusercontent.com/-l0ox8ZCfDnk/Tz_spNef1MI/AAAAAAAAApA/ONw9xvM3BQk/s610/kutsaltaselegecir.jpg

Karahanın Korkusuz Savaşçıları,

Bugün yapılacak olan Kutsal Taş Savaşında Sizin ve kavminizin göstereceği başarı ile Kavminize etkinlik yapılması şansını kazandırabilirsiniz.

Etkinlik Süresi:
Kutsal Taş Savaşı Süresince
Hediye Etkinlikler:

Beyazıd Sunucusu için 19 Şubat 2012 15:00
Alparslan Sunucusu için 19 Şubat 2012 16:30

Nasıl Kazanacaksınız?

Bağlı olduğunuz Kavim Taş Savaşı sırasında Rakip kavimlerin Kutsal taşlarından 1 tanesini Yok Ederse 19 Şubat 2012 Pazar günü Sunuculara göre yukarıda belirtilen saatlerde Kaviminiz Şehir Haritasında 15 dakika Boss Etkinliği düzenlenecektir. Ele geçirilen taş sayısı boss etkinliğinin süresinin artmasına sebep olmayacaktır.

Bağlı olduğunuz Kavim Savaş sonunda kendi Kutsal Taşını elinde tutar ve aynı zamanda rakip kavimlerin Kutsal Taşlarını elinde tutarsa sahip olunan her rakip kavim taş sayısı x 15 şer dakika süre kavminizin şehir haritasında GM Bulma Etkinliği düzenlenecektir. Sahip olunan Rakip kavim taş sayısı GM Bulma Etkinliğinin süresinin katlanmasına sebep olacaktır.

Örneğin : A, B, C, D, kavimleri için A kavmi savaş esnasında İttifak olmadığı C kavminin taşını kırmış ise A Kavmi Boss Etkinliği kazanır. Savaş Sonunda A Kavmi kendi Kutsal Taşları ile beraber ittifak olmadığı B ve C kavminin taşlarını elinde tutarsa +2 taş sahibi olduğu için 30 dk GM Bulma Etkinliği kazanacaktır.

*Not: İttifak sahibi kavimler için kutsal taşları ittifak odlukları kavimlerde ise kabul olunur. Yani A Kavminin kutsal taşı ittifakı olan B kavminde ise ve buna rağmen rakip Kavim Kutsal Taşları A kavmi tarafından ele geçirilmiş ise GM Bulma Etkinliği hakkı kazanırlar.

*Not: Gök Kavim her hangi başka bir kavim ile ittfak halinde ise ve Gök Kavimin kazandığı etkinlik hakları ittifakı olan kavimin şehir haritasında yapılacaktır. Bildiğiniz gibi Taş Savaşları İttifak üyesi kavimlerin birlikteliğine ve takım çalışmasına dayalıdır. bu nedenle Gök Kavimin ittifakı olan kavmin düşük seviye oyuncularınında GM Bulma etkinliğine katılabilmeleri için etkinlik haritası değiştirilecektir.

Herkese Başarılar.