PDA

View Full Version : [WebDükkanı] Binek Geri Çağırma (8 Şubat2012)

BitteR
02-08-2012, 09:59 AM
https://lh5.googleusercontent.com/-_Qo4-mzSZv0/TceC0R24XEI/AAAAAAAAAZg/duaamDfyqVQ/s800/moken-sub.jpg

Merhaba Değerli Oyuncular,

Sizlerde gelen yoğun istek üzerine kullanmış olduğunuz bineği geri çağırabileceğiniz "Hayalet Çimen" isimli eşyayı geliştirdik. Hayalet Çimen ile kullanımda olan bineğinizi çantanıza geri alabilir ve başka bir karakterde tekrar kullanabilirsiniz! Hayalet Çimen web dükkanımızda http://karahan.mayngames.com/webmall satışa sunulmuştur!

Hayalet Çimen

http://boxoffice.mayngames.com/img/portal/12sky2/english/item/1201/big/1029.gif

Hayalet Çimen (takas eşyası) Web Dükkanında 400 HanPara karışılığında satışa sunulmuştur!

Hayalet Çimen ile kullanımda olan bineğinizi çantanıza geri alabilir ve başka bir karakterde tekrar kullanabilirsiniz!

Binek Geri Çağırma Ücretleri

5% Binekler = Her binek için 1 Hayalet Çimen
10% Binekler = Her binek için 2 Hayalet Çimen
15% Binekler = Her binek için 4 Hayalet Çimen

https://lh3.googleusercontent.com/-ePtJJXcPrm4/TzI-WSlfxFI/AAAAAAAABAE/_RB2xpwAYzo/s600/mount-extract.png

Hayalet Çimen'i satın aldıktan sonra bineğinizi geri çağırmak için eşyayı seyis deponuza koyup bilet göndermeniz gerekmektedir.

Bilet:

Karakter İsmi:
Kullanılacak Hayalet Çimen Sayısı:
Geri Çağırılacak Binek:

Bilet gönderdikten sonra seyis deponuza bıraktığınız Hayalet Çimen silinecek ve bineğiniz geri çağırılarak deponuza bırakılacaktır.

Örnek Bilet: Binek Geri Çağırma

Karakter İsmi: Dark
Kullanılacak Hayalet Çimen Sayısı: 8
Geri Çağırılacak Binek: 15% Kaplan,15% Boğa

Hayalet Çimen ile ilgili sorularınızı bu başlık altında sorabilirsiniz.

Teşekkürler!

80dfatih80
02-08-2012, 10:43 AM
ya bu işde parayla yapılmazki... bu zaten bizim hakkımız değilmi...
yakında pazar kurmak içinde para alacaksınız diye korkuyorum...

80dfatih80
02-08-2012, 10:47 AM
bari ucuz yapsaydınız 400 hanpara olurmu bi çimen...

BitteR
02-08-2012, 10:53 AM
ya bu işde parayla yapılmazki... bu zaten bizim hakkımız değilmi...
yakında pazar kurmak içinde para alacaksınız diye korkuyorum...

bari ucuz yapsaydınız 400 hanpara olurmu bi çimen...

Ne şekilde olmasını bekliyordunuz? Arabanızın lastiğini değiştirirken herhangi bir ücret ödemiyormusunuz? Binek çıkartma işlemi GM tarafından tektek yapılıyor dolayısıyla daha fazla iş gücüne gerek duyuluyor ve bu işlem için ücret talep edilmesi gayet mantıklı. Kaldı ki bineği alırken üzerinde çıkartabilirsiniz diye bir açıklama yok yani alırken çıkartamayacağınızı bilerek alıyorsunuz, bu bizim hakkımız demeniz gereksiz. Ücret konusuna itiraz edenler: Siz çıkarttığınız bineği oyun içi hayrına mı vereceksiniz?

80dfatih80
02-08-2012, 11:01 AM
kıyafet yönetiminde olan tuşu oraya koymak bukadarmı zor.. bi iki koda bakar.. gmlerede iş kalmaz..

BitteR
02-08-2012, 11:02 AM
kıyafet yönetiminde olan tuşu oraya koymak bukadarmı zor.. bi iki koda bakar.. gmlerede iş kalmaz..

Bu kadar iyi kod bilgisine sahipseniz bineklerin geri çağrılabildiği bir oyun yapın ve oynayın. Nedense her yenilikte bazılarının çıkarlarına ters düşüyor ve bu kişiler sadece yenilikler hakkında duyuru yapıldığında ortaya çıkarak yorum yapıyor. Aralık 2011 tarihli bir hesabın 6-7 post sayısına sahip olması bu konuda yeterli açıklamayı yapıyor zaten.

80dfatih80
02-08-2012, 11:12 AM
özür dilerim post sayımı arttırınca itiraz ederim... İşte yeni olunca post sayısının önem arz ettiğini bilemedim kusuruma bakmayın..

darkangel6663
02-08-2012, 11:17 AM
gm bitter güzel yenilikler geliyor ona lafımız yokta, her binek 1 tane ile çıksa. hem sürekli insanlar binek çıkartmak için han çeker 400 han. hem oyuncu kazanır hem siz kazanırsnz. %15 lik binek 1600 e çıkıcak. 50 tl civarı :)) kendi içinizde yorum yapın sizce mantıklımı.

TeHLiKe
02-08-2012, 01:55 PM
Ticareti yapılıyormu bu çimenlerin?

80dfatih80
02-08-2012, 03:14 PM
gm bitter güzel yenilikler geliyor ona lafımız yokta, her binek 1 tane ile çıksa. hem sürekli insanlar binek çıkartmak için han çeker 400 han. hem oyuncu kazanır hem siz kazanırsnz. %15 lik binek 1600 e çıkıcak. 50 tl civarı :)) kendi içinizde yorum yapın sizce mantıklımı.

hacı işte onu diyorum. zaten bu tepki o ürünün parayla satılması olayına çözüm olmayacak tarihte öle bişe yazılmadı.. ama 400 hanpara bide %15 lik 1600 hanpara harcayacamki bi bineği çıkarıp diğer çarıma aktaram.. üstüne birazdaha hanpara koysam zati diğer çara binek alıyom garanti olayından...

BitteR
02-08-2012, 04:49 PM
hacı işte onu diyorum. zaten bu tepki o ürünün parayla satılması olayına çözüm olmayacak tarihte öle bişe yazılmadı.. ama 400 hanpara bide %15 lik 1600 hanpara harcayacamki bi bineği çıkarıp diğer çarıma aktaram.. üstüne birazdaha hanpara koysam zati diğer çara binek alıyom garanti olayından...

4 işlem konusunda sıkıntı çektiğiniz aşikar.

8000-1600= 6400
veya
(1600*100) / 8000 = %20.

DreaMMaster
02-08-2012, 07:59 PM
Uzun zamandır beklenen bir işlem nihayet hayata geçirildi. Garanti kapsamında binek verilen bir ortamda yönetimin bu işlemi ücretsiz yapacağını beklemek fazla saf bir durumdu. Dürüst olmak gerekirse ben hiç yapılmaz bu işlem diye düşünüyordum ama neyse ki yanıldığıma üzülmedim. Han para karşılıkları köpürecek kadar yüksek değil bence. Bir de şu kavim değiştirme işi gelse tam olacak.

Marked3
02-08-2012, 08:26 PM
çok iyi be bende %10 ayımı %15 i gelince ne yaparım diye kara kara düşünüyodum :D

colony3
02-08-2012, 08:29 PM
440 han bir kabuk alıp 400-500 arası satılıyor 400x2 = 800han olsa 1t olur sen 1t verıpde en dusuk 6t bınegı satcaksın 800 hanı 5t sata bılrımısın? bende 4 tane %10 var hedıye ettım ama etmeseydım20t para en dusugu tabı sılmıyen kac kısı var orası ayrı bı konu 1t-1.5t verıp gerı 6t kazanmak karlı bı iş kımse kızmasın %15 bınekler 10t hatda %100s.e+%100aynayı begenmedı gecenlerde bırı daha ıyı teklıf beklıyordu

TeHLiKe
02-08-2012, 10:09 PM
Tİcaretİ yapilabİlİyormu dİye sormuŞtum ama bİ cevap alamadim.

BitteR
02-09-2012, 09:06 AM
Tİcaretİ yapilabİlİyormu dİye sormuŞtum ama bİ cevap alamadim.

Ticareti yapılabilir ve pazara konulabilir.

mami54
02-09-2012, 03:25 PM
binek geri çağırma hayalimdi gerçekleşti tşk ler yönetim. Oyunla ilgili hayallerim bitmedi ( PET BİRLEŞTİRME) (LORD İTEMLERİ DÜŞÜRME) (KARAKTER BİRLEŞTİRME) (BİNEK PETLERE SES ÖZELLİĞİ) (PVP DE DÜŞMAN OYUNCUDAN İTEM VE YERE GÜMÜŞ PARA DÜŞMESİ) (BİNEKLERE EXP SİSTEMİ) VB aklıma gelenler bunlar şimdilik

mami54
02-09-2012, 03:28 PM
bir de eklemek istediğim bir şey daha var ....... anlamadığım şu yönetim çok hayırlı bir iş dahi yapsa eleştiriliyor hatta bu eleştiriler maksadını da aşıyor diye düşünüyorum zaman zaman her şeye rağmen çok güzel bir düşünce oyuna renk katar bazılarıda yazdıklarından utanır ...........................

ialhan3
02-10-2012, 08:15 AM
Hayalet çimenleri seyise koyduk,biletimizi yolladık.Ne zaman çıkacak bu binekler ?

oxTyLee
02-10-2012, 03:34 PM
Vallaha yorumlarin hepsİnİ okudumda kİmİ olumlu bakmis kİmİ olumsuz kimisi ise tarafsiz brİ kere onlİne olupta oyunu hİzmete sunupta oyundan biseyler kazanmayan veya kazanmamak dusuncesi olan hic bir firma yok (fİrma) dİyorum bu da ne demek gelİr gİder demek bİr fİrmayi ayakta tutan para ve tİcarİ anlayisidir tİcaretle ugrasan her İnsan bu tur degisiklik ve yeniliklerden Üretİcİ fİrmanin para talep etmesİ Çok doĞaldir.anlayacaginiz 2*2=4 degil artik (kaar payi) demektir.bir yorum yapmadan once lutfen 5 dk dusunun gelecekte bu yaptgiiniz yorumlardan ne sorumlu tutulun nede utanin .) buda benim yorumum....

Jelymiss
02-11-2012, 01:24 PM
Gerçekten Güzel Olmuş Bu Yenilik Bana Göre tek Pürüz %15 Binekler 4 değilde 3 çimen olabilirdi Neyse bir Sorum Olucak Misal Çarşamba günü Bilet Attım Perşembemi Binek Çıkar Diğer İş Günü Şeklindemi?

Konstantin
02-11-2012, 02:36 PM
Ne şekilde olmasını bekliyordunuz? Arabanızın lastiğini değiştirirken herhangi bir ücret ödemiyormusunuz? Binek çıkartma işlemi GM tarafından tektek yapılıyor dolayısıyla daha fazla iş gücüne gerek duyuluyor ve bu işlem için ücret talep edilmesi gayet mantıklı. Kaldı ki bineği alırken üzerinde çıkartabilirsiniz diye bir açıklama yok yani alırken çıkartamayacağınızı bilerek alıyorsunuz, bu bizim hakkımız demeniz gereksiz. Ücret konusuna itiraz edenler: Siz çıkarttığınız bineği oyun içi hayrına mı vereceksiniz?
Sayın GM böyle demişsinizde biz o bineği alırkende hayrına vermediler. binek çıkartmadaki amaç verdiğimiz parayı geri alıp bineğimizin seviyesini yükseltmek. bineği çıkartırken size bi ücret ödeyeceğiz bu ücretide oyunda bineği satarak telafi edeceğiz -ki karşılamıyor bile- o zaman binek çıkartmada bi anlam kalmaz. binek çıkartıyorsak bundan karlı çıkmamız lazım. ama daha zararlı çıkıyoruz. bi anlamı yok yani böyle.

BitteR
02-11-2012, 05:39 PM
Sayın GM böyle demişsinizde biz o bineği alırkende hayrına vermediler. binek çıkartmadaki amaç verdiğimiz parayı geri alıp bineğimizin seviyesini yükseltmek. bineği çıkartırken size bi ücret ödeyeceğiz bu ücretide oyunda bineği satarak telafi edeceğiz -ki karşılamıyor bile- o zaman binek çıkartmada bi anlam kalmaz. binek çıkartıyorsak bundan karlı çıkmamız lazım. ama daha zararlı çıkıyoruz. bi anlamı yok yani böyle.

Çıkartmanız için sizi zorlayan var mı ?

ScaryFlame3
02-12-2012, 04:04 AM
Bence güzel bi olay her nakadar %15 lik binek çıkarmak pahalı gibi görünsede şunu düşünün bence diğer online oyunlarda 1 eşyayı 1 kere alıyosun ver süreli kullanıyosun bunda aldığın eşyayı süresiz kullanabiliyosun ve belli bi ücrette olmasıda gayet mantıklı bence yoksa kıyafetteki gibi olsaydı oyun içinde binekler elden ele gezerdi bunun olması durumunda oyun kime binek satıcak ?

bitiniz
02-12-2012, 10:29 AM
şuna desene işimize nası gelirse öğle yapıyoruz diye peki 1 aydır şehirde kalma bugu var onu neden kaldıramadınız ben gidip fatihin fermanında obugtan yararlanacağım bi gireceğim saatlerce çıkmayacağım buda oyunun açığı gelip benim charı banlamayada hakınız yok neden mi?bu oyunun açığı hile değil siz düzeltmezseniz bende o açığı kulanmakta özgürüm bu şehirde nası oyun açığı kulanılıyorsa oda bi oyun açığıdır bu yüzdende kimser ban yemez yemesi durumunda gm ler suçlu duruma düşer ve şehirdeki buga göz yumupta onu görüyorsa gm ler %100 suçlu duruma düşer ve buda gerekli yerlerde gerekli işlemler demektr anlayan anlar ben bugün itibari ile fermanda bug yapıyorum ve kasacağım hiç çıkmadan dc yiyene kadar fermandayım yaşasın oyun açığı ve bug yapmak :))))))))))) herkese iyi oyunlar

LEO
02-12-2012, 11:09 AM
şuna desene işimize nası gelirse öğle yapıyoruz diye peki 1 aydır şehirde kalma bugu var onu neden kaldıramadınız ben gidip fatihin fermanında obugtan yararlanacağım bi gireceğim saatlerce çıkmayacağım buda oyunun açığı gelip benim charı banlamayada hakınız yok neden mi?bu oyunun açığı hile değil siz düzeltmezseniz bende o açığı kulanmakta özgürüm bu şehirde nası oyun açığı kulanılıyorsa oda bi oyun açığıdır bu yüzdende kimser ban yemez yemesi durumunda gm ler suçlu duruma düşer ve şehirdeki buga göz yumupta onu görüyorsa gm ler %100 suçlu duruma düşer ve buda gerekli yerlerde gerekli işlemler demektr anlayan anlar ben bugün itibari ile fermanda bug yapıyorum ve kasacağım hiç çıkmadan dc yiyene kadar fermandayım yaşasın oyun açığı ve bug yapmak :))))))))))) herkese iyi oyunlar

Hangi karekterinizle premium haritalarda bug yapacaksınız? Bu hesabınızda bulunan 15 level seviye karekter ile mi? Yoksa bilmediğimizi sandığınız bir ilahi karekter olan hesabınız mı var? Peki bu sözleri neden o hesabınızla yazamıyorsunuz da, burada 3 aylık bir hesapla ahkam kesiyorsunuz? Işınlanma Kağıdında yapılan hata sonrası ceza gerektirecek durumlar ve nedenleri açık açık forumda belirtilmiş ve uymayanlara uyarısız cezaların verileceği söylenmiş. Forumda yapılan açıklamaları okumadığınız ise bu sözlerinizle net bir şekilde belli oluyor. Siz KaRaMaSKeLi biri olmayın da asıl hesabınızla bug yapmaya başlayın ve premium haritalarda kasın sonucu hep birlikte görürüz.

Kerpeteneren
02-12-2012, 11:09 AM
Herşey parayla oh..Bari az hanpara yapsaydınız bide binek başına değişiyr

BitteR
02-12-2012, 01:11 PM

Hesabınız ve bağlı olan hesaplar süresiz olarak kapatılmıştır. Şimdi buyrun "gerekli yerlere gerekli işlemler için" başvurun.

BlackDewiLs
02-12-2012, 02:01 PM
Bu itemin gelmesi iyi oldu %10-%15 binek alma imkanımız olucak teşeküler.

doktorexp
02-14-2012, 01:30 PM
yenilikten yanayım herzaman. oyun oynuyoruz neticede yenilikler ve ilave özellikler olmadan aynı oyunu oynamak sıkıntı verirdi sanıyorum. bazı arkadaşlar binek çağırma için belirlenen ücreti yadırgamışlar. Bence yadırgamamak gerek bu oyunu herkes ücret vererek oynamıyor. zaten ücretini verenlerde karşılığını alarak oyunda güçlü karakterleri daha rahat ve kısa zamanda yapıyorlar. Bu ücret ödemeyenlerin daha çok uğraşması ve ter dökmesi anlamına gelsede oyunun devamlılığı açısından böyle olması zaruri bir durum ve bir ihtiyaç. Oyun yöneticiliremizin oyunculara yaklaşımı ve tutumuda gayet düzeyli ve olması gerektiği gibi. Ben karahan online yöneticileri ve çalışanlarına oyunu sürekli yenilikler ve eventlerle güncel tuttukları için teşekkür ediyorum.

darkangel6663
02-14-2012, 02:12 PM
Hesabınız ve bağlı olan hesaplar süresiz olarak kapatılmıştır. Şimdi buyrun "gerekli yerlere gerekli işlemler için" başvurun.

adam yapmamış , yapacağım demiş. neden banlanıyor. sayın bitter siz değilmisiniz " insanların yapacağım dediği şeyler için kesinlikle ban atılmaz "yaptıkları için ban atılır " diyen ? adam orda sadece konuşmuş. size gelen ticket resimlerde i12 +12 karakterler. şu adama sövücem anasına küfür edicem vs vs gibi hiç bir oyuncuyu banlamadınız. dediğiniz gibi ipler sizin elinizde. oyuncuların hiç bir hakları yok karahanda.

BitteR
02-14-2012, 04:21 PM
adam yapmamış , yapacağım demiş. neden banlanıyor. sayın bitter siz değilmisiniz " insanların yapacağım dediği şeyler için kesinlikle ban atılmaz "yaptıkları için ban atılır " diyen ? adam orda sadece konuşmuş. size gelen ticket resimlerde i12 +12 karakterler. şu adama sövücem anasına küfür edicem vs vs gibi hiç bir oyuncuyu banlamadınız. dediğiniz gibi ipler sizin elinizde. oyuncuların hiç bir hakları yok karahanda.

Lütfen yorum yapmadan önce forum kurallarını okuyunuz:

1.Paylaşım: Doğru olduğuna emin olmadığınız yanıltıcı paylaşım yapmayınız.Başka kullanıcılara paylaşım ve mesajları için hakaret ve taciz edemezsiniz.Fikir ayrılığına düştüğünüz durumlarda tartışma ortamı yaratamazsınız.

1g. Son Kullanıcı Lisans Sözleşmesi(EULA): Oyun ve forum kuralları hakkında karşıt görüş içeren paylaşım yapılamaz.Kullanıcı hakları hakkında tartışmak yasaktır.

1h. Uygunsuz İçerik: Konu ile alakasız yönetime karşı hakaret içeren paylaşımlar kaldırılır.Bu kural renklerin,harf boyutunun uygunsuz kullanımı mesajlarda anlam içermeyen kelimeler kullanma veya sadece ifade(Smiley) içinde geçerlidir.

2b. Bilgisayar Korsanlığı: Forumda hile,bot,crack,ürün anahtarı,bug,virüs,sistem bilgileri vb. paylaşımlar yapmak kesinlikle yasaktır.Bu şekilde paylaşımda bulunanların hesapları süresiz olarak kullanıma kapatılacaktır.Oyun ve forum içerisinde bu gibi durumlarla karşılaştığınız takdirde destek sistemi aracılığıyla bilet göndermelisiniz.

2c. Kışkırtma: Kullanıcıları kışkırtma amaçlı konular açmak veya konular içerisinde kışkırtma amaçlı resim,video vs. paylaşmak kesinlikle yasaktır.Bu şekilde davranış segileyen kullanıcılar hakkında ceza-i işlem uygulanacaktır.

6. İhlaller: Forum MAYN topluğu tarafından koyulmuş kurallar ile yönetilmektedir.Bu forumu kullandığınızda bu kuralları ve kural ihlali sonucunla alabileceğiniz cezaları kabul etmiş olursunuz.Kural ihlallerinde son karar MAYN tarafından verilir ve MAYN bu kararların sebebi konusunda açıklama yapmak zorunda değildir.

Yürütme:
Moderatör veya yetkililer tarafından verilen kararlar tartışmaya ve yoruma açık değildir.Moderatör ve yetkililer verilen ceza ve kararlarda insiyatif kullanabilirler.Kullanıcılar sorunlarını support@mayngames.com adresine e-posta yollayarak dile getirmelidir.Açılan konuları,paylaşımların ve mesajların kurallara aykırı olduğunu düşünüyorsanız support@mayngames.com adresine e-posta ile bildiriniz.Yetkililerin mesajlarını değiştirmeye veya çarpıtmaya çalışmak kesinlikle yasaktır.

Bu kurallardan herhangi birinin ihlali uyarı ve sonrasında hesabın kapatılması ile sonuçlanır.Kurallar açık ve net şekilde belirlendiği için yetkili uygun gördüğü takdirde uyarı yapmaksızın ceza-i işlem uygulayabilir.

Bu kurallara aykırı davranışlar,konular,mesajlar haber vermeksizin değiştirilebilir veya silinebilir.Gerek görüldüğü takdirde kullanıcının oyun ve forum hesabı yada IP'si sınırsız olarak banlanabilir.

İyi forumlar

warcsrock3
02-27-2012, 10:47 AM
bu bizim hakkımızken bunu bile paraya çevirdinizya helal size :)

BaradDoom
02-27-2012, 06:02 PM
muhalefetsiz hayat olmaz Devlet insanlarından vergi alır ki hizmet yapsın güçlü millet olsun die
karahan oyunculardan para kazanmalıki oyun güçlü şekilde ayakta olsun

Bourbon
03-04-2012, 10:51 PM
Çok hoşuma gitti bu Yenilik zaten ayucuğumu ve Afrikadan aldığum boğamı çıkardım sattım D:

Dependent
03-31-2012, 02:32 PM
Herşey güzel hoş etkinlikde çok güzel hanpara harcanmasıda mantıklı .Ama her zaman ne kadar daha kar ederim diyen player arkadaşlar 400hanlık cimeni 1 t ye satmasa da aynı hanlık eşyalar gibi calabash L gibi mesela 400-500m arası satsallar daha makbule geçecek 10bineklerimi çıkarıp 15 alabiliriz belki :D Herkese iyi oyunlar, bol kazançlar.

XMUROX
05-04-2012, 01:45 AM
Herşey güzel hoş etkinlikde çok güzel hanpara harcanmasıda mantıklı .Ama her zaman ne kadar daha kar ederim diyen player arkadaşlar 400hanlık cimeni 1 t ye satmasa da aynı hanlık eşyalar gibi calabash L gibi mesela 400-500m arası satsallar daha makbule geçecek 10bineklerimi çıkarıp 15 alabiliriz belki :D Herkese iyi oyunlar, bol kazançlar.

oyun içerisinde drop olan item fiyatlarına lafım yok ama hanpara ile satılan item fiyatlarına saygı duymamız gerektiğine inanıyorum çünkü hanpara alanlar ceplerinden nakit ödüyorlar ve hanpara almayanların işini görüyorlar bu yüzden fiyatların yüksek olması hakkıdır..

magrulaw
05-04-2012, 03:08 AM
Babasının hayırına mı veriyorlar kendi charını daha rahat daha az emek vererek güçlendirmek için han çekiliyor bazı oyuncularda onu ala bilmek için haftalarca harcadıkları emeklerini veriyorlar han alıyorsa kendi için alıyor kendi açınızdan düşünmeyin, objektif bakmakta fayda var.

XMUROX
05-04-2012, 03:26 AM
babasının hayrına veriyor diyen olmadıda sen neden vermiyorsun peki? benim söylediğim yanlış seninkisimi objektif düşünce? hayır seninkisi kendi çıkarına göre düşünce..

magrulaw
05-04-2012, 04:20 AM
Senin İşine gelen cevabı vermediğim için benim charıma göre düşünce oldu ne biliyorsun benim han almadığımı iyi han alanlar almayanları istediği gibi yönetsin o zaman, ancak senin gibi çocuk oyuncular bunun için saygı bekler cevap vermekte hata etmişim diğer mesajlarını yeni okudum polemiğe girmeyeceğim anlamanı beklemiyorum iyi oyunlar.
Kırıcı olduysam affola.

"Bir mana söyleyen ve ona bir şekil veren herkes kendi manasının şeklini söyler" Hüsameddin çelebi.

XMUROX
05-04-2012, 04:52 AM
ben han almıyorum henüz burda oyuncu bile değilim han almayanlar han alanlara mecburlar da demedim önce yazılanları anlamak istediğin gibi değil yazıldıkları gibi okumayı öğren.. SENİN GİBİ ÇOCUKLAR derken ne demek istediğini pek anlamadım beni tanımadan nasıl böyle bir mantık yürüttüğün konusunda bir fikrim yok ama sanırım egolarını tatmin ediyorsun.. bu tarz ÇOCUKÇA konuşmandan sonra istesende polemik yaratamazsın zaten. asıl ben özür dilerimki senin yazdıklarını ciddiye alarak cevap yazmışım.

edit : ne olursun bana saygı duyma!!!

Lord553
05-06-2012, 02:05 AM
bu konumu eskı yoksa ben daha once gelen bır konuyu yanlıs anladım sıtede yayınlanan konuya göre seviyeler sadece %5 uzmanlar %10 ilahlar ise sadece %15 lık bıneklerı kullanabıleceklermıs bu kurala uymayanların yanı mesela ilah carda %5 kaplan mı var sıstemı bunu otomatık cıkarmıcakmıydı benmı yanlıs anladım konuyu he eğer bu konu eskıden acılmıs bı konuysa lutfen yazdıklarımı cıddıye almayın eğer yenı ıse cevap verırsenız sevınırım

XMUROX
05-06-2012, 02:10 AM
eğer yanlış bilmiyorsam ;
seviyeler %5
uzmanlar %5 %10
ilahiler %5 %10 %15

yani seviyeler sadece %5 lik bineklere biner uzmanlar %15 e binemez ama %5 ve %10 a biner ilahlar hepsine biner

GIYOCAN
05-13-2012, 10:03 AM
Olay Bu Adamlar Haklı Arkadaşlar.

baron12
05-13-2012, 10:04 AM
Emek Olmadan Yemek Olmaz

enes173
05-16-2012, 12:36 PM
yararlı item

baron12
05-19-2012, 09:45 AM
Bitter Bu Konuda Haklı Oldugunu Düşünüyorum Çogu İnsan Karakterlerini Bırakıyor İtemsiz Kalıyor Ve Başka Hesap Açıp Yeni Karakterler Oynuyorlar Bu Durumdaki Arkadaşların İşine Geliyor %15 Ayı Oldugunu Düşünürsek Çıkartıp Satabilir Ve Bu İşten Hayli Çıkar Saglayabilir Ama Diger Durumdaki Arkadaşlar Bi Çıkarları Olmıyacagı İçin Eleştiri Bombardımı Yapıyorlar İsterseniz Bineginizi Çıkarırsınız İsterseniz Çıkarmassınız Size Burda Herhangi Bir Zorlama Yapılmıyor Zorla Han Alıpta Çimen Alın Diye Oyun İçi Para Kasıp Çimende Alabilirsiniz...

Blors011
05-30-2012, 11:56 AM
5 gündür bekliyorum %10 ayımı daha çıkartmadınız ne zaman çıkartmayı düşünüyorsunuz ?