PDA

View Full Version : [Yarışma] En Çok Binek Toplama Yarışması (20-25 Ocak 2012)

BlackOlive
01-20-2012, 11:43 AM
https://lh4.googleusercontent.com/-2NeYn9nn3Iw/TceC1hK2VlI/AAAAAAAAAZo/bNv3wBl0n8E/s800/sub_gm_frorum_evt.jpg

Değerli Karahan Oyuncuları,

Bir türlü düzeltilemeyen Işınlanma Kağıtlarında yaşanan sorunları sizler için eğlenceli hale getirme çalışmalarımız devam ediyor. Bu nedenle Binek Toplama Yarışması düzenledik.

Etkinlik Süresi

Başlangıç: 20 Ocak 2012 Cuma 00:00 ( Başlamış Durumda )
Bitiş: 25 Ocak 2012 Çarşamba 23:59
Garanti Ödemeleri: 26 Ocak 2012

Yarışma boyunca en çok binek düşürerek yerden alan oyuncular bizden hediyeler kazanacak.

Her sunucu için en çok binek toplayan ilk 20 kişi hediye kazancaktır.

- İlk 5 : 2x CP Bileti (L)
- Sonraki 5 (6. - 10.) : 1x CP Bileti (L)
- Sonra ki 10 (11. - 20) : 1x CP Bileti (M)

Not: Binek kazanım sayıları Hesap bazında toplanacaktır. Yani hesabınızda ki tüm karakterler ile binek toplayarak yarışmaya dahil olabilirsiniz.

Etkinlik hakkında soru ve sorunlarınız için Destek Sayfası (http://support.mayngames.com/) üzerinden bilet gönderebilirsiniz!

Tüm oyunculara başarılar!

Caner1996
01-20-2012, 08:10 PM
Yav kardeşim siz nasıl insanlarsınız yav? Milleti göz göre göre soyuyorsunuz enayi yerine koyuyonuz.Bakıyonuz milletde alıyo para veriyo sizde hiç durmadan devam ediyorsunuz.Ben oyuna para vermeden oynayamayacakmıyım kardeşim? Bakın bu böyle gitmez normal bir oyuncuyla durmadan para yatıranın arasında uçurumlar kadar fark oluştu.Oyuna her getirdiğiniz itemi paralı yapmak zorundamısınız? Bunun parası olanı var parasız olanı var.Siz oyunu daha güzel hale getireceğiniz yerde Acaba şimdi nasıl bir etkinlik yapsakda para kazansak derdindesiniz.Bütün bunlar yetmezmiş gibi birde sözde ' düzeltilemeyen ışınlanma sorunu' üzerinden para kazanmaya çalışıyorsunuz.Milletle dalga geçiyorsunuz resmen.Nasıl bir sorunmuş bu ki düzeltilemiyor? O sorunu düzeltmek az bir zaman almıyorsa bende adam değilim.Yazık günah yav.Şu oyunu getirdiğiniz hale bakın.Oyun resmen parayla işliyor.Ben bunca yıllık karahanı oynarım açıldığından beri ama hala ilk zamanlardaki tadı bulamıyom.Ne güzel oynardık sorunsuz sualsiz.Nerden gm oldunuz ben anlamadımki.Bırakmayayım şu oyunu dedim bırakamadım öyle bir noktaya getirdinizki artık ben bile bıraktım sonunda.Vallahi sizi tebrik ediyom ya.Gül gibi oyundu içine ettiniz ve şimdide etmeye devam ediyorsunuz.Adamlar sorunu düzeltecekleri yere sorun üzerinden para kazanma derdindeler.Böyle sorun dostlar başına!
Not: Bu mesajdan sonra ya ceza alırım yada banlanırım.İkisinden biri.

DeviLHuSo21
01-20-2012, 08:11 PM
Peki düşürdüğümüz binekleri kullansak geçerli olurmu ?

Rbbn
01-21-2012, 07:41 AM
u3 kalıcıyız nasıl katılabilicez bu etkinliklere tabiki katılamıcaz exp %90 bu kadar yogun etkinlikler için teşekkürler karakter yasakta yatıyo !!

BitteR
01-21-2012, 07:57 AM
u3 kalıcıyız nasıl katılabilicez bu etkinliklere tabiki katılamıcaz exp %90 bu kadar yogun etkinlikler için teşekkürler karakter yasakta yatıyo !!

Kim sizi U3 seviyesinde kalmanız için zorluyor? Aynı şeyleri tekrar tekrar yazmaktan vazgeçin.

Rbbn
01-21-2012, 08:23 AM
sayın GM size hak veriyorum doğru da söylüyorsnuz kimse bize u3 kalın demiyor fakat bundan zevk alıyorum ben ki suan i12 olmam biraz da saçma geliyor bana herkes itemini yaptı y.d açtı biz u3 üz daha :) tamam exp kaybı kapalı olsun eyw sözüm yok bir öneri olarak tek bir haritada herkesin girebildiği bir haritada exp düşüşü açık olsa örneğin cennet bahçesi gibi prajna gibi böyle bir imkan sunsanız bize oda yeter

Rbbn
01-21-2012, 08:27 AM
he deyin ki kardeşim bundan sonra hiç exp kaybı olmucak kasayım 25 ine kadar u33 yapayım yarışma dahilinde belki hediye alırım :) ben size eleştiri yapmıyorum sizde belli başlı kurallar içerisinde hareket etmek zorundasınız fakat bu konu da biraz esneklik gösterseniz yada bi anket yapsak exp kaybının exp kasılmadıgı bir haritada açık olmasına dair ?

HuSeYin2174
01-21-2012, 12:59 PM
Bende bişi sorucam düşürdüğümüz binekleri satsak veya kullansak geçerli olurmu ?

weeee22e12e
01-26-2012, 12:49 PM
exp uzman sevıyede düşmememsi güzelde bazı kulanıcılar belli lwl da kalmayı istiyor herkes i12 olcak diye bir koşulu ancak sızkendı çapınızda çıkarlarınız dorultusunda dusunursunuz ama sunuda unutmayın herkes de i12 kasmaya mecbur deil... ex düşüsünü açmayın zorla deıl ancakk bize karsı bu tarz emrı vakı yaptırımlarınız (üye kaybına yol açacak) ben de sıze aynen (bellı bir süreci) söyledim kolay gelsın ii oyunlar.. (gerçi ben her halukarda memnumum ) :S