PDA

View Full Version : Karakter Silgisi Rehberi

aRss
12-07-2011, 08:45 PM
Oyunumuzda yeni açılan webmall üzerinde satışı bulunan ve istediğiniz her hangi bir level karakterinizi silmenizi sağlayacak olan “Karakter Silgisi” satışa sunulmuştur.

https://lh5.googleusercontent.com/-JOWiTfCe2d8/Tt8mcC_R8aI/AAAAAAAAAbQ/EUFSl5vH8Fk/s80/silgi.png

Peki bu Karakter Silgisi’ni nasıl kullanacaksınız;

Önce Karakter Silgisini webmall üzerinden satın alıp oyuna giriş yapınız. Karakter Silgisi’ni 200 HanPara karşılığında satın alabilirsiniz.

https://lh6.googleusercontent.com/-MspZH871wdM/Tt8mkadxMUI/AAAAAAAAAbg/dd5yBIR5fNg/s356/silgialis.png

Unutmayınız ki webmallden aldığınız eşya seyis dükkanınıza gelmektedir. Seyis dükkandan Karakter Silgisi’ni alarak karakter çantanıza koymanız gerekiyor.

Karakter Silgisini çantanıza bıraktıktan sonra sizden istenilen bilgileri eksiksiz ve tam olarak istenilen şekilde bilet olarak göndermelisiniz.

Önemli Not: Karakter Silgisi eşyası oyun içinde başka bir item veya özellik adı altında görünmektedir. Sizlerin aldığı eşya Karakter Silgisi (Ginseng) olduğu için çantanızda bu eşyayı bulundurmanız gerekli işlemin yapılması için yeterli olacaktır.

Göndermeniz gereken bilet şablonu ise şu şekildedir.

Bilet Başlığı: Karakter Silgisi

Hesap ID:
Karakter Adı:
Karakter Seviyesi:

[ Örnek Bilet: ]

Başlık: Karakter Silgisi

Hesap ID: dark666
Karakter Adı: WhiteDark
Karakter Seviyesi: ilahi12

Bu şekilde bir bilet attığınız takdirde yetkililer tarafından yapılacak olan incelemelerden sonra seçmiş olduğunuz karakterinizin silinme işlemi gerçekleştirilecektir.

Not: Karakter Silgisi çantanızda kalması gerektiğini unutmayınız.

Silmek istediğiniz karakteriniz için level sınırlaması olmadığını ve silinen bir karakterin her ne olursa olsun geri getirilemeyeceğini; karakterinizin çantasındaki ve bankasındaki tüm eşyaların da silineceğini unutmayınız.

İyi forumlar/İyi oyunlar…

Metlex3
12-24-2011, 04:31 PM
Ben burda denilen herşeyi yaptım bilet gönderdim ginseng çantamda ve hala silmediler ve aradan neredeyse 1 gün geçti ne zaman silerler acaba ?

N5gsSYG2u6
08-20-2012, 12:08 PM
benım 2 gun oldu hala silinmedi bir seyler dıru yapılımıyo
direk ilgılenıp silin sin artık

victoria16
02-07-2013, 11:24 AM
Beyazidde karakter silgisi alınır pm 00NiqhT00

Kaan35
06-20-2013, 12:39 PM
Bilet nasıl atıyoruz acaba yardımcı olabilir misiniz ?

Whiper
09-07-2013, 12:19 PM
Ben yaptım tickete cevap geldi ama hala silinmedi ?

Zyra
08-23-2016, 09:45 PM
Bu karakter silgisinin ticareti yapılıyo mu bi bilgisi olan var mı?