PDA

View Full Version : karahan online görevlilerini oyun içerisindeki problemlere davet ediyorum

melissa35
09-02-2011, 10:54 AM
sayın yetkililer çoğu arkadaşımız oyun içinde olan problemlerden şikayetçi bunlardan bazıları 180 dakikalık yükseltici iksir basıldığında pot almaya gittiğimizde yükselticiden 10 dakika gitmesi çünkü tek tek çantamıza çekmek zorunda kalıyoruz bu konuya şöyle bir çözüm buldum mause mizin sağ kontrol tuşuna tek seferde tıklayarak otomatik olarak sistemin potu çantamıza götürmesi tek tek uğraşmaktan iyidir bir konu ise drop oranlarının düşük olması cuma gününden başlayıp pazartesi sabaha kdr başlayan 2x drop ve exp eventinde muhafız kadınlarından drop oranı düşük olduğu için beceri kitabı düşüremiyorlar bu 2 konu hakkında sizlerden yardımcı olmanızı talep ediyoruz tüm ejder kavmi ve tüm kavimler adına bu konuya destek vereceklerine eminim

Enclave4
09-08-2011, 10:15 PM
arkadasa pot alımı konusunda katılıyorum bu sorun oyunun açıldıgı gunden berivar artık ticket yollamaktan bıktım diye bilirim

karahanhl
01-19-2012, 05:30 AM
Admin senden tek isteğim var drop'u da boşverdim(zor kasılmayı severim)melissa arkadaşımızın dediği üzere bu konu hakkında bişey yapar mısın?Belki siz potu çantaya koymayı kolay sanıyor olabilirsiniz(belki kesin ifade değil)ama insan bunla hergün uğraştığı için can sıkıntısından yoruluyor.Lütfen bu konu hakkında görüşlerinizi bildirin...

HuSeYin2174
01-22-2012, 10:51 PM
Aynen katılıyorum arkadaşa potları çekene kadar hemen hemen en az 5dkmız gidiyor boşuna zaman kaybı olmasın oyuna getirilirse iyi olur.

tataR133
02-01-2012, 02:03 PM
Bİr konu daha var otobuf aylik olarak satilamazmi haftalif cok az

foreign
02-01-2012, 07:06 PM
Gayet mantıklı bir anket konabilir güzel fikir. Hergün onca pot alıyoruz enaz 15dk pot almakla geçirenler vardır sürükle sürükle deli oluyor insan :)