PDA

View Full Version : 2. Parola Sistemi Rehberi

BlackOlive
08-24-2011, 10:20 PM
Değerli Karahan oyuncuları;
Beklediğiniz İkinci parola sistemi 30 Ağustos 2011 tarihinde kullanımınıza sunulacaktır. İkinci parola sisteminin kullanımı ile birlikte yanlış yapılan işlemlerde BAN sorunu yaşayabileceğinizi düşünerek yararlanmanız için 2. Parola Sistemi Rehberi yaptık.

1) 2. Parolanızı tanımlayın

30 Ağustos tarihinden sonra Karakter Seçim Ekranında 2. Parola Tanımlama Ekranı ile karşılaşacaksınız.

https://lh6.googleusercontent.com/-CivZ7hd2D30/TmSt7lofkNI/AAAAAAAAAQg/27OjpfrPqdI/1olustur.png

1: Yanlış giriş yapmışsanız yazdığınız rakamları temizler.
2: Farenizi kullanarak Rakam seçim bölümümünden şifrenizi yazabilirsiniz.
3: 2. Parolanızı onaylamanızı sağlar.
4: İptal düğmesi ile işlemden vazgeçip oyundan çıkabilirsiniz.

2. Parolanızı tanımlamadığınız sürece oyuna her giriş yaptığınızda Karakter Seçim Ekranında 2. Parola tanımlama ekranı ile karşılaşacaksınız.

2. Parolanızı belirlediğiniz takdirde normal karakter seçim işlemi devam edecektir.

Oyunumuzu oynayabilmeniz için 2. Parolanızı kesinlikle unutmamanız gerekiyor.

2) 2. Parola ile Giriş

2. Parolanızı tanımladıktan sonra oyuna her girişinizde 2. Parola giriş ekranı ile karşılaşacaksınız.

https://lh5.googleusercontent.com/-sw-jvp__6yA/TmSt7S_n2MI/AAAAAAAAAQY/OJJP3hBzCoA/2giris.png

3: 2. Parolanızı değiştirmek için bu düğmeye basınız.
4: 2. parolanızı yazdıktan sonra giriş yapmak için bu düğmeye basınız.
5: İptal düğmesi ile oyundan çıkabilirsiniz.

2. Parolanız doğru olarak onaylanmış ise Karakter Seçim Ekranına geçebilirsiniz.

Lütfen Dikkat: Eğer 2. parolanızı 3 kere yanlış yazarsanız oyun kapanacak ve hesabınız engellenecektir.
Böyle bir durumda 2. Parola Kurtarma Prosedürü hakkında bilgi edinmek için lütfen aşağıdaki yazıyı okuyunuz.

3) 2. Parola Değiştirme Ekranı

2. Parola Değiştirme Ekranı ile önceden tanımladığınız 2. Parolanızı değiştirebilirsiniz.

https://lh4.googleusercontent.com/-1JAjrKCaQl8/TmSt7kZhSSI/AAAAAAAAAQc/7EiR1N4Tnns/3de%2525C4%25259Fistir.png

3: 2. Parolanızın değişikliğini onaylamak için bu düğmeye basınız.
4: İptal düğmesi ile oyundan çıkabilirsiniz.

2. Parolanızı değiştirmek için tanımlı olan Eski 2. Parolanızı bilmeniz gerekiyor. İlk kutuya Eski 2. Parolanızı ikinci kutuya Yeni 2. Parolanızı ve üçüncü kutuya teyid için Yeni 2. Parolanızı tekrar yazınız. Parola Değişiminizi onayladığınızda Karakter Seçimi Ekranına döneceksiniz.

4) 2. Parola Kurtarma İşlemi

2. Parolanızı unutursanız veya oyuna girişte 3 kere yanlış yazarak hesabınız engellenmiş ise aşağıdaki adımları takip ederek 2. parolanızı kurtarabilir ve hesabınıza tekrar giriş yapabilirsiniz.

Adımlar:

1) Hesap ID nizi hatırladığınızdan emin olun.
2) Hesabınıza kayıtlı Doğum Tarihinizi hatırladığınızdan emin olun.
3) Hesabınıza kayıtlı E-posta adresinize erişiminiz olduğundan emin olun.
4) Aşağıda ki formu doğru ve eksiksiz doldurarak hesabınıza kayıtlı E-posta adresinden support@mayngames.com adresine E-posta yollayınız.

Örnek E-posta:

Konu başlığı: 2. Parola Kurtarma

1) Hesap Id: (Burada Hesap Idnizi Yazınız.)
2) Doğum Tarihi: (Buraya kayıtlı Doğum Tarihinizi yazınız.)
3) Hesabınız Engelli mi?: (Evet/Hayır)
4) 2. Parola Kurtar: (Evet/Hayır)

E-postanızı yolladığınızda, biz bilgilerinizin doğruluğunu kontrol ederek size hesabınızın engeli ve 2. parolanız ile ilgili yanıt vereceğiz.

Kayıtlı E-postanıza erişiminiz yoksa www.karahanonlineworld.com web sitemize giriş yaparak profil penceresinde e-mail değiştirme sistemi ile e-mail adresinizi yenisi ile değiştiriniz.

Kayıtlı E-postanıza erişiminiz yok ve Gizli Soru ve Cevabı hatırlamıyorsanız veya kayıtlı doğum tarihinizi hatırlamıyorsanız. Lütfen mail veya bilet yollamayınız. Çünkü hesap bilgilerininin doğru sunulmadığı mail ve biletlere yanıt verilmeyecektir.

2. Parolanızın bloke olması durumunda lütfen bilet göndermeyiniz! Sorununuzun çözülebilmesi için support@mayngames.com (support@mayngames.com) adresine E-Posta göndermeniz gerekmektedir!

Teşekkürler

MangofeT
08-26-2011, 11:47 AM
Anlatım için teşekkürler...

SaHMaT
08-26-2011, 12:06 PM
elinize sağlık ama inşallah kaos yaşanmaz :)

ScR34cT3
08-26-2011, 12:37 PM
Bence işiniz daha da çok zorlaşacak:) Şimdiden Allah kolaylık versin:)

BlackOlive
08-26-2011, 03:24 PM
Sizlere her zaman tavsiye ettiğimiz gibi hesap bilgilerinizi paylaşmadığınız sürece hiç bir sorun yaşamazsınız.

reiko453
08-26-2011, 04:40 PM
Bu güzel haber fakat neden çok geç oldu anlayamadım..
Elllerinize sağlık. Kadir Gecemiz de mubarek olsun bu arada!

dengesiZZZz
08-26-2011, 07:35 PM
bu cok iyi Bilgi içinde Tşk''LeR

ThEGoD
08-27-2011, 11:28 PM
İtem kİlİtleme dİye bİr olaydan bahsedİlİyor doĞruluk derecesİ nedİr ?

BlackOlive
08-28-2011, 01:43 PM
Başlığı iyi okursanız böyle birşeyden bahsedilmediğini anlayabilirsiniz.

MichalenCelo3
08-28-2011, 06:26 PM
Hadi hayırlı olsunnn :)

blackuser3
08-29-2011, 01:11 AM
Artik yere item atarak diger charla alma olayi bitti.. Yere eritme atip baska char ile girip alma olayida bitti :) Muhtemelen ikinci parolayi girip karakteri secerek yerdeki itemi almak zaman alacak. Nasil bir fayda saglayacak dusuncesindeyim hala. Umarim herkes icin iyi bir hizmet olmus olur.

Emek verenlerin eline saglik.

DeviLHuSo21
08-29-2011, 04:27 PM
Sayın admin öncelikle getirdiğiniz bu özellikle teşekkürlerimi sunarım . Yalnız bişi sorucam ikinci parolanın aktif olduğu taktirde 40 lwl üstü charları silmek istediğimizde silenebileceklermi ?

Karamuratoglu
08-30-2011, 09:52 PM
Yerinde bi Çalışma tebrik ederim.

MySeLf
08-30-2011, 10:01 PM
30 ağustos yazıyor ama ??

BitteR
08-30-2011, 10:06 PM
Karahan Online için acil durumlar dışında tüm bakım ve patch eklentileri Çarşamba günleri yapılmaktadır.Bu patchte 31 Ağustos 2011 Çarşamba günü rutin bakım sırasında oyuna eklenecektir.

NoName353
08-30-2011, 10:16 PM
Karahan Online için acil durumlar dışında tüm bakım ve patch eklentileri Çarşamba günleri yapılmaktadır.Bu patchte 31 Ağustos 2011 Çarşamba günü rutin bakım sırasında oyuna eklenecektir.

yani bu gece demi? Yoksa yarın gece mi?

reaper73
08-31-2011, 06:03 AM
31 Ağustos çarşamba günü oldu ama hala 2.parola sistemi olmamış.
umarım kısa sürede gelir

SL4YER
08-31-2011, 06:09 AM
ne sistemmiş arkadaş getiremediniz gitti bi türlü pehhh

KaRizMa843
08-31-2011, 06:33 AM
Geç olsun güç olmasın :)

SL4YER
08-31-2011, 06:51 AM
görünen o ki hem geç hem de güç olacak...kullanmadığım bir char var hesapta onu silicem o yüzden bekliyorum yoksa çok da umrumda değil zaten hesabımı yeterince güvenli kullanmayı becerebiliyorum :)

musty953
08-31-2011, 01:50 PM
haftalık rutin bakım 5-7 yada 7-9 da oluodu bildiğim kadarıyla saat 16:50 hala bişi yok nese benim için bişi ifade etmiyo zaten :)

BlackOlive
09-01-2011, 01:28 AM
Türkçeleştirme hataları düzeltilerek ekran resimleri değiştirilmiştir.

DeviLHuSo21
09-01-2011, 06:52 AM
Sayın Gm acaba ne zaman oyuna gelicek solermisiniz dun gelicek dediniz gelmedi ?

ndk95
09-01-2011, 07:54 AM
1eylül oldu artık eklense?
:)

DeviLHuSo21
09-03-2011, 02:22 PM
Sayın admin artık 3 eylül oldu acaba ne zaman gelicek 2. parola sistemi ??

SouLReapeR14
09-04-2011, 01:16 PM
Anlamadım ama g

LeaderAkkus
09-05-2011, 09:54 AM
İyi olmuş hayırlısı olsun.

BlackOlive
09-05-2011, 11:18 AM
Türkçeleştirme hataları düzeltilerek ekran resimleri değiştirilmiştir.

GELBABANA
09-07-2011, 06:15 AM
ya ben şifre yi yanlıs girdim size e meil de göderdim gerektiği şekilde durumum çözülür mü

VanHelsjng
09-07-2011, 06:57 AM
Beyler ben 3 kere yanlış yazdım ve burdan ileti nasıl göndercem biri yardım edebilirmi ?

NoName353
09-07-2011, 06:58 AM
Beyler ben 3 kere yanlış yazdım ve burdan ileti nasıl göndercem biri yardım edebilirmi ?

Keşke okusaydın bi konuyu.

2. Parolanızı unutursanız veya oyuna girişte 3 kere yanlış yazarak hesabınız engellenmiş ise aşağıda ki adımları takip ederek 2. parolanızı kurtarabilir ve hesabınıza tekrar giriş yapabilirsiniz.

Adımlar:

4) Aşağıda ki formu doğru ve eksiksiz doldurarak hesabınıza kayıtlı E-posta adresinden support@mayngames.com adresine E-posta yollayınız.

Örnek E-posta:

E-postanızı yolladığınızda, biz bilgilerinizin doğruluğunu kontrol ederek size hesabınızın engeli ve 2. parolanız ile ilgili yanıt vereceğiz.

pussylord
09-07-2011, 07:08 AM
ben ordakı baglantıya tıkladıgımda varsayılan posta işlamcisi yuklu olmadıgından diyor hangı posta işlamcisinden bahsediliyor lütfen bilgi alabilirmiyim ?

NoName353
09-07-2011, 07:15 AM
ben ordakı baglantıya tıkladıgımda varsayılan posta işlamcisi yuklu olmadıgından diyor hangı posta işlamcisinden bahsediliyor lütfen bilgi alabilirmiyim ?
ordaki bağlantıya tıklama. normal şekilde mail yolla alıcı kısmına o mail adresini yaz

VanHelsjng
09-07-2011, 07:26 AM
GM ben 3 kez yanlıs yaptım ileti gönderdim. İletim geldi, yeni şifremde geldi fakat hala çarıma girerken hesap banlanmıştır dior lütfen bi yardım edin...

VanHelsjng
09-07-2011, 07:36 AM
Beyler aranızda çarı tekrar açılan warmı ? Ben ileti gönderdim yeni sifrem felan geldi ama hala çarım engelli olarak duruyor sizdede böyle oldumu ?

SL4YER
09-07-2011, 07:47 AM
yahu daha bugun belirlediginiz sifreyi nasil 3 kere yanlis girmeyi becerdiniz diyesi geliyor insanin

Algorab13
09-07-2011, 08:18 AM
gm bişi soracam :bnm bayezıdda bi çarım var.Girdim kodu yazdım.sonra alpaslana girdim.Kodumu yazdım.denedim olmadı.Sonra Bayezıddaki çarıma girdim ban yediniz die napabilirim ? :S

ScR34cT3
09-07-2011, 08:22 AM
Gm şuan Bayezid serverı Ejderha Sınır Geçidi mapında sorunlarla ilgili oyunculara yardımcı oluyor. Sende gidip sorununu dile getirebilirsin.

xXHordlakXx3
09-07-2011, 10:00 AM
GM OLİVE OUTLET Dİye bişey cıko düzeltemiyorum yardım ettttttttttttttt

KaracaHan
09-07-2011, 10:15 AM
BlackOlive Ben çara her gün girerim ve dün %100 arı aldım ve çarımda seçkin itemler vardı ben 2. şifremi unuttum yazdım yazdım olmadı sonra oyun kapandı yeniden girince hesap banlanmıştır dedi bunun bi çözümü varmı lütfen söyleyin.

Algorab13
09-07-2011, 10:54 AM
ben ıd ve şifremi yazıyorum hesabınız banlanmıştır diyo ne yapabilirim yardımcı olun lütfen

ScR34cT3
09-07-2011, 10:59 AM
Siz konu başlığını okuyupta mı yorum yapıyorsunuz yoksa konu içeriğini mi anlayamıyorsunuz? İlk sayfada Gm açık bir dille ban yendiği anda ne yapılacağını belirtmiş.

Algorab13
09-07-2011, 11:13 AM
2.parola ne ?

ScR34cT3
09-07-2011, 11:26 AM
Bende soruyorum 2. parola ne?:) Forumda yazıyor ama anlamıyorum:) Gm veya Mod arkadaşların daha anlaşılır biçimde açıklamasını istiyorummmm:):):)

b0yka93
09-07-2011, 11:39 AM
günlerdir uğraştığım u22 çarım bu yenilik sayesinde erişilemez hale geldi teşekkürler karahan yönetimi

zafercang3
09-07-2011, 02:32 PM
1312312

KaracaHan
09-07-2011, 02:39 PM
Ya bu 2. parola sistemi ne lanet bişi hiç bir işe yaramıyor onun yüzünden %100 arılı çarım banlandı
hadi benim çarı soydular diyelim itemlerim gider sadeçe ve gene yaparım bunun yüzünden benim şifremi birisi öğrense
ve çarıma girse 3 kere yanlış yazıp bana en büyük kaybı yaşatır bu konu hakkında bir şeyler yapın en azından süreli banlansın
bu ne sınırsız ban yedim çarı u2 yapana kardar canım çıktı o kadar para harcadım 550m ya arı aldım lütfen yani bi şeyler yapın

ScR34cT3
09-07-2011, 03:01 PM
Bu gibi durumlarda burayı kullanmak yerine ticket atın.

KaYrAmTaR3
09-07-2011, 09:00 PM
Aynen he KaracaHan bu çok lanet bişi banada aynısı oldu bana deli diceksiniz ama msnemin şifresinide unuttum şimdi napçam söyleyin türkiye geneli bi oyun bu iyice oyundan soğuttunuz benim güzelim çarım gitti şimdi elim kolum bağlı baştanmı başlıcam ? Millet oyundan soğumasın az merak içinde kalsın die yeni pach yapıonuz ve bu insanları dahada soğutuyor bu 2. parolaya bir gerek yoktu ben şimdi çarım açılmadıkçar hiç oynarmıyım bu oyunu bidaha benim gibi olanlarda oynamıcak saten oyunu oynayan var 10 bin kişi kalcak 7.5bin kişi lütfen en azından süreli banlanalımda belki bi çaresini buluruz.

BlackOlive
09-07-2011, 09:07 PM
Lütfen başlığı dikkatle ve dikkatle ve dikkatle tekrar okuyup sorunlarınızın bilet ile değil mail yollanarak çözüleceğini anlayınız. Ayrıca mail yollamayı bilmeyenler için 10 adımda internete başlamak isimli kitabı önerebilirim. Mail yollamayı öğrenerek internet ile baştan tanışın. Bununla beraber bu konu günlerdir burada sizin okumanızı bekliyor. Halen ve halen hiç okumayanlar var.

Tekrar ediyorum. Bilet yollamayınız. İkinci Parola sistemini yanlış girerek hesabı banlanan kişiler mail yollayacaklar.
Lütfen yazıları okuyalım okuduğumuza dikkat edelim ve anlayalım.

TheKing23
09-07-2011, 11:46 PM
Gm olİve ben 2.perolayi kurtarmak İÇİn 2 mesaj yolladim cevap alamyinca bİr 3.cÜsÜnÜ yoladim İlgİlenebİlİrmİsn...

TheKing23
09-07-2011, 11:48 PM
2.parolayı yanlış yazmış olmalıyım... u9 char gidecek diye korkuyorum :(

LyZozom
09-08-2011, 12:27 AM
ee benim çarımda ban yedi e-postadan gerekenleri yaptım 1:30 saat sonra ingilizce bir mail geldi bu bir otomatik maildir gereken en kısa zamanda hal olucaktır lütfen bu maile cevap yazmayınız diye ama hala hal olmadı ben 300tl den fazla para yatırdım bu oyuna ne olcak simdi biri ne zaman cevap alabilicegimi söyleyebilirmi ?

TuRche
09-08-2011, 09:29 AM
GM OLİVE ya niye yaptın hesap engellendi of yaaaaa

TuRche
09-08-2011, 09:30 AM
içinde 112 101 ve 80 level adam vardı

TuRche
09-08-2011, 09:32 AM
benim o çarlar gidecek diye korkuyom bndeeeee

NoName353
09-08-2011, 09:34 AM
Kimse kusura bakmasın ama kendi aptallığınız. Daha dün geldi parola sistemi nasıl unutuyonuz ya parolayı 1 günde. Bazıları hiç konuyu okumadan direk buraya yazıyo. Arkadaşım şu 1.postta Gm nin yazdığını okusan anlıcan zaten. Bi bak ya çok mu zor 1 paragraf şey okumak.

KaYrAmTaR3
09-08-2011, 02:17 PM
NoName Bize aptal deme öle bir 2. parola sistemi kurmuşlarki 1 in yerinde 9mu ne var bizde 1 die basıoruz sonra aklımız karışıo ban yioz mail yolluoruz ve genede açılmıyor ben ce bu 2. parolaya hiç gerek yoktu kim şikayet ettide 2. parola die bir sistem yarattınızki bo iş dahada bu oyunu oynamam isim vermek gibi olmasın metin2 gibi sıktılar ve benim çarım banlandı benem e postamda patlatılmıştı çarımı zor kurtarmıştım şimdi ise hiç kurtaramıyorum lütfen bu yazıyıda mail ile yollayın demeyin BlackOlive .

KaYrAmTaR3
09-08-2011, 02:18 PM
İyice sinir oldum.

KaYrAmTaR3
09-08-2011, 02:20 PM
iyice sinir oldum ve benim çarım açılmazsa aslada bu oyunu oynamam benim arkadaşımın çarının

ıd:robodz

benim ıd :falcon5 ilgilenin lütfen

BitteR
09-08-2011, 02:26 PM
Değerli Karahan oyuncuları;
Beklediğiniz İkinci parola sistemi 30 Ağustos 2011 tarihinde kullanımınıza sunulacaktır. İkinci parola sisteminin kullanımı ile birlikte yanlış yapılan işlemlerde BAN sorunu yaşayabileceğinizi düşünerek yararlanmanız için 2. Parola Sistemi Rehberi yaptık.

1) 2. Parolanızı tanımlayın

30 Ağustos tarihinden sonra Karakter Seçim Ekranında 2. Parola Tanımlama Ekranı ile karşılaşacaksınız.

https://lh6.googleusercontent.com/-CivZ7hd2D30/TmSt7lofkNI/AAAAAAAAAQg/27OjpfrPqdI/1olustur.png

3: 2. Parolanızı onaylamanızı sağlar.
4: İptal düğmesi ile işlemden vazgeçip oyundan çıkabilirsiniz.

2. Parolanızı tanımlamadığınız sürece oyuna her giriş yaptığınızda Karakter Seçim Ekranında 2. Parola tanımlama ekranı ile karşılaşacaksınız.

2. Parolanızı belirlediğiniz takdirde normal karakter seçim işlemi devam edecektir.

Oyunumuzu oynayabilmeniz için 2. Parolanızı kesinlikle unutmamanız gerekiyor.

2) 2. Parola ile Giriş

2. Parolanızı tanımladıktan sonra oyuna her girişinizde 2. Parola giriş ekranı ile karşılaşacaksınız.

https://lh5.googleusercontent.com/-sw-jvp__6yA/TmSt7S_n2MI/AAAAAAAAAQY/OJJP3hBzCoA/2giris.png

3: 2. Parolanızı değiştirmek için bu düğmeye basınız.
4: 2. parolanızı yazdıktan sonra giriş yapmak için bu düğmeye basınız.
5: İptal düğmesi ile oyundan çıkabilirsiniz.

2. Parolanız doğru olarak onaylanmış ise Karakter Seçim Ekranına geçebilirsiniz.

Lütfen Dikkat: Eğer 2. parolanızı 3 kere yanlış yazarsanız oyun kapanacak ve hesabınız engellenecektir.
Böyle bir durumda 2. Parola Kurtarma Prosedürü hakkında bilgi edinmek için lütfen aşağıda ki yazıyı okuyunuz.

3) 2. Parola Değiştirme Ekranı

2. Parola Değiştirme Ekranı ile önceden tanımladığınız 2. Parolanızı değiştirebilirsiniz.

https://lh4.googleusercontent.com/-1JAjrKCaQl8/TmSt7kZhSSI/AAAAAAAAAQc/7EiR1N4Tnns/3de%2525C4%25259Fistir.png

3: 2. Parolanızın değişikliğini onaylamak için bu düğmeye basınız.
4: İptal düğmesi ile oyundan çıkabilirsiniz.

2. Parolanızı değiştirmek için tanımlı olan Eski 2. Parolanızı bilmeniz gerekiyor. İlk kutuya Eski 2. Parolanızı ikinci kutuya Yeni 2. Parolanızı ve üçüncü kutuya teyid için Yeni 2. Parolanızı tekrar yazınız. Parola Değişiminizi onayladığınızda Karakter Seçimi Ekranına döneceksiniz.

2. Parolanızı unutursanız veya oyuna girişte 3 kere yanlış yazarak hesabınız engellenmiş ise aşağıda ki adımları takip ederek 2. parolanızı kurtarabilir ve hesabınıza tekrar giriş yapabilirsiniz.

Adımlar:

Örnek E-posta:

Kayıtlı E-postanıza erişiminiz yoksa www.karahanonlineworld.com web sitemize giriş yaparak profil penceresinde e-mail değiştirme sistemi ile e-mail adresinizi yenisi ile değiştiriniz.

Kayıtlı E-postanıza erişiminiz yok ve Gizli Soru ve Cevabı hatırlamıyorsanuz veya kayıtlı doğum tarihinizi hatırlamıyorsanız. Lütfen mail veya bilet yollamayınız. Çünkü hesap bilgilerininin doğru sunulmadığı mail ve biletlere yanıt verilmeyecektir.

2. Parolanızın bloke olması durumunda lütfen bilet göndermeyiniz!Sorununuzun çözülebilmesi için support@mayngames.com (support@mayngames.com) adresine E-Posta göndermeniz gerekmektedir!

Teşekkürler

TheKing23
09-08-2011, 02:41 PM
e postanın yanıtını aldım... nekadar bekelem gerekiyor 2.parolanın kutrtarılması için ^^

NoName353
09-08-2011, 04:21 PM
NoName Bize aptal deme öle bir 2. parola sistemi kurmuşlarki 1 in yerinde 9mu ne var bizde 1 die basıoruz sonra aklımız karışıo ban yioz mail yolluoruz ve genede açılmıyor ben ce bu 2. parolaya hiç gerek yoktu kim şikayet ettide 2. parola die bir sistem yarattınızki bo iş dahada bu oyunu oynamam isim vermek gibi olmasın metin2 gibi sıktılar ve benim çarım banlandı benem e postamda patlatılmıştı çarımı zor kurtarmıştım şimdi ise hiç kurtaramıyorum lütfen bu yazıyıda mail ile yollayın demeyin BlackOlive .

Keylogger diye bi program var biliyo musun? Bilgisayarına her türlü girebilir bi video indirirsin veya fotoğraf indirsin o şekilde bile girebilir. ve bu 2.paroladaki ekran klavyesi ile bunun önüne geçiliyo. orda sayılar hep sabit kalsa bu ne işe yarardı ki?

Ve ne kadar dikkatsiz insanlarsınız ordaki koskoca rakamların yerinin değiştiğini görmüyosunuz

baskan200
09-08-2011, 05:57 PM
Adminim ben 2.parola yı yanlış yazdım ban yedim size mesaj göndericem ama msn kapanmı.Ne yapabilirim???

KaYrAmTaR3
09-08-2011, 10:00 PM
Hüseyin Banada aynısı oldu tam %100 arı aldım bide çarda 250m para vardı ban yedim benim msn patlatılmıştı kurtaramıyorum o nedenle support@mayngames.com e mail gönderemiyorum ve buradan ilgilenmenizi bekliyorum .

doğum tarihim :1992
çarım ( Engelli)
2. parola kurtar : EVET LÜTFEN

Bilgilerinizi e-posta olarak göndermediğiniz sürece yardım yapılamaz....

TheKing23
09-08-2011, 10:03 PM
mesajı yollayalı 1 gün oldu bir cevap almadım... 2.parola kurtarıldığı zaman e posta yolu ile bilgilendirilecek miyim? (bu arada benim char u8+1 di ve gökteydi tüm set 12b %111 üsüydü ve yaklaşık 2t parası vardı sen %100 arıya mı üzülüyosun? o.O)

TheKing23
09-08-2011, 10:06 PM
KaYrAmTaR3
----------
Hüseyin Banada aynısı oldu tam %100 arı aldım bide çarda 250m para vardı ban yedim benim msn patlatılmıştı kurtaramıyorum o nedenle support@mayngames.com e mail gönderemiyorum ve buradan ilgilenmenizi bekliyorum .

doğum tarihim :1992
çarım ( Engelli)
2. parola kurtar : EVET LÜTFEN
-------------
bu bilgileri paylaşmanı önermem bence e maili değiştirim mesaj yolla. aynı zamanda doğum tarihi gün ve ayı da içeriyor ^^

Bilgilerinizi e-posta olarak göndermediğiniz sürece yardım yapılamaz....

konuralpb
09-09-2011, 07:18 AM
yaaa 2. parola şifremi unuttum dediklerinizi yaptım messengerime mesaj gelmedi

crazyb3
09-12-2011, 10:25 PM
ya ben 2. paraolayı hiç almadım ki lütfen yardım edin nasıl alınıyo bu 2. parala yha we ayrıca karahan online sayfanızı daha anlaşılır yapın lütfen hç birşey analamıyorum girdiğimde we bu 2. parala işi bnce ii deil bir çok kişi nedensiz yere ban yiyiyor we bn gibi bazılarıda bu olaydan yeni haberdar olduğu için nasıl alncağını bilmiyor lütfen yardım edin

IDrofTheKeyI
09-22-2011, 04:09 PM
Ben bu formu anlamdım yardımcı olurmusunuz?

kralck
10-03-2011, 12:37 PM
ne kadar zaman içinde yanıt geliyor

kralck
10-03-2011, 12:38 PM
ne kadar zamanda cevap geliyor

FEDAI453
10-13-2011, 01:01 PM
admin 1 sene önce oynamıştım u13 çarım vardı vizeler finaller derken oyunu bıraktım. şimdi tekrar başlamak istedim ama 2. parola sistemi gelmiş ben uzun süredir oynamadıgım için şifre de seçmemiştim ama şifre istiyor bu anlamadım. şimdi benim çar yani o kadar emek boşa mı gitti... acil cevap istiyorum

aRss
10-13-2011, 01:10 PM
admin 1 sene önce oynamıştım u13 çarım vardı vizeler finaller derken oyunu bıraktım. şimdi tekrar başlamak istedim ama 2. parola sistemi gelmiş ben uzun süredir oynamadıgım için şifre de seçmemiştim ama şifre istiyor bu anlamadım. şimdi benim çar yani o kadar emek boşa mı gitti... acil cevap istiyorum

Başlığı dikkatlice okuduğunuz takdirde ne yapmanız gerektiğini anlayacaksınız.

Eğer 2. Parola oluşturmadıysanız oluşturunuz. 2. Parola yanlış giriş sonucu ban yediyseniz ise mail gönderiniz.

Bu işlemler için ne yapacağınız ise başlık altında ayrıntılı anlatılmıştır. Okumanız yeterlidir.

İyi forumlar...

Exelans22
12-05-2011, 08:05 PM
kardeşim ben 2.parola kurtarma yerini bilmiyorum site olarak koysanız

SaGoKaFKeF
01-16-2012, 11:25 AM
Güzel konulara deginilmiş :)

Senselez
01-27-2012, 07:07 PM
Ben olay bügün başıma geldi çok saol senin sayende mesaj yolladım cevap bekliyorum

Senselez
01-27-2012, 07:15 PM
BlackOlive İlgilerin için ve çözümlerin için teşekkürler mailimi attım cevap bekliyorum en kısa zamanda dönün ama lütfen çok uzun sürmesin oynamak için can atıyorum baya bi emek verdim 1-2 sene civarı ve boşa gitmesini istemiyorum.
İlgilenirseniz,Memnun Olurum,İyi çalışmalar...

BuminKagan
08-12-2012, 10:56 PM
Merhaba arkadaslar ve GM'ler. Ben TanriKut. Bazı nedenler dolayısıyla 4-5 ay charıma gırmedım ve 2. parolamı unuttum. Geri almak için mail yolladım fakat hala gelmedi ne zaman gelir? Lütfen ilgilenin gmler.

LEO
08-13-2012, 08:39 AM
Merhaba arkadaslar ve GM'ler. Ben TanriKut. Bazı nedenler dolayısıyla 4-5 ay charıma gırmedım ve 2. parolamı unuttum. Geri almak için mail yolladım fakat hala gelmedi ne zaman gelir? Lütfen ilgilenin gmler.

2. Parola Kurtarma İşlemi ve Hesap Engeli Kaldırma İşlemi

Adımlar:
Hesap Id ve Şifreniz ile www.karahanonlineworld.com adresinden Karahan Online web sayfamıza giriş yapınız.

Giriş yaptıktan sonra Web sitemiz ana sayfasında göreceğiniz "Güvenlik Kodu Kurtarma" linkine tıklayarak Kimlik Kodunuzun (2. Parola) Hesabınıza kayıtlı e-posta adresine gönderilmesini sağlayabilirsiniz.

Eğer Hesabınız Kimlik Kodunuzu (2. Parola) 3 kere hatalı giriş yaptığınız için engellenmiş durumda ise Kurtarma işlemi ile birlikte hesap engeliniz kaldırılmış olacaktır.

E-postanızı kontrol edip 2. parolanızı öğrenerek oyunumuza tekrar giriş yapabilirsiniz.

Bu konuda bilet atmanıza ve beklemenize gerek yoktur.

Pheruzu
08-17-2012, 09:36 AM
Bu kadar mesajı okuduktan sonra Ya bunlar Türk değil yada neyse ağzımı bozmayım. Ulan adamlar açıkca yazmış hala yok ban yedi myok şu yok bu. Azıcık okuyun beyniniz gelişsin ya. Zorluk çıkarmaktan vaz geçin.

Burakgozacik
05-01-2013, 05:05 PM
OLMADI NOLUR YARDIM EDİN
HESAP ID : MASTERMETRY
Doğum tarihi : 1994-10-13
hesap engellendi : evet
2.Parola Kurtar : EVET

Kerr
07-05-2015, 12:36 AM
ben yapamadım yardım lütfen