PDA

View Full Version : [Ödüllü Yarışma] Haftasonu bol bol CP! (29 Temmuz - 1 Ağustos 2011)

BlackOlive
07-29-2011, 06:12 AM
https://lh6.googleusercontent.com/_zh5MiL4Ldiw/TceCy7yfAII/AAAAAAAAAZI/o8NWmnEjYX4/s800/main_maintenance.jpg

Merhaba Değerli Karahan Oyuncuları,
Bu sıcak Yaz gününde sizleri canlandırmak için CP Yarışması düzenliyoruz. Bu hafta sonu tüm haritalarda 4X CP kazanıyoruz.

Yarışma tarihleri:
Başlangıç: 29 Temmuz 2011 Cuma 07:00 (Başlamış Durumda!)
Bitiş: 1 Ağustos 2011 Pazartesi 03:00 (Gece)

Ödül Dağıtımı: 1 Ağustos 2011 Pazartesi günü 06:00 dan itibaren verilecek.

Ödüller:

Oyuncularımız kazandıkları her 200 CP için aşağıdaki ödülleri kazanacak:

Bayezid Sunucusu için:
Ejder Kavmi: 1x CP bileti (S)
Yılan Kavmi: 1x CP bileti (S)
Pars Kavmi: 1x Griffin Hapı (S)
Gök Kavmi: 1x CP bileti (S)

Alparslan Sunucusu için:
Ejder Kavmi: 1x CP bileti (S)
Yılan Kavmi: 1x CP bileti (S)
Pars Kavmi: 1x CP bileti (S)
Gök Kavmi: 1x Griffin Hapı (S)

Ödül kazanma örneği:
Yarışma süresince 600 CP kazanırsanız, kaviminize göre 3x CP bileti (S) veya 3x Griffin Hapı (S) kazanmış olursunuz.

Ayrıca % 100 Geri Ödemeli Cesaret Tılsımı Kampanyamızı inceleyiniz. (http://forums.mayngames.com/showthread.php?60342-Geri-%C3%96deme-100-Geri-%C3%B6demeli-Cesaret-T%C4%B1ls%C4%B1m%C4%B1-Kampanyas%C4%B1)

Önemli Not: Düşürmüş olduğunuz binekleri silerek kazandığınız CP ler yarışmaya dahil değildir.

Yarışma hakkında soru ve merak ettikleriniz için http://support.mayngames.com adresine bilet gönderiniz.

Teşekkürler

KzLOfkee3
07-29-2011, 06:44 AM
Cok guzel bır event olmus Parslara Bol bol Grıfın kasmalar :D

CeHo
07-29-2011, 06:45 AM
Çok Güzel Bir Etkinlik :D Grifin alınır :D

colkaplani3
07-29-2011, 06:53 AM
gırıfın satılır :D

ÇöLKaplanı37

SL4YER
07-29-2011, 06:57 AM
çok güzel hareketler bunlar labalabalaplaplap :D parslar şimdi isyan eder bize niye cp bileti yerine griffin veriliyor diye..bi dakka yaw ben de parsım..bize niye cp bileti yok :p

kyzikos3
07-29-2011, 07:23 AM
Benim CP 120 fln ben bugün 80 CP kazanıp 200 yapsam olurmu yoksa Bugünden itibaren 0 danmı başlamam lazım..?

BlackOlive
07-29-2011, 07:40 AM
CP nizin kaç olduğu önemli değil yarışma boyunca kaç kazandığınız önemli. Yani diyelim ki şu an senin cp 120 ise 320 yapınca hak kazanmış oluyorsun

KaRizMa843
07-29-2011, 07:55 AM
Şaka mı bu? Alpaslan - Gök kavim e griffin diğer kavimlere cp bileti. Bunun mantıklı açıklaması nedir?

verdu
07-29-2011, 08:07 AM
Etkinlikler için tşk ederiz.
Neden herkese eşit ödül değilde öyle bir uygulama yapmış bulunmaktasınız ve ayrıca sanki kavimlere verilen ödüllerde biraz terslik var gibi. Beyazid da pars ve Alpaslanda Gök kavim serverlerin en güçlü kavimleri gibi görünüyorlar. Diğer kavimlerin daha fazla güçlenmesi için level kasmalarına ihtiyaçları varken griffin haplarını onlara değilde serverlerde güçlü olan kavimlere ve level ihtiyacı olan kavimlerede Cp bileti verilmesine şaşırdım desem yalan olmaz.

kemalbura3
07-29-2011, 08:27 AM
gm erdemden gelen cp gecerlı sayılcakmı :D

ScR34cT3
07-29-2011, 08:30 AM
Belirtilmediği için sayılır.

reisi3
07-29-2011, 08:31 AM
Neden herkese eşit ödül değilde öyle bir uygulama yapmış bulunmaktasınız ve ayrıca sanki kavimlere verilen ödüllerde biraz terslik var gibi. Beyazid da pars ve Alpaslanda Gök kavim serverlerin en güçlü kavimleri gibi görünüyorlar. Diğer kavimlerin daha fazla güçlenmesi için level kasmalarına ihtiyaçları varken griffin haplarını onlara değilde serverlerde güçlü olan kavimlere ve level ihtiyacı olan kavimlerede Cp bileti verilmesine şaşırdım desem yalan olmaz.

Güzel tesbit olmuş bence de arkadaş haklı gibi görünüyor. Bir açıklama yapılırsa iyi olur. Etkinliğe diyecek birşey yok gayet güzel :)

hasahn3
07-29-2011, 08:39 AM
Belirtilmediği için sayılır.

teşekkürler

ninja34
07-29-2011, 08:43 AM
+

deviance
07-29-2011, 08:55 AM
Şaka mı bu? Alpaslan - Gök kavim e griffin diğer kavimlere cp bileti. Bunun mantıklı açıklaması nedir?

Her iki sunucuda da kavim puanı en yüksek kavimlerin ödülü Griffin'dir. i12 karakterlerin seviye atlamaları için Griffin'den çok Cesaret Puanına ihtiyacı vardır.

Kadojem46
07-29-2011, 09:37 AM
CP KUTUSU (S) Yazmısınız Yabancı serverde (S) = 100 cp (M) = 500 cp (L) 1000cp Olarak var.

Şimdi bizede 100 cp olarakmı gelicek yoksa 500 cp bildğimiz y.dogustan düsen sandıklar gibi 500 cp mi olacak ? Çünki bu oyunda 100 cp kutusu göremedik daha :)

KaRizMa843
07-29-2011, 09:52 AM
Her iki sunucuda da kavim puanı en yüksek kavimlerin ödülü Griffin'dir. i12 karakterlerin seviye atlamaları için Griffin'den çok Cesaret Puanına ihtiyacı vardır.

İki cümle birbiriyle çelişiyor hocam :) 1. si Gök kavmin Puan düzeninin tartışıldığı şu ortam da kavim puanı yüksek diye Griffine layık görülmesi ne kadar mantıklı. 2. si Gök kavimde ki oyuncuların büyük çoğunluğu i12 olduğu için Griffin e değil cp ye ihtiyacı var. Senin ikinci cümlene katılıyorum. Seninde yazdığın gibi hal böyleyken neden Griffin..? Neden oyuncuların memnun olacağı gibi düzen getirilmiyor..! Çok büyük bir haksızlık var burda..!

deviance
07-29-2011, 10:00 AM
İki cümle birbiriyle çelişiyor hocam :) 1. si Gök kavmin Puan düzeninin tartışıldığı şu ortam da kavim puanı yüksek diye Griffine layık görülmesi ne kadar mantıklı. 2. si Gök kavimde ki oyuncuların büyük çoğunluğu i12 olduğu için Griffin e değil cp ye ihtiyacı var. Senin ikinci cümlene katılıyorum. Seninde yazdığın gibi hal böyleyken neden Griffin..? Neden oyuncuların memnun olacağı gibi düzen getirilmiyor..! Çok büyük bir haksızlık var burda..!

Çelişen herhangi bir durum yok. Diğer kavimlere Cesaret Puanı veriliyor ki onlarda yeniden doğuş yapıp güçlensin.

Godofwar3
07-29-2011, 10:06 AM
benim anlamadığım parsa niye grifin veriyosunuz.hiç bişi olmasa daha iyi olurdu

iyi forumlar

KaRizMa843
07-29-2011, 10:07 AM
Çelişen herhangi bir durum yok. Diğer kavimlere Cesaret Puanı veriliyor ki onlarda yeniden doğuş yapıp güçlensin.

Uzun uzun yazacaktım ama boşuna ellerimi yoracam. Kavim puanı açısından yapılan bu düzen MANTIKSIZ dır. Sadece Gök kavim olarak da değerlendirmiyorum. Pars,Ejder,Yılan veya Gök hiç farketmez.

reaper73
07-29-2011, 10:14 AM
gök kavminin puan olarak nasıl 1.olduğunu herkes biliyor.bol bol yan çar bulunmakta.kavim puanına bakılırak bu ödüllerin dağıtılmasıda uygun olmamış.mesela bana lvl imden dolayı grifin değilde cp bileti lazım.bu ödüllerin tekrar gözden geçirilmesinde fayda var diye düşünüyorum

byktl3
07-29-2011, 10:27 AM
mistik arsa veya yeni dogus icin cp harcarsak bunlar - olarak hesaplanırmı arkadaslar bi bilgisi olan varmı??

ScR34cT3
07-29-2011, 10:32 AM
Önceki eventte etkinlik başlangıcından bitimine kadar karakterde olan cp farkını alıyorlardı. Şimdi değişmiş midir bilemem. Önceki uygulama gibi bu da böyledir.

KaRizMa843
07-29-2011, 10:46 AM
gök kavminin puan olarak nasıl 1.olduğunu herkes biliyor.bol bol yan çar bulunmakta.kavim puanına bakılırak bu ödüllerin dağıtılmasıda uygun olmamış.mesela bana lvl imden dolayı grifin değilde cp bileti lazım.bu ödüllerin tekrar gözden geçirilmesinde fayda var diye düşünüyorum

Puan olayında ki haksızlıkdan dolayı düzenleme getirilecekti. Buradan bile anlayabilirsiniz ne kadar mantıksız bir ödül düzenlemesi olduğunu. Bırakın Puanlama düzenlemesini de yapmayın. Öyle kalsın. Onada düzenleme gelirse daha beter olur belkide..!

Zorba01
07-29-2011, 11:00 AM
bu ne ıstır yaw dıger kavımlere cp bıletı parsa grıfın gm bunun acıklamasını yaparmısın lutfen

BilqeKaqaN
07-29-2011, 11:02 AM
Herşey iyi hoşta bu hediye işi çok saçma olmuş ,her iki serverdede haksızlık olduğu kanatindeyim.i12 lerin ne işine yararki girifin hapı çok saçma..!!!!

TeHLiKe
07-29-2011, 11:52 AM
Çok güzel bir etkinlik tebrik ederim.

Cruciatus3
07-29-2011, 12:15 PM
şimdi ben u33 üm ve bosslara yattığımda 10 cp gidiyor benim durumumu etkiler mi bu 10 cp kaybı

aRss
07-29-2011, 12:30 PM
CP KUTUSU (S) Yazmısınız Yabancı serverde (S) = 100 cp (M) = 500 cp (L) 1000cp Olarak var.

Şimdi bizede 100 cp olarakmı gelicek yoksa 500 cp bildğimiz y.dogustan düsen sandıklar gibi 500 cp mi olacak ? Çünki bu oyunda 100 cp kutusu göremedik daha :)

CP Bileti (S) 100 cp'dir evet...

benim anlamadığım parsa niye grifin veriyosunuz.hiç bişi olmasa daha iyi olurdu

iyi forumlar

Bu Karahan için özel değil, Mayn tarafından tüm ülkelerde uygulanan bir eventtir. Bizlerin belirlediği bir şey yok.

mistik arsa veya yeni dogus icin cp harcarsak bunlar - olarak hesaplanırmı arkadaslar bi bilgisi olan varmı??

Başlangıç ve bitiş cp miktarınız karşılaştırılacaktır.

bu ne ıstır yaw dıger kavımlere cp bıletı parsa grıfın gm bunun acıklamasını yaparmısın lutfen

Beyazıd sunucusu için Pars Kavmi en yüksek puana sahip olduğu için böyledir. Alpaslan sunucusu için ise Gök Kavim aynı durumdadır.

Herşey iyi hoşta bu hediye işi çok saçma olmuş ,her iki serverdede haksızlık olduğu kanatindeyim.i12 lerin ne işine yararki girifin hapı çok saçma..!!!!

Satar para yaparsınız :)

şimdi ben u33 üm ve bosslara yattığımda 10 cp gidiyor benim durumumu etkiler mi bu 10 cp kaybı

İyi forumlar....

Kadojem46
07-29-2011, 12:39 PM
Hım teşekkür ederim . Ama daha 100 cp olan sandıkları göremedik ?

Cruciatus3
07-29-2011, 12:46 PM
başlangıçtaki cesaret puanım 786 idi sabah şu anda 838 2 kere cp kaybı yaşadım yani 986 cp ye ulaşırsam mı ödülümü alıyorum

MangofeT
07-29-2011, 12:53 PM
başlangıçtaki cesaret puanım 786 idi sabah şu anda 838 2 kere cp kaybı yaşadım yani 986 cp ye ulaşırsam mı ödülümü alıyorum

Evet aynen 986 cp niz olduğunda cp sandığı kazanacaksınız....

aRss
07-29-2011, 12:54 PM
Hım teşekkür ederim . Ama daha 100 cp olan sandıkları göremedik ?

İlk yorumunuzda dediğiniz gibi CP biletleri (S), (M) ve (L) dir.

Evet... Yarışma bitiminde de en az 986 olması gerek bir hediye için...

İyi forumlar...

MangofeT
07-29-2011, 01:01 PM
Peki, erdem puanlarını cp ye çevirerek cp kasarsak geçerli olucak mı?

aRss
07-29-2011, 01:09 PM
Önemli Not: Düşürmüş olduğunuz binekleri silerek kazandığınız CP ler yarışmaya dahil değildir..

Hatırlatırım...

İyi forumlar...

MdsRc
07-29-2011, 01:26 PM
bayezid pars kavmindeki oyuncular artık gökteki casus çarlarınızla kasarsınız cp ordan alırsınız cp biletinizi :D

he bu arada grifin alınır

MangofeT
07-29-2011, 01:50 PM
Hatırlatırım...

İyi forumlar...

Yani işe yarıor, oo güzel o zaman, hani binek silince geçersiz ya o yüzden sordum :)

Godofwar3
07-29-2011, 04:59 PM
iyide mayn games oyuncu ayrımımı yapıyor?bunun cevabını bana veremessiniz,mantıklı düşünmek gerekiyor.butun kavimler eşit olmalıdır vede ben böyle bi etkinlik görmedim.

iyi forumlar...

RacingForce
07-29-2011, 05:52 PM
Ooo Süper :D

cesmeci
07-29-2011, 08:27 PM
bende aynı soruyu soracam lütfen cvp bekliyorum. ERDEM den kazanılan CPler evente dahil mi?

reisi3
07-29-2011, 10:09 PM
Event olur, neden nasıl oldu !!! Event olmaz, neden niye yok !!! Yetinelim artık şu önümüze koyulanlardan. Oyuncu istekleri yüzde basma oranı kadar düşük bir oranda değerlendirmeye alınıyor, bu zamana kadar bu genel hava var.
Ayrıca Mayn Games oyuncu ayrımı yapıyor evet, bunu en iyi siz bilirsiniz. Bu konuda konuşulmaması daha iyi olmazmı ?
Güzelim event neredeyse iptal edin durumuna getirilecek. Belki banada Grfin lazım ama cp sandığı veriyorlar, ya bu sonuçta hediye, sen seçmiyorsunki, ne verilirse alacaksın, almazsan sevabına verirsin birilerine artık :).

reisi3
07-29-2011, 10:11 PM
bende aynı soruyu soracam lütfen cvp bekliyorum. ERDEM den kazanılan CPler evente dahil mi?

Dahil dahil, ne yazmış yukarda tekrar hatırlatmış ;
Originally Posted by BlackOlive
Önemli Not: Düşürmüş olduğunuz binekleri silerek kazandığınız CP ler yarışmaya dahil değildir..
Hatırlatırım...

Originally Posted by MangofeT

İyi forumlar...

MangofeT
07-30-2011, 09:06 AM
Event olur, neden nasıl oldu !!! Event olmaz, neden niye yok !!! Yetinelim artık şu önümüze koyulanlardan. Oyuncu istekleri yüzde basma oranı kadar düşük bir oranda değerlendirmeye alınıyor, bu zamana kadar bu genel hava var.
Ayrıca Mayn Games oyuncu ayrımı yapıyor evet, bunu en iyi siz bilirsiniz. Bu konuda konuşulmaması daha iyi olmazmı ?
Güzelim event neredeyse iptal edin durumuna getirilecek. Belki banada Grfin lazım ama cp sandığı veriyorlar, ya bu sonuçta hediye, sen seçmiyorsunki, ne verilirse alacaksın, almazsan sevabına verirsin birilerine artık :).
Evet ya işde ne güzel bir etkinlik hiç yoktan iyidir. :)

Cruciatus3
07-31-2011, 04:07 PM
son bir sorum daha var ben 800 cp mi unvan takasına verdim ve tekrar cp alabilmek için erdem puanlarını dönüştürdüm ve şu anki mevcut cp 260 yine de ödül alabilir miyim

reisi3
08-01-2011, 05:21 AM
son bir sorum daha var ben 800 cp mi unvan takasına verdim ve tekrar cp alabilmek için erdem puanlarını dönüştürdüm ve şu anki mevcut cp 260 yine de ödül alabilir miyim

Erdem puanından 260 cp yaptığına göre, 1x CP bileti (S) veya 1x Griffin Hapı (S) almaya hak kazanmış olursun yine.