PDA

View Full Version : gun tabirleri

Perseus4Ever
07-27-2011, 04:04 PM
bu adamlarin yaptigi kampanyaya EDIT ben bole bi rezalet gormedim gun tabirlerini bilmiyen insanlar burda calisiyor ve dierleride bunu destekliyor arkadaslar lutfen soruyorum size ya eger ben yanlis biliosam beni duzeltin lutfen simdi yapilan kampanyada tabiri direk buraya tasiyorum yanlizca gun ve saat yazanlari
Başlangıç: 22 Temmuz 2011 Cuma 13:00 ( Başladı ! ! ! )
Bitiş: 25 Temmuz 2011 Pazartesi 02:59 (GECE)

Simdi arkadaslar soruyorum Pazartesi 2:59 (GECE) bu ne demek ? ulkemizde gun tabirleri nasildir benim bildigim sole siralanir
1) Sabah (gece saat 24 ten sonra sabah saat 10 Kadar surer)
2)oglen (saat 10 dan gunun 3 ye adar olan kismidir )
3)Aksam (saat 3 den baslar saat 20:00 e kadar surer )
4)GECE (saat 20:00 den baslar 24:00 e kadar surer
Peki gel gelelim kampanya tarihlerinde yazan gun tabirlerine
Başlangıç: 22 Temmuz 2011 Cuma 13:00 ( Başladı ! ! ! )
Bitiş: 25 Temmuz 2011 Pazartesi 02:59 (GECE) bundan ne anliosunuz arkadaslar baslangic cok acik ortada peki ya bitis ?
Pazartesi 02:59 (GECE) demek ten anliyorsunuz ? ayin 25 ini 26 ya bagliyan gece mi yoksa ayin 24 unu 25 ine bagliyan sabah mi? bu nasil bi kampanya yapmak bu nedir bole EDIT lar burda calisiolar!
he ben bu konuyu neden mi actim bunlarin yaptigi bu kampanyada pazartesi gunu toplam 10000 e yakin han aldim o yuzden
neymis efendim ben bu hani kampanya bittigi tarihte almisim ben bole sacmalik gormedim resmen soyuldum bu EDIT yuzunden yazdiklari yazidan haberi olmayan insanlar burda calisiyor dikkat edin sizinde basiniza gelmis olabilir eminim.
lutfen comment yapin eger yanlissam soleyin hatami kabul edicem ben aptalmisim diecem .

Perseus4Ever
07-27-2011, 04:06 PM
konuyu bir tek sen cevapladin die konu nie kapanio anlamadim arkadasim konuyu herkes icin actim sadece senin icin deil anladin?

deviance
07-27-2011, 04:18 PM
Sizin sorunuza burada cevap verildi;
http://forums.mayngames.com/showthread.php?60231-Arkadaslar-lutfen-birisi-birisi-bana-sunu-cevaplasin-Gun-Tabirleri-(sabah-oglen-gt

Madem yorum bekliyorsunuz benim için sorun değil.

İyi yorumlar... :)