PDA

View Full Version : GM Dark İmzalarını Seçti !!

BitteR
07-10-2011, 11:28 PM
https://lh4.googleusercontent.com/_zh5MiL4Ldiw/TceC1hK2VlI/AAAAAAAAAZo/1m9Y57Aqkts/s800/sub_gm_frorum_evt.jpg

Merhaba Arkadaşlar,

Öncelikle göstermiş olduğunuz ilgi ve emek için hepinize teşekkür ederim.Tasarımlarınız içerisinden kendime uygun olan ilk 3 tasarımı belirlemiş durumdayım.

Birinci

Calixt0 2 adet Kaplumbağa Kabuğu + 1 adet Güçlü Tılsım Kazanmıştır!

http://img833.imageshack.us/img833/4646/gmdarkp.png

İkinci

reiko453 1 adet Kaplumbağa Kabuğu + 1 adet Güçlü Tılsım Kazanmıştır!

http://img32.imageshack.us/img32/7809/dark2r.png

Üçüncü

TrKO 1 adet Kaplumbağa Kabuğu Kazanmıştır!

http://i.imgur.com/0hC8m.jpg

Herkese Teşekkürler!

*Hediyeleriniz gün içerisinde forum hesaplarınızın bağlı olduğu karakterlerinize yüklenecektir.

asLaVazGecme3
07-10-2011, 11:31 PM
Katılan herekse teşekkürler ediyorum. Ayrıca kazananları tebrik ediyorum.

Calixt0
07-10-2011, 11:54 PM
teşekkürler .
diger kazanan arkadaşlarda tebrikler.

mazul3
07-11-2011, 04:59 AM
Kazanan Arkadaşları Tebrik Ederim :)
Ödülleri Hayırlı Olsun :)

Godofwar3
07-11-2011, 08:15 AM
kazanan arkadaşları tebrik ediyorum

ninja34
07-11-2011, 08:53 AM
tebrikler. Arada bu tarz etkinlikler iyi olur :)

MdsRc
07-11-2011, 09:07 AM
Tebrikler arkadaşlar

reiko453
07-11-2011, 09:49 AM
teşekkürler .
diger kazanan arkadaşlarda tebrikler.

teşekkürler
benimkiler daha güzeldi yaaaa :D dark sende hiç uğraşmadığım resmi seçmişin :D

tebrik ederim CLX ,)

aRss
07-11-2011, 12:57 PM
Kazanan arkadaşları tebrik ederim...

İyi forumlar...

TrKO
07-11-2011, 01:55 PM
Öncelikle kazanan arkadaşları tebrik ediyorum beni 3. seçtiniz içinde teşekkür ediyorum.
Ancak

Yarışma Kuralları

- Tasarım yeteneğine güvenen her oyuncu yarışmaya katılabilir
- Tasarlanan imzalar 600*250 ebatlarında,200kb boyutunda animasyonsuz JPG, GIF veya PNG. formatında olmalıdır.
- Her oyuncu birden fazla tasarım ise yarışmaya katılabilir.
- İmzalar ahlak kuralları çerçevesinde olmalı ve siyasi mesaj içermemelidir.
- Katılımcılar tasarımlarını belirtilen tarihler arasında konu altında paylaşmalıdır.
- Tasarlanan imzalarda GM Dark veya BitteR kelimeleri yer almalıdır.

yarışma kuralları bunlardı
sadece öğrenmek için soruyorum en son madde.

- Tasarlanan imzalarda GM Dark VEYA BitteR kelimeleri yer almalıdır.

ßu maddeye göre tasarlanan imzada ya GM DarK VeYA Bitter yazısı yer alcak demişsiniz ancak seçtiğiniz 2 . imzada her 2side yazıyor.

BitteR
07-11-2011, 02:12 PM
İmzalarda benim ismim bulunması açısından GM Dark veya BitteR olması gerektiğini belirtmiştim.Her ikisi birden olduğunda geçersizdir diye bir kural var mı?

CoLo
07-11-2011, 02:34 PM
arkadaşları tebrik ederim.özellikle halis 10 numara olmuş.

TrKO
07-12-2011, 09:21 AM
İmzalarda benim ismim bulunması açısından GM Dark veya BitteR olması gerektiğini belirtmiştim.Her ikisi birden olduğunda geçersizdir diye bir kural var mı?

hiç bir kuralda zaten şunu yaparsan geçersiz bunu yaprsanız geçersiz olur diye belirterek yazmadınızki sadece olması gerekenleri yazdınız bende olması gerekeni diyorum kural imzada GM Dark VEya demişsiniz Gm Dark Veya Bitter yada herside olablir diye belirtseniz bende öyle bir imza düzenliyebilridim ama veya kelimesi 2 sinden birinin yazılması anlamına gelir. Siz her 2 sinin yazılmasında geçersiz olcaktır die bişey yazmamışsınız tamam bişey demiyorum ancak her 2sininde yazılabilcenide
yazmamışsınız.

cool
07-12-2011, 09:39 AM
tebrikler...

aRss
07-12-2011, 09:47 AM
hiç bir kuralda zaten şunu yaparsan geçersiz bunu yaprsanız geçersiz olur diye belirterek yazmadınızki sadece olması gerekenleri yazdınız bende olması gerekeni diyorum kural imzada GM Dark VEya demişsiniz Gm Dark Veya Bitter yada herside olablir diye belirtseniz bende öyle bir imza düzenliyebilridim ama veya kelimesi 2 sinden birinin yazılması anlamına gelir. Siz her 2 sinin yazılmasında geçersiz olcaktır die bişey yazmamışsınız tamam bişey demiyorum ancak her 2sininde yazılabilcenide
yazmamışsınız.

Her yarışma ve etkinlikte kurallar açık bir sekilde belirtilmektedir.
Bu yarışmada da; GM Dark veya GM Bitter ibaresi olmak zorunda diye belirtildi. GM Dark veya GM Bittter ibarelerinin her iksinin de kullanılmaması istense özellikle belirtilirdi. Bir sakınca görülmediği içinde belirtilmemiştir.

İyi forumlar...

reiko453
07-12-2011, 11:17 AM
GM ödüller ne zaman teslim olur ?

BitteR
07-12-2011, 11:33 AM
GM ödüller ne zaman teslim olur ?

Hediyeleriniz deponuzdadır.

reiko453
07-12-2011, 01:17 PM
Hediyeleriniz deponuzdadır.

Eyvah! benim seyis doluydu :S

Hypothesis
07-12-2011, 02:54 PM
Tebrikler.

MichalenCelo3
07-13-2011, 09:24 AM
Tebrikler.

TrKO
07-13-2011, 01:53 PM
sayın yönetici imza yarışması yaptnız ve arasından en iyi 3 resim seçtiniz ve bunları imza olarak kullandızın ve şimdi kalkıp ilk 3 e girmeyen ve yine benim yaptığım imza olan bi imzayı kullanıyorsunuz o konuda açılan tüm imzaları kulanabiliyormusunuz hayır madem beğendiniz ilk 3 e koyabilridniz o fikri düsünceyi birleştirip emeğe verip ortaya çıkaran benm imza ilk 3 e koymayıp kullanan siz

hangi resim derseniz bu resimden bahsediyorum

http://i.imgur.com/xHAJI.jpg

MichalenCelo3
07-13-2011, 02:17 PM
sayın yönetici imza yarışması yaptnız ve arasından en iyi 3 resim seçtiniz ve bunları imza olarak kullandızın ve şimdi kalkıp ilk 3 e girmeyen ve yine benim yaptığım imza olan bi imzayı kullanıyorsunuz o konuda açılan tüm imzaları kulanabiliyormusunuz hayır madem beğendiniz ilk 3 e koyabilridniz o fikri düsünceyi birleştirip emeğe verip ortaya çıkaran benm imza ilk 3 e koymayıp kullanan siz

Çok hoş çok güzel bir resim eline sağlık kardeşim...

BitteR
07-13-2011, 02:29 PM

İmzanızın seçilmeme nedeni zaten benim olan bir imza üzerinde bazı düzenlemeler yapıp kendinizinmiş gibi göstermenizdir.Forum ortak paylaşım alanıdır ve forumda paylaşılan imza,resim ve video benzeri her şey telif hakkı olmadığı sürece herkes tarafından kullanılabilir.İmzanızı kullanma niyetim olmadığı halde böyle yorumlar yapmanız nedeniyle önümüzdeki günlerde de aynı imzayı kullanmaya devam edeceğimi bilmenizi isterim.

MCwolfman
07-13-2011, 07:13 PM
o bazı düzenlemeler kolaylıkla oluyodu zaten ben uğrasmısım birşeyler yapmısım bi eşi benzeri zatn yok internete süren kişi benim madem beğendinz ilk 3 e konulmasını istrdim sizin imzanız zatn internete bi çok kişide var hatta baskalrnında kullandığı imza ama onu bazı parcaları araya getirip ortaya güzel bişey cıkartmak önemli ve bunu yapan benim ama karşılığı hiç.

ryumanblue3
07-13-2011, 08:41 PM
Kazanan arkadasları tebrık ediyorum....

ReaLTurk
07-27-2011, 03:45 AM
gercekten hepsi huzel

xxxxxxsavasxxxxxx3
08-16-2011, 12:06 PM
olm yaa daha duyuru brz önce oldu hemen bittimi :)

Antharos
08-16-2011, 12:46 PM
onlar önceki imzalar yeni konuyu bende bulamadım :S

qoyay1
08-16-2011, 09:15 PM
çokmu eski oluyor seçileli bu