PDA

View Full Version : Binek Dropları Hakkında ! ! !

BitteR
07-04-2011, 09:45 AM
Merhaba Arkadaşlar,

Aylardan beri süren ve ardı ardası kesilmeyen "Binek dropları ne zaman aktif olacak ?" şu anda "Binek dropları ne zaman bitecek?" , "Binek dropları kalkacak mı?" vs. gibi sorular ile yer değiştirmiş durumda.Sizlerden ricam bu konu hakkında bilet göndermemeniz ve bizlere işlerimizi yaparken yardımcı olmanız.Binek dropları aksi forumda ve web sitesinde duyurulmadığı sürece aktif olacaktır.Lütfen bu konuda sürekli bilet göndererek veya forumda konular açarak sistemin işleyişini yavaşlatmayınız.

Anlayışınız için teşekkür ederim.

CoLo
07-04-2011, 01:02 PM
oyun içerisinde de bize çok soruluyordu. bitince duyurulur diyorduk , konu açıp bilgilendirme için teşekkürler umarım bu sorular bu açıklama ile biter.

MichalenCelo3
07-04-2011, 02:46 PM
Teşekkürler bilgi için.Şunu anladım en azından kalıcı bir drop değil :)

jklox
07-07-2011, 12:55 PM
bana kalırsa relic sutra kağıtları gibi kalıcı olcak :)

saadsd1221
07-17-2011, 05:35 PM
Kalıcı olursa piyango bineklere yönelmeler azalır suanda düşen %5 fare bence b.kaplandan daha işlevsel hasar+h.defansı bakımından

KeyfiAlem
07-17-2011, 10:05 PM
Altta yazan bileti gönderdim.

Merhaba Sayın KARAHAN yöneticileri.
Benim öz leştirim olucak,bu vecize kalıtları ve binekler neden sadece düşman haritalarında düşüyor karakol ve yüksek arazide düşmüyor_?

Bu soruyu neden sorduğumu da size söyleyim,taşları kırmakda çok zorlanıyoruz,bir şekilde kırdığımızda düşman haritasındasınız doğal olarak ve i lvl birisi hemen bizi kesiveriyor buda oyundan zevk almanız gerekirken sıkıntı yapıyor.

Kimseye derdinide anlatamıyorsunuz bu durumda,mesela beni kesen i lvl e özellikle sordum neden kesiosunuz die kesmek zorundayım burdaki arkadaşların rahatı için die bana anlamsız cevap verdi dediğim gibi bişey diyemezsiniz.

Öz eleştirimide yapayım,binek ve vecize kalıtlar bir şekilde paraya dönüşüyorlar ve biz ihtiyacımız olduğunda yüksek lvl lerden alıyoruz saten sıkıntılı olan bütcemize bi yükde öle biniyor,takdir edersiniz ki küçük lvl lerin parası büyük lvl lere göre oldukça azdır onlar para üstüne para koyuyorlar ki gözümüz yok ama biz bu durumda cebimizden harcıyor ve binek düşürme heycanından mahrum kalıyoruz.
KOLAY GELSİN İYİ ÇALIŞMALAR.

Cevap bu.

Merhaba,
Karahan Müşteri Hizmetlerine hoş geldiniz.
Binekler konusunda gerekli açıklama forumda yapılmıştır.Lütfen bilet göndermeden önce foruma göz atınız.
Bizimle iletişim kurduğunuz için teşekkür ederiz.
İyi oyunlar.

Benim sölemimle Forumdaki bu bildirinin ne alakası var.?

BilqeKaqaN
07-17-2011, 10:17 PM
Bende sana katiliyorum İ12 olarak ama; sadece dÜŞman harİtalarla sinirli olmasi İnan Çok saÇma bazi arkadaŞlarimizada bİzede sikinti yaŞatmakta , lvlİ dÜŞÜklerde dahİl ; ne vardi sankİ hayalet, dÜŞman harİta+yÜksek arazİ olsaydi neden sinir koyyorsunuz az zevk alalim dİyemİ ? O kadar bekledİk bİnek droplarini İnanin bende sevİnmedİm bu duruma zaten kessekte kalit dÜŞÜyor saÇmalik. Sinir olmasa+drobunu artirsaniz İnanin sevİnİrİz...!!! Ama İnanin sanmiyorum bu konu burda kalcak boŞa konuŞuyoruz bence en İyİsİ susmakta bazen susamiyorum skila skila oynamaya devam arkadaŞlar herŞey İstedİĞİmİz gİbİ olmuyor. Mİllet 12 defa sifirladi bİz yerİmİzde saymaya devam :(

asLaVazGecme3
07-18-2011, 07:59 AM
Altta yazan bileti gönderdim.

Merhaba Sayın KARAHAN yöneticileri.
Benim öz leştirim olucak,bu vecize kalıtları ve binekler neden sadece düşman haritalarında düşüyor karakol ve yüksek arazide düşmüyor_?

Bu soruyu neden sorduğumu da size söyleyim,taşları kırmakda çok zorlanıyoruz,bir şekilde kırdığımızda düşman haritasındasınız doğal olarak ve i lvl birisi hemen bizi kesiveriyor buda oyundan zevk almanız gerekirken sıkıntı yapıyor.

Kimseye derdinide anlatamıyorsunuz bu durumda,mesela beni kesen i lvl e özellikle sordum neden kesiosunuz die kesmek zorundayım burdaki arkadaşların rahatı için die bana anlamsız cevap verdi dediğim gibi bişey diyemezsiniz.

Öz eleştirimide yapayım,binek ve vecize kalıtlar bir şekilde paraya dönüşüyorlar ve biz ihtiyacımız olduğunda yüksek lvl lerden alıyoruz saten sıkıntılı olan bütcemize bi yükde öle biniyor,takdir edersiniz ki küçük lvl lerin parası büyük lvl lere göre oldukça azdır onlar para üstüne para koyuyorlar ki gözümüz yok ama biz bu durumda cebimizden harcıyor ve binek düşürme heycanından mahrum kalıyoruz.
KOLAY GELSİN İYİ ÇALIŞMALAR.

Cevap bu.

Merhaba,
Karahan Müşteri Hizmetlerine hoş geldiniz.
Binekler konusunda gerekli açıklama forumda yapılmıştır.Lütfen bilet göndermeden önce foruma göz atınız.
Bizimle iletişim kurduğunuz için teşekkür ederiz.
İyi oyunlar.

Benim sölemimle Forumdaki bu bildirinin ne alakası var.?

Forumda defalarca vurgulanan açıklama şudur. Bİnek ve kalıt dropları rakip kavim haritalarında olma amacı PvP nin geliştirilmek istenmesidir. Karakol zaten amacı doğrultusunda girilen bir PvP savaş alanıdır. Binek dropları açıldığından beridir gözlemlenen 90 seviyeden i12 seviyeye bir çok oyuncunun gerek rakip haritalarda gerekse rakip kavim şehirlerinde PvP yapmış olduğu ayrıca bu durumun bir çok oyuncu tarafından olumlu karşılandığıdır. Fakat derseniz ki karakter seviyemiz yetmiyor buna tek verilecek cevap biraz uğraş biraz emek ile sizde levelinizi geliştirin olacaktır. Kaldı ki son dönem yenilikleri örnek olarak Grifin hapları, düzenli Exp eventları, BK etkinlikleri vs. tamamen düşük seviye oyuncuların levellerini yükseltmeleri amacı ile düzenlenmiştir.
Bu açıklama forum içerisinde bir çok başlıkta değişik şekillerde sizlere söylendi. Emin olun Karahan Online yönetimi yüksek seviye oyunculardan çok karakter seviyelerini geliştirmekte olan oyunculara önem veriyor.

KaRizMa843
07-18-2011, 08:19 AM
Forumda defalarca vurgulanan açıklama şudur. Bİnek ve kalıt dropları rakip kavim haritalarında olma amacı PvP nin geliştirilmek istenmesidir. Karakol zaten amacı doğrultusunda girilen bir PvP savaş alanıdır. Binek dropları açıldığından beridir gözlemlenen 90 seviyeden i12 seviyeye bir çok oyuncunun gerek rakip haritalarda gerekse rakip kavim şehirlerinde PvP yapmış olduğu ayrıca bu durumun bir çok oyuncu tarafından olumlu karşılandığıdır. Fakat derseniz ki karakter seviyemiz yetmiyor buna tek verilecek cevap biraz uğraş biraz emek ile sizde levelinizi geliştirin olacaktır. Kaldı ki son dönem yenilikleri örnek olarak Grifin hapları, düzenli Exp eventları, BK etkinlikleri vs. tamamen düşük seviye oyuncuların levellerini yükseltmeleri amacı ile düzenlenmiştir.
Bu açıklama forum içerisinde bir çok başlıkta değişik şekillerde sizlere söylendi. Emin olun Karahan Online yönetimi yüksek seviye oyunculardan çok karakter seviyelerini geliştirmekte olan oyunculara önem veriyor.

Evet ben de farkediyorum 90 üstü seviye ve uzman oyuncular sürekli düşman haritalarda bulunuyor. Bunlar ya iki pc den kendilerini kesiyorlar. Yada bir kaç arkadaş yan charlarla birbirlerini kesiyorlar :) Az bir kısımda bizimle beraber şehir basmaya geliyor. Elinden geldiğince düşürmeye çalışıyor. Dropların düşman haritalarda açık olmasının mantıklı tarafı var tabiki ama karakol,arazi ve hayalet vadii gibi haritalarda tamamen kapalı olmasının mantığı yok bence. Düşman haritalara nazaran çok daha az olması bile yeterdi... Sağlık olsun ne diyelim...

skorfly3
07-18-2011, 12:46 PM
Karakol amacı dorultusunda yapıldıysa YÜKSEK ARAZİ ne dorultuda yapıldı_?

Her konuda nie bu yöneticiler muhalefet.?

PVP Yİ genişletmekse amaç Yüksek arazidede düşsün i12 cahr sizi kesmek isdemesede farkedemiyorki ezik lvl olduğunu,sistem yüzünden adam savaş modunda.

KaRiZMa843 Diyorki ben görüyorum eziklvl leri düşman haritalarda,illa göreceksiniz onlar ama sizin gibi deyiller zavallı kendi lvl ini kesene kadar on sefer i12 tarafından kesiliyor bende fark edemiyorum kesiyorum ama üzülüyorumda yukardaki cahr da benim cahr ım biliyorum durumu.

KaRizMa843
07-18-2011, 01:22 PM
Karakol amacı dorultusunda yapıldıysa YÜKSEK ARAZİ ne dorultuda yapıldı_?

Her konuda nie bu yöneticiler muhalefet.?

PVP Yİ genişletmekse amaç Yüksek arazidede düşsün i12 cahr sizi kesmek isdemesede farkedemiyorki ezik lvl olduğunu,sistem yüzünden adam savaş modunda.

KaRiZMa843 Diyorki ben görüyorum eziklvl leri düşman haritalarda,illa göreceksiniz onlar ama sizin gibi deyiller zavallı kendi lvl ini kesene kadar on sefer i12 tarafından kesiliyor bende fark edemiyorum kesiyorum ama üzülüyorumda yukardaki cahr da benim cahr ım biliyorum durumu.

Ben yanlış bişiy mi söyledim? Anlamadım :) Bende yüksek arazi,hv,karakol gibi savaş alanlarında da drobun açık olması taraftarıyım zati. Onun dışında seviye ve uzman charları kesinlikle kesmemeye gayret ediyorum. Çok nadiren farkedemeden kesmiş bulunuyorum ve üzülüyorum.

asLaVazGecme3
07-18-2011, 03:37 PM
Peki şimdi Haritaların amaçlarını düşünün öncelikle Prajna dağı, Maya Uçurumu, Cennet Bahçesi ve Çiçek Bahçesi belli levellerin gerek exp kasmaları gerekse itemleri için gerekli eritmeleri kasmaları için gerekli haritalar Şimdi söyleyin bu haritalarda Droplar açılırsa gerekli seviyedeki oyuncularımız i12 lerin arasında nasıl exp ve eritme kasacaklar. Bunun yanında karakollarda açılmış olsa drop varsayalım rakip kavmin basesine daldınız ve bir binek düşürdünüz siz onu ölmeden alabilecek misiniz.
Bence tekrar düşünmelisiniz.

Yüksek Arazilere gelirsek bU haritaların amaçları belli kesim ve toplulukların bir araya gelerek birbirleri arası rekabete girmelerini sağlamaktır. Mesela iki rakip kavimde ki iki rakip aile gibi...

Bunun yanında Şehir basmak isteyen oyuncuların aşmaları gereken 4 harita bulunuyor. Şehri savunacak oyuncular bu 4 harita boyunca savunma yapabiliyorlar. Kaldı ki sadece saldıran değil savunana da binek düşebiliyor. Yani şehri basmak isteyen oyuncu otomatikman zorlanan taraf oluyor.

Gelelim düşük seviye oyunculara birçok ilahi seviye oyuncu duruşlarından ayırt ettiği düşük seviye oyunculara saldırmıyor. Buda gerek savunmada gerekse saldırıda olan düşük seviye oyuncularımızı birbiri ile karşı karşıya getiriyor. Ben bizzat gözlerimle gördüm uzman seviyelerin saldırıda veya savunmada bulunduklarını

hasahn3
07-19-2011, 09:33 AM
teşekkürler verdiğiniz bilgilendirme için :)

Marked3
07-19-2011, 11:29 AM
düşman haritalarında geçerken hala kasmakta olan düşük seviye arkadaşları kesenlerin nasıl bir karaktere sahip oldugunu anlamış değilim ciddi piskolojik yardım almaları gerekir :D

madmen
07-19-2011, 11:41 AM
geçen yıl ki dropta her yerde düşüyordu. bu yılda düşse sanki karahan yönetımı bır sey kaybedecek. gecen yılla bu yıl arasında ne fark var merak ediyorum acıkcası.

ThEGoD
07-20-2011, 01:54 PM
Yüksek arazi diyorsunuzda misal u20 u30 arası bi pvp alanında u20 adamın ne şansı olabilir aynı şeyler u1 u10 arası arazidede geçerli bence en mantıklısı normal saatli karakol savaşlarında olması ama oradaki ortak sıkıntıda bossların çoğunluğu 3-4 tane olsa yeterli olacakken 8 tane boss var adamla savaşırken bosslar tarafından öldürülüp exp kaybı yaşanıyor ben şöyle bir şey söylemek istiyorum bence belli bir lvl in altındaki adama saldırı yapılmaması gerekir i12 adam 1 lvl adamı kesiyor atıyorum i ler u ları u larda seviyeleri kesemesin böylece bir takım şeyler daha mantıklı olur...

ihsannnn
07-20-2011, 02:19 PM
?

ertek193
07-20-2011, 09:23 PM
valal dun bende rakip kavimde bir uzman kestim biranlik dalginlikla normalinde kavimler arasi takasta bile kesmeden gecerim sehir basmaya. bence aciklamada dedikleri gibi her yerin kendine gore ozelligi var bunlar oturulup hesaplanmis olaylar ve suanda dusuk lvl ler icin bircok event yapiyorlar yapmayada devam edecekelr yaz boyunca tahminimce,bende zorlaniyorum binek dusurmekkte ama buyutulecek bir olayda degil benim icin .gecen gun ejdere gelen bir pars arkadas sagolsun kendi ayagiyla gelip bana boga verdi:) (hediye degil kestim dustu) . sonra bunlari satin almakta o kadar zor degil dusuk lvllerde demirten,6.kitaplari ,tenonu cikarip satsa nerdeyse ayni paraya binek alabiliyor. sadce en cok sinirlendigim konu biz ilahlari milyarder sanmalari her onune gelen yeni oyuna baslayan veya biraz lvl yapan abi para ver kardes para ver yaziyor ya bizim gumus madenimiz yok ;) kesip kazaniyoruz sizin gibi.ama yinede karahan yonetiminin artik enflasyona gore bir ayar yapmasi gerekir gumus para dusme oranlarini.(sadece tavsiye)

Marked3
07-20-2011, 09:54 PM
valal dun bende rakip kavimde bir uzman kestim biranlik dalginlikla normalinde kavimler arasi takasta bile kesmeden gecerim sehir basmaya. bence aciklamada dedikleri gibi her yerin kendine gore ozelligi var bunlar oturulup hesaplanmis olaylar ve suanda dusuk lvl ler icin bircok event yapiyorlar yapmayada devam edecekelr yaz boyunca tahminimce,bende zorlaniyorum binek dusurmekkte ama buyutulecek bir olayda degil benim icin .gecen gun ejdere gelen bir pars arkadas sagolsun kendi ayagiyla gelip bana boga verdi:) (hediye degil kestim dustu) . sonra bunlari satin almakta o kadar zor degil dusuk lvllerde demirten,6.kitaplari ,tenonu cikarip satsa nerdeyse ayni paraya binek alabiliyor. sadce en cok sinirlendigim konu biz ilahlari milyarder sanmalari her onune gelen yeni oyuna baslayan veya biraz lvl yapan abi para ver kardes para ver yaziyor ya bizim gumus madenimiz yok ;) kesip kazaniyoruz sizin gibi.ama yinede karahan yonetiminin artik enflasyona gore bir ayar yapmasi gerekir gumus para dusme oranlarini.(sadece tavsiye)

bu konuda haklısın oyunda ciddi şekilde gümüş para sıkıntısı var millet artık ticaretleri takasla yapmaya başladı :D

Arikann
07-24-2011, 11:09 AM
Bütün sorulara cevap burda işte :D

ogedayfb
07-24-2011, 11:13 AM
eyvallah

saadsd1221
07-24-2011, 04:20 PM
Peki şimdi Haritaların amaçlarını düşünün öncelikle Prajna dağı, Maya Uçurumu, Cennet Bahçesi ve Çiçek Bahçesi belli levellerin gerek exp kasmaları gerekse itemleri için gerekli eritmeleri kasmaları için gerekli haritalar Şimdi söyleyin bu haritalarda Droplar açılırsa gerekli seviyedeki oyuncularımız i12 lerin arasında nasıl exp ve eritme kasacaklar. Bunun yanında karakollarda açılmış olsa drop varsayalım rakip kavmin basesine daldınız ve bir binek düşürdünüz siz onu ölmeden alabilecek misiniz.

Yüksek Arazilere gelirsek bU haritaların amaçları belli kesim ve toplulukların bir araya gelerek birbirleri arası rekabete girmelerini sağlamaktır. Mesela iki rakip kavimde ki iki rakip aile gibi...

Bunun yanında Şehir basmak isteyen oyuncuların aşmaları gereken 4 harita bulunuyor. Şehri savunacak oyuncular bu 4 harita boyunca savunma yapabiliyorlar. Kaldı ki sadece saldıran değil savunana da binek düşebiliyor. Yani şehri basmak isteyen oyuncu otomatikman zorlanan taraf oluyor.

Gelelim düşük seviye oyunculara birçok ilahi seviye oyuncu duruşlarından ayırt ettiği düşük seviye oyunculara saldırmıyor. Buda gerek savunmada gerekse saldırıda olan düşük seviye oyuncularımızı birbiri ile karşı karşıya getiriyor. Ben bizzat gözlerimle gördüm uzman seviyelerin saldırıda veya savunmada bulunduklarını

evet katılıyorum

skorfly3
07-25-2011, 12:37 PM
Geçen sene harita ayırtetmek sizin düşüyordu ve bu konuşmaların hiç birisi olmadığına göre yine geçen sene demekki her mapda düşmesi herkezi memlun ediyor.
Prajna,cennet bahçesi Vs. haritalardan söz eden arkadaşlar geçen sene oynamadıkları belli,keza bizleri kavim liderleri prajnaya toplar PvP etkinlikleri yapardık çok zevkli olur ve bundan da kimsenin şikayetçi olduğunu duymadım,Bu yorumu yapan mod,'un bunu bilmemesi geçen sene oynamadığını gösderiyor anlatmak deil yaşamak lazım.
İYİ FORUMLAR.

y0unus3
07-27-2011, 10:59 AM
tamam i12 ler uzmanları yada seviyeleri ellemiyor diyelim peki u33 i1 ne yapsın u33 ler i9 a kadar cp veriyor kavim basmaya gittiğimizde i9 altı butun ilahlar u33 lere yada i1lere dalıyor bu durumda nasıl binek drop alabilirz ki? hele i1 de i3 olma ihtimalide olduğu için i12ler de ustunuze geliyor. Ayrıca çok fazlada cp alabileceğimiz charda yok her sehirde bi i1 için en fazla 4-5 tane u25 ustu adam çıkıyor sansınız varsa güc charıda kesebiliyorsunuz o kadar

KryTroq123
07-29-2011, 03:49 AM
güzel etkinlik

RacingForce
07-29-2011, 05:30 AM
Hemen bitmesin bari ya..

dankota96
08-17-2011, 09:39 PM
ben 112 lwda bile 1 tane düşürdüm ama i12 ler beni kovalamaktan bıkmadı gelip i12 adamın hv town da i12 leri brakıp u1 adamı kovalaması nekadar mantıklı ks atması filan bunu yapanlar birde warlordlu %132 palalı adamlar. Uzmanlarda (u33 hariç ) arazide veya karakolda binek düşmesi lazım yoksa ne para buluruz ne tadı çıkar (düşük lw larada biraz ayrımcılık yapıverin )

CmTimaf
08-18-2011, 09:33 AM
2.sayfadan alıntı...

Tekrar dusundum sadece ustekı dusuncenızı begenmedım :)...Umarım ki bu yazdıklarımdan sonra sızde dusunursunuz:)...

Karakol savaslarında kavımler arası mesafe ne kadar ? Sehır basılırkenkı mesafe ne kadar ?
Karakol savasında dıgelımkı adamı kestınız bınek dustu ama o sırada sızde oldunuz gerı gelıp almanız ıcın kucukde olsa bı sansınız var :)...
Ama sehir bastıgınızda bole bı durum oldugunuz o kucuk sanstan eser yok :) Cunku onunda gecmen (kosman:) ) gereken 4 harıta var hangısı daha mantıklı:)
Ayrıca karakol savaslarında acık olursa bı nevı savaslara kısılerı tesvık etmıs olursunuz :)...İyi forumlar

Krhnp1
08-24-2011, 11:59 AM
binek dropları ne zaman kalkarya biraz ipucu verin :)

Ay cinsinden 3 ay 4 ay felan :)

deviance
08-24-2011, 12:29 PM
binek dropları ne zaman kalkarya biraz ipucu verin :)

Ay cinsinden 3 ay 4 ay felan :)

Gıcıklığına mı soruyorsunuz yoksa gerçekten anlamıyor musunuz? Sizin için biraz daha büyük hale getirdim.

Binek dropları aksi forumda ve web sitesinde duyurulmadığı sürece aktif olacaktır.Lütfen bu konuda sürekli bilet göndererek veya forumda konular açarak sistemin işleyişini yavaşlatmayınız.

Anlayışınız için teşekkür ederim.

Krhnp1
08-24-2011, 01:45 PM
gıcıklıgına sormuyorum binek dropları kalktıgı zaman benım işim görülüyor sizi rahatsız edecek halim yok

yILAnSS373
09-10-2011, 01:51 PM
şu konuya bi açıklık getirin lütfen....

deviance
09-10-2011, 04:32 PM
şu konuya bi açıklık getirin lütfen....

Gerekli cevap verilmiştir. Yeterince açık bir cevaptır!

Binek dropları aksi forumda ve web sitesinde duyurulmadığı sürece aktif olacaktır.Lütfen bu konuda sürekli bilet göndererek veya forumda konular açarak sistemin işleyişini yavaşlatmayınız.

exampLe
10-21-2011, 07:44 AM
bi binek düşüremedik :D en az 12334534694503 adam öldürdüm yok aaga yok binek düşümüyo :) parsa 12313 ejdere 324234 gittim ttttttane düşmedi yaw ::) ama manyak para kastım düşen vecize kalıtları birleştirdim 10 tane zihin yayma 10 tane yıldız yansımısı 10 tane
mistik uygulama süper yani :)))) bide binek düşeydi iyyydi
:D

L30
12-08-2011, 06:05 PM
binek dropları karşı kavmin haritalarında olmaması gerek...
i12 veya ilahiler için hayalet vadi
diger leveller için yüksek arazi olmalı...
Şaçmalık diyorsanız dökme şehire gelin ve 5 dakika durun.
(lagdan haraket edemiyoruz tam işimizi görücekken biri gelip alan atıyor;aynı şeyi 2-3 kez yapmamız gerekiyor)

Beyazıt 00Mask00 Saygılar...

DaRKFiRe3
12-20-2011, 11:06 AM
Düşül level arkadaşlara özellikle de karakol savaşlarında binek yolu açılmalı ki bana göre i12 nin alt levelleri düşük levellerdir.Yani YD0-YD6 karakolunun altındaki karakol savaşlarında binek drobu açılmalı.Ben GM olsaydım böyle yapardım.Saygılarımla...

thedliemin
01-14-2012, 06:13 PM
biraz kişisel düşünmeyi bırakın genel düşünün bu gm ler siz oyundan biraz daha zevk alın diye allah'nher günü etkinlik yapıyorlar sıkıntılarınızda bire bir görüşme yapıyorlar söyleyin bakın bana hangi oyunda her gün event var bu kadar pvp olanakları var.Hangi oyunda gm ler sizinle bire bir sesli olarak konuşuyor.Sizin lvl in düşük diye bütün etkinlikler sizlere göre olsun istiyorsunuz.Düşünün bu binek dropları her yerde düşse nolur.ben size söyleyeyim nolur herkeste binek olur ortalık binekten geçilmez herkes binek silmekten cp ler havalarda uçuşur. Ya biraz beynini kullanın bu gm ler sizi oyundan uzaklaştıracak eventler yapar mı hiç.Gm lerin geçim kaynagı sizsiniz.Ama gm ler sadece size göre düşünüp hareket edemez tüm oyuncuları düşünmek zorumdalar. binek drobu her yerde olsa herkes düşürse düşürebiliği kadar o zaman Matrix in Eylül ün Genya'nın o kadar uğraşıp çarlarını bir numara yaptıkalrının ne anlamı kalır onlar çarlarını o kadar yaptılar cp lerini sabah akşam durmadan cplerini kastılar 600bin 300bin cp yaptılar ne anlamı kaldı onların o kadar cp leri alın teri ile yaptıkaları. sizin derdiniz ne söyliyeyim. siz iki dk beynini kullanıp oyuna kafa vermiyorsunuz bunun bir oyun oldugunu anlamıyorsunuz. Siz istiyorsunuz ki biz bi bok yapmadan ne kadar para varsa kasalım ne kadar item varsa sahip olalım %150 ler basalım hiç bi halt etmeden herşeye sahip olmak istiyorsunuz öle bir oyun varsa o oyundan zaten bi baltaya sap olmaz
şimdi sizin istediğiniz olsa drop genişletilse karakollara da eklende bu sefer de ilah leveller karşı çıkacak ve kusura bakmayın ama ilah leveller sizlerden daha çok oyunu kazandırıyorlar :) ama gerçekten gm gözünden bakabilirseniz şu oyuna gm lerin sizin gibi düşük levellere ne kadar çok event yaptıklarını göreceksiniz ve gm lerin ne kadar çok haklı olduklarını göreceksiniz
bu oyunu oynayanın sadece size özel olmadıgını unutmayın çünkü herzaman her etkinliğe karşı çıkanlar olacaktır ama ben daha bu kadar çok eventin bir arada bulunudug oyunu göremedim. Gm ler bu etkinlikleri yaparken de gerçekten sizleri düşünerek herkesin en iyi şekilde yararlanması için elinden geleni yaptıklarını unutmayınız.
saygılarımla... böyle oyun yöneticilerimiz olduğu için şanslıyız gerçekten

Lethe222
01-18-2012, 12:36 PM
yok artık karakolda binek drobumu abartmayın :d

Angryokan06073
01-30-2012, 02:59 AM
sadece sende deĞİl malesef kİ her atilan bİletİn cevabi bÖyle saÇma bİr Şekİlde cavaplaniyor baŞlarindan atiyolar İkİ kelİme İle apaÇik ortada

bayarsen3
02-07-2012, 03:01 PM
bu binekler karakollardada düşse tam süper olacak

bayarsen3
02-07-2012, 03:19 PM
bu binekler karakollardada düşse tam süper olacak

maksat İmza kontrol olsun

ByReis34
02-17-2012, 11:37 AM
aynen yaa

MasterCard3
02-21-2012, 11:33 AM
Mesela Yüksek Arazide Eskisi Gibi Binek Düşse Kimse Araziden Çıkmaz..(Tüm Maplarda Açılsın Bence)

baron12
06-21-2013, 08:42 AM
Her yol Para kasma düşüncesine çıkıyor

XaspendosX3
07-14-2013, 10:21 PM
katılıyorum

taklaci18
07-23-2013, 09:30 PM
ya sıkıntım 5 sene metin 2 oynadım 10 numara neden sizin karahanınız ne exp yönünden nede item özellikleri yönündn hiç denge yok ben anlamadım 2 haftadır oynuyorum yaşım 25 anlayabilirim azıcık anlıcanız u1 çar yaptım oyun çok sıkıcı yinede oynuycam bakalım olay neyi göstercek

skywalkeregg
08-21-2013, 12:13 PM
test

ardaunal3
08-18-2014, 12:08 PM
Yüksek arazi ve hayalettede binek çıksın bence oyunun pvp heyecanı dahada artar diye düşünüyorum

alptigin
08-26-2014, 12:47 AM
bu isteklere ilgilencek bir ekip yok.Sadece Eşya mağzasıyla ilgileniyorlar :)
Hayır han çeksek bugünden sonra ne yapacaz da oyuncu yok koca karahanda pwpmi kaldı sanki