PDA

View Full Version : İlahi 12 Cesaret Puanı Yarışması Sonuçlandı!

BitteR
06-01-2011, 09:03 AM
https://lh4.googleusercontent.com/_zh5MiL4Ldiw/TceC1hK2VlI/AAAAAAAAAZo/1m9Y57Aqkts/s800/sub_gm_frorum_evt.jpg

Merhaba,

20-31 Mayıs 2011 arasında yapılan İlahi Seviye Yarışması sonuçlanmıştır.Kazanan oyuncuların isimleri aşağıdadır:

https://lh6.googleusercontent.com/-ydwgSwApZMs/TeX4qLMkd5I/AAAAAAAAAS0/23hX2TT7wjQ/i12.png

TalosKing 1 adet Bambi

Çekiliş Büyük Ödülleri

Bayezid

% 9 Güçlendirme: godofwar3
% 3 Güçlendirme: Prenses34
Savaş Ejderi: xSxTx
Cennet Aynası: BayıRgüLü3
Gümüş Anka: XÖZKANX

Alpaslan

% 9 Güçlendirme: tam35GöZGöZ
% 3 Güçlendirme: TSendICE
Savaş Ejderi: EsEsLeee
Cennet Aynası: AsiKinqSMH
Gümüş Anka: XtliT

Tebrikler!

BeSlienT
06-01-2011, 09:24 AM
Yok artik 8 adet bİletten bİrŞey Çikmazmi :)))) sadece gÜlÜyorum

HaYaLeT1
06-01-2011, 09:34 AM
Çekilişi Kazananları Tebrik Ederim

BilqeKaqaN
06-01-2011, 09:34 AM
Bu verdiğiniz hediyeleri yani çekiliş ödüllerini neye göre veriyorsunuz han alanlarmı ön planda acaba neden bizler han alamıyoruz diyemi hediye alamıyoruz ?

TuRKiY3
06-01-2011, 09:36 AM
Etkinlik başlangıçından bu yana 2600 cp kastım nick değişikliği yüzünden sistemde gözükmemişim ne bambi sıralamasında varım nede başka birşey.Ortada haksızlık var beyazid serverında çekilişin tekrar yapılmasını talep ediyorum.Açtığınız konuda nick değiştirenlerle ilgili hiç bir yazı yoktu resmen saçmalık.

calista3
06-01-2011, 09:37 AM
Slm ben net anlamadım 6k cp kastım sadece 3 bambimi alcam:)

BitteR
06-01-2011, 09:47 AM
Etkinlik başlangıçından bu yana 2600 cp kastım nick değişikliği yüzünden sistemde gözükmemişim ne bambi sıralamasında varım nede başka birşey.Ortada haksızlık var beyazid serverında çekilişin tekrar yapılmasını talep ediyorum.Açtığınız konuda nick değiştirenlerle ilgili hiç bir yazı yoktu resmen saçmalık.

Yorum yapmadan önce lütfen etkinlik açıklamalarını dikkatlice okuyunuz.

[Yarışma] İlahi 12 Cesaret Puanı Yarışması! (http://forums.mayngames.com/showthread.php?56712-Yar%C4%B1%C5%9Fma-%C4%B0lahi-12-Cesaret-Puan%C4%B1-Yar%C4%B1%C5%9Fmas%C4%B1!)

TuRKiY3
06-01-2011, 09:51 AM
Yorum yapmadan önce lütfen etkinlik açıklamalarını dikkatlice okuyunuz.

[Yarışma] İlahi 12 Cesaret Puanı Yarışması! (http://forums.mayngames.com/showthread.php?56712-Yar%C4%B1%C5%9Fma-%C4%B0lahi-12-Cesaret-Puan%C4%B1-Yar%C4%B1%C5%9Fmas%C4%B1%21)

T110526000018440 Tickette bildirmiştim 2 defa sormama rağmen cevaplamadınız.Yorum yapmadan önce lütfen ticketleri dikkatli okuyunuz.

BitteR
06-01-2011, 10:19 AM
Göndermiş olduğunuz bilette sizin değil arkadaşınızın karakter ismi yazmaktadır.

Godofwar3
06-01-2011, 10:22 AM
etkinlikte; nik değişimi,saray rutbesi,yeniden doğuş ve vs vs yani cp harcanacak bişi yaparsanız ödulu kazanmaya hak kazanamassınız.

ScR34cT3
06-01-2011, 10:25 AM
O değilde Beyazıd serverinde kazananlar özkan harici hepsi pars:) Onu geçtim % kazananlar pars kavminde tavan yapmış oyuncular. Güzel çekiliş olmuş. Sağlık olsun...

İyi forumlar...

BitteR
06-01-2011, 10:26 AM
TalosKing hesabınıza 1 adet bambi eklenmiştir.

Godofwar3
06-01-2011, 10:30 AM
O değilde Beyazıd serverinde kazananlar özkan harici hepsi pars:) Onu geçtim % kazananlar pars kavminde tavan yapmış oyuncular. Güzel çekiliş olmuş. Sağlık olsun...

İyi forumlar...

çekiliş yapılırken pars,ejder,yılan ve gök kavimi dikkate alınmaz.bu pars buna verelim diye bi şeyde söz konusu olamaz

ScR34cT3
06-01-2011, 10:32 AM
Bende öyle düşünüyorum:)

Godofwar3
06-01-2011, 10:32 AM
:D

BilqeKaqaN
06-01-2011, 10:42 AM
T110524000024224 bu ticketle size nıckimi değiştiğimi dile getirmiştim sizde cevap olarak hak kazandınız dediniz 4k cp kasmama rağmen bambiler yok bende neden?

Calixt0
06-01-2011, 10:48 AM
Bu verdiğiniz hediyeleri yani çekiliş ödüllerini neye göre veriyorsunuz han alanlarmı ön planda acaba neden bizler han alamıyoruz diyemi hediye alamıyoruz ?

+ bende bu sorunun cevapını bekliyorum

BitteR
06-01-2011, 10:49 AM
T110524000024224 bu ticketle size nıckimi değiştiğimi dile getirmiştim sizde cevap olarak hak kazandınız dediniz 4k cp kasmama rağmen bambiler yok bende neden?

İsminiz xclusive olarak listededir.

BitteR
06-01-2011, 10:50 AM
Herhangi bir etkinlikte "Teşekkür ederiz" diyebilecekmisiniz merak ve sabırla bekliyorum..

CasaNoVa
06-01-2011, 10:54 AM
Teşekkürler Tefo abi :D
musti abimi de tebrik ederim yakışır walla ne deyim gerçi bazıları krize girsede o adam hakediyor :)

ZAYAN
06-01-2011, 10:54 AM
hiç teşekkür beklemeyin sayın gm çünkü henüz ben bir etkinlikten bişe kazanamadım :D

Godofwar3
06-01-2011, 11:01 AM
bende 2 yıldır bişi kazanamadım hemde butun etkinliklerde busefer kazandım teşekkürler.

calista3
06-01-2011, 11:10 AM
Bak şimdi gene aklıma bişe tkıldı :) şimdi ben ilah pet kazandım han etkinliğinde yani artık diğer yarışmalarda kazansam dahi ben seçilmiycekmiyim yani 2. bir ilah pet alma şansım yokmu? yada atıyorum herhangi bir hediyeyi aynı kişiye 2. kez kazanabilirmi

Calixt0
06-01-2011, 11:13 AM
Bambiler icin Teşekkür ederim
kazananalar icin tebrik ederim
ama adaletli cekiliş olduguna inanmıyorum buda benim kendi fikrim

kolay gelsin.

TuRKiY3
06-01-2011, 11:20 AM
TalosKing hesabınıza 1 adet bambi eklenmiştir.

Ticketten alıntı:

Bir diğer konu i12 cesaret puanı yarışması, biz yeni nick değiştirdiğimiz için yarışma başladığı tarihten itibaren kastıgımız cplerde geçerli olucak değilmi

Ticketi 23 Mayısta yolladım sizin dikkatsizliğiniz yüzünden çekilişede katılamadım bunun sorumlusu kim peki ? 100lerce ticket yollamamızmı gerekiyor hepsini 1 tickette belirtmek suçmu ? Tickette Cp yarışmasıyla ilgili soruma cevap yazmadınız arkadaşımın nickinide tickete yazmadım siz benden hata ile ilgili resim istediniz bende çekip yolladım.Bana deseydiniz yarışmaya katıldığınız çarın nickini yazın aksı taktırde yarışmaya katılamazsınız diye bende gerekeni yazardım ama 2 kere sormama rağmen cevaplamadınız.

İsminiz xclusive olarak listededir.

Arkadaşımın nicki xclusive değil €xCLuSîVé 'dir resim olarakta yollamıştık.

Herhangi bir etkinlikte "Teşekkür ederiz" diyebilecekmisiniz merak ve sabırla bekliyorum..

Herkezin hakkını verdiğiniz zaman kimse çıtını bile çıkarmaz emin olun.

Teşekkürler Tefo abi :D
musti abimi de tebrik ederim yakışır walla ne deyim gerçi bazıları krize girsede o adam hakediyor :)

The smarmy were detected. Go away.http://img.frmtr.com/images/smilies/extra/074.gif

BilqeKaqaN
06-01-2011, 11:23 AM
AYNEN Calixto ya KATILIYORUM BENİMDE AÇIKÇA SI FİKRİM ÖYLE ADALETLİ DEĞİL , SAYIN BİTTER LİSTEDE NİCKİM DOĞRU ŞEKİLDE YAZILMIYOR FAKAT 2 BAMBİ KAZANMAMA RAĞMEN GELMEMİŞ ŞİMDİ TİCKETTEDE DİLE GETİRDİM SİZE UMARIM CEVAPLARSINIZ

KOLAY GELSİN ....

BilqeKaqaN
06-01-2011, 11:24 AM
AYNEN Calixto ya KATILIYORUM BENİMDE AÇIKÇA SI FİKRİM ÖYLE ADALETLİ DEĞİL , SAYIN BİTTER LİSTEDE NİCKİM DOĞRU ŞEKİLDE YAZILMIYOR FAKAT 2 BAMBİ KAZANMAMA RAĞMEN GELMEMİŞ ŞİMDİ TİCKETTEDE DİLE GETİRDİM SİZE UMARIM CEVAPLARSINIZ

KOLAY GELSİN ....

MdsRc
06-01-2011, 11:27 AM
Bu oyun ve etkinlikler sadece parsa çalışıyor.Bunu anlamamak için salak olmak lazım.İnsaf be kardeşim bu kadarda göz göre göre olmaz.Ödül kazanan 5 oyuncudan 4 ü pars e yuh yani arada 1 tane atmışlar o kadar.Etkinlik için teşekkürler.Ama çekiliş adil olmamış.Şansa bakki güçlendirme ödülleri godofla prensese verilmiş.Dimi yahu tesadüfe bakın. :) (Yapıyosunuz bare bu kadarda açık açık yapmayın dimi?) :)

CasaNoVa
06-01-2011, 11:50 AM
Ticketten alıntı:

The smarmy were detected. Go away.http://img.frmtr.com/images/smilies/extra/074.gif

Türkçe yazmaya korkuyor musun DİŞİ Kedi :)

Godofwar3
06-01-2011, 12:00 PM
ayda yılda bişi kazandık bırakın ya :D

TuRKiY3
06-01-2011, 12:12 PM
Türkçe yazmaya korkuyor musun DİŞİ Kedi :)

Senin kadar yalaka birisi türk insanına yakışmıyor hangi ırktansın sen türkçeden anlamıyosun ingilizce yazdım onuda anlamıyosun almancada yazayım mı ? İnsanmısın sen yoksa hayvanmı ünvanında puma ne iş ? Laf atarken biraz kendine ve etrafına bak yalakalık yaptığın abine sor bakalım eskiden çarının cinsiyeti neymiş.Saldıracak birini arıyosan hayvanat bahçesine gitmeni tavsiye ediyorum.Ettiğin küfürlerden sonra nick değiştirdin şu yönetime dua edin ki sizin gibiler hala bu oyunda.

CasaNoVa
06-01-2011, 12:20 PM
beyinsiz insan yalakalık yapıyorsam kendime ucu sana mı dokunuyor da yalaka diyorsun ?
Sana göre ne war ben sana ZeYNa3 yalakasısın diyor muyum :) Ama çok istiyorsan diyebilirim onu da ama o kızın hatrına susuyorum..
Oyununu oyna.! kazananı tebrik et herşeye muhalefet olma sen kimsin de gelmişsin bana laf ediyorsun ne zannediyorsun kendini Dişi Kedi :D

Antipati3
06-01-2011, 12:32 PM

Bence ;
elinden geleni fazlasıyla yapıyorsun-tahminimden daha tarafsız ve adil bir GM olarak başarı ile bu işi yürütüyorsun,Teşekkürler tüm etkinlikler için.

aRss
06-01-2011, 12:53 PM
Senin kadar yalaka birisi türk insanına yakışmıyor hangi ırktansın sen türkçeden anlamıyosun ingilizce yazdım onuda anlamıyosun almancada yazayım mı ? İnsanmısın sen yoksa hayvanmı ünvanında puma ne iş ? Laf atarken biraz kendine ve etrafına bak yalakalık yaptığın abine sor bakalım eskiden çarının cinsiyeti neymiş.Saldıracak birini arıyosan hayvanat bahçesine gitmeni tavsiye ediyorum.Ettiğin küfürlerden sonra nick değiştirdin şu yönetime dua edin ki sizin gibiler hala bu oyunda.

beyinsiz insan yalakalık yapıyorsam kendime ucu sana mı dokunuyor da yalaka diyorsun ?
Sana göre ne war ben sana ZeYNa3 yalakasısın diyor muyum :) Ama çok istiyorsan diyebilirim onu da ama o kızın hatrına susuyorum..
Oyununu oyna.! kazananı tebrik et herşeye muhalefet olma sen kimsin de gelmişsin bana laf ediyorsun ne zannediyorsun kendini Dişi Kedi :D

Lütfen konuşma uslubunuza dikkat ediniz. ikinci bir uyarı yapılmayacaktır.

İyi forumlar...

XXXtekXXX
06-01-2011, 12:56 PM
son bi şey de ben yazam herkes bişeyer yazmış karalamış.... 8k cp kastım etkinlik başlangıcından bu yane ama doğuş yaptım bilgim olmadığı için sağlık olsun kastımız cp ler sisteme kayıt ediliyor sandık harcadık ama neyse sorun değil.....çekilişe gelelim bu çekiliş neye göre yapılıyor merak ediyorum doğrusu? adam 20k cp kasmış yaa pess artık 20k cp 10 adet çekiliş demek o adama bi şey çıkmaz iken 4 çekilişi olan 2 çekilişi olan götürmüş malları her ne hikmetse kazananların alayı PARS bir tane nasıl olmuşta özkana arada anka vermişiniz ....bundan önceki yarışmadada adam 11 tane %120 basmışken %9 kazanan yine 2 tane %120 basana gitti anlam veremiyorum neye göre bu çekiliş tesadüfmü bunlar anlam veremiorum...hadi tesadüftü dielim bundan öncekiler ama bir tesadüf birden çok kez tekrarlandığı sürece tesadüf olmaktan çıkar artık....haa bu arada kazanan arkadaşlara lafım yok hayırlı ugurlu olsun benim sitemim bu çekilişi neye göre yapan mayn games yöneticilerine...

herkese iyi forumlar

Bayezıd/Yılan
P4RTiZ4N

TuRKiY3
06-01-2011, 01:57 PM

Öyle olduğunu kabul ediyorsan sorun yok mesleğine devam et.Biz burada kendi hakkımızı ararken sen haddini aşıp yanlı yorumlar yapıyorsun.Benim çevremle nasıl bir iletişimde olduğumu bilemezsin o halde boşa laf kalabalığı yapıp insanların canını sıkma.Adam sınıfına koyduğum insanlar bizi tanır bazılarınında işine gelmez çamur atar izi kalacağını sanır ama yanılır.Ben oyunumu oynuyorum ailemden başka kimseyle işim olmaz bu oyunda.Hakkım yeniyorsada başbakan gelse susturamaz beni senmi susturacaksın? Bir yarışmada hakkım yeniyorsa kazananları tebrik edemem hele baştaki hileleriyle biryerlere gelmiş biriyse hiç edemem çünkü okadar kişiliksiz biri değilim.Sana mesleğinde başarılar bizimle muattap olmazsan büyük bir iyilik yapmış olursun.

MdsRc
06-01-2011, 02:24 PM
Oğuz noldu sen adam mı oldun ? Hırsız oğuz noldu sen adam mı oldun ? Ne zamandır adamım diye geziyosun sen ? Şimdi burda beni konuşturma adamım diye ortalıkta dolaşma.! Yalaka Herif

calista3
06-01-2011, 02:49 PM
son bi şey de ben yazam herkes bişeyer yazmış karalamış.... 8k cp kastım etkinlik başlangıcından bu yane ama doğuş yaptım bilgim olmadığı için sağlık olsun kastımız cp ler sisteme kayıt ediliyor sandık harcadık ama neyse sorun değil.....çekilişe gelelim bu çekiliş neye göre yapılıyor merak ediyorum doğrusu? Adam 20k cp kasmış yaa pess artık 20k cp 10 adet çekiliş demek o adama bi şey çıkmaz iken 4 çekilişi olan 2 çekilişi olan götürmüş malları her ne hikmetse kazananların alayı pars bir tane nasıl olmuşta özkana arada anka vermişiniz ....bundan önceki yarışmadada adam 11 tane %120 basmışken %9 kazanan yine 2 tane %120 basana gitti anlam veremiyorum neye göre bu çekiliş tesadüfmü bunlar anlam veremiorum...hadi tesadüftü dielim bundan öncekiler ama bir tesadüf birden çok kez tekrarlandığı sürece tesadüf olmaktan çıkar artık....haa bu arada kazanan arkadaşlara lafım yok hayırlı ugurlu olsun benim sitemim bu çekilişi neye göre yapan mayn games yöneticilerine...

Herkese iyi forumlar

bayezıd/yılan
p4rtiz4n

dedİĞİ gİbİ kazananlara h.o ama 20k ve 10k cp kasanlar var İse neden 4k cp kasanlar ÖdÜlÜ almiŞ bende anlamadim Şunu bİze aÇiklarsaniz bİzde rahat etsek k.g

CasaNoVa
06-01-2011, 03:05 PM
Oğuz noldu sen adam mı oldun ? Hırsız oğuz noldu sen adam mı oldun ? Ne zamandır adamım diye geziyosun sen ? Şimdi burda beni konuşturma adamım diye ortalıkta dolaşma.! Yalaka Herif

Bir insana çamur atarken 2 kez düşün her kim isen önce senin elin çamur olacak bunu unutma...nerde istersen konuş anlat hikayeni beni bilen bilir..

BitteR
06-01-2011, 03:54 PM
Lütfen konuşma üslubunuza ve kullandığınız kelimelere dikkat ediniz ve tartışmaya son veriniz.

aRss
06-01-2011, 03:58 PM

Önceki 2 arkadaşa verilen uyarıyı görmediniz sanırım?
Lütfen forum içerisinde uslubunuza dikkat ederek yorumlar yapın...
Tekrarında uyarı yapılmayacaktır.

İyi forumlar....

MdsRc
06-01-2011, 04:57 PM
Bir insana çamur atarken 2 kez düşün her kim isen önce senin elin çamur olacak bunu unutma...nerde istersen konuş anlat hikayeni beni bilen bilir..

İmzaya bak anlarsın kim olduğumu.Forum modu bu msjımada kızmazsın dimi uslubu bozmadık dimi ?
Ne demiş İmam Gazali Cahillerle tartışmaya girmeyin;Ben hiç yenemedim.. Haklsıın herkes kim olduğunu biliyo :) Uzatmıyorum kapıyorum konuyu.

BilqeKaqaN
06-02-2011, 11:53 AM
bugünde hala bambiler gelmedi 2 bambi kazanmama rağmen yok tickettede dile getirdim bilmem farkındamısnız......?????