PDA

View Full Version : Yeni Moderatörler Hakkında

BitteR
05-20-2011, 04:32 PM
Merhaba,

Yakın zamanda gerçekleşen moderatör başvuruları sonuçlanmıştır.Aşağıda forum kullanıcı ismi yazılı arkadaşlar önümüzdeki 1 ay boyunca Deneme Moderatörleri olarak forum içerisinde sizlere yardımcı olacaklardır ve 1 aylık test sonucunda Moderatör olarak görevlerine devam edeceklerdir.Lütfen arkadaşlarımıza işlerini yaparken yardımcı olmaya çalışınız.

Deneme Moderatörleri

asLaVazGecme3
Ars2103
deviance
gEnya

Tebrikler!

blackuser
05-20-2011, 06:48 PM
Yeni forum modlarina basarilar dilerim.
Bende ne zamandir forum bir duzene girecek diye beklemedeydim.. Umarim yetkilerini insanlara yardimci olmak icin kullanirlar.

kerem45
05-20-2011, 07:10 PM
hayırlı olsun.

EskiModDONTCOMEBACK
05-21-2011, 02:10 PM
Deneme Moderatörleri

asLaVazGecme3
Ars2103
deviance
gEnya

Geçmiş olsun . :)

BitteR
05-21-2011, 03:11 PM
Zamanında Moderatörlük görevinden alınıp geri dönüş şansı olmayanlara geçmiş olsun..

reiko453
05-21-2011, 07:49 PM
Zamanında Moderatörlük görevinden alınıp geri dönüş şansı olmayanlara geçmiş olsun..

Bu adamın mizahını seviyorum :D

EskiModDONTCOMEBACK
05-21-2011, 10:33 PM

Geri dönmek isteyen kim :) Sen yokken biz vardık .Nasıl bir ortam oldugunu sadece yaşayanlar bilir. Yaşayıp görecek bu arkadaşlar. Herşey zamanla .
Zaten forumda 10 kişi takılıyordu . 5 kişi mod olmuş :D 5 kişinin actıgı konulara cevap veriyorlar.
Bu arada sana da sürprizlerim olacak. Wait me :)

BitteR
05-22-2011, 06:57 AM
Kinder Supriz yumurta gibisiniz ama tek bir farkınız var her seferinde boş çıkıyorsunuz..Benim veya herhangi bir yöneticinin kişisel bilgilerini paylaşma gibi bir hakkınız yok devam ettiğiniz takdirde ek bir uyarıya gerek duyulmadan gerekli cezayı alacaksınız.

reiko453
05-22-2011, 07:57 AM
Kinder Supriz yumurta gibisiniz ama tek bir farkınız var her seferinde boş çıkıyorsunuz..Benim veya herhangi bir yöneticinin kişisel bilgilerini paylaşma gibi bir hakkınız yok devam ettiğiniz takdirde ek bir uyarıya gerek duyulmadan gerekli cezayı alacaksınız.

Bence bi GM bi playerla ulu orta yerde bu kadar atışmamalı...

BitteR
05-22-2011, 08:36 AM
Reiko atışmıyorum,GM olmam herkesin istediğini söyleyebileceği ve benim cevap vermeyeceğim anlamına gelmez.Hak edene hakkettiğini vermek gerekir.Ben bu konuda gerekli uyarıyı yaptım bundan sonrası oyuncunun şahsi kararıdır.

EskiModDONTCOMEBACK
05-22-2011, 09:34 AM

Ben senin kişisel bir bilgini paylasmak istemedim. Zaten paylasmak gibi bir düşüncem olsaydı, bütün hayatını buraya aktarırdım ama öyle bir düşüncem olmadı. Bana bir benzetme yapmışsınız . Yumurta benzetmesi , ben o yumurtalara benzemem gm .
Yapacagım bu supriz oyun ile ilgili , seninle herhangi bir baglamı yok. Nasıl bir oyun oynadıklarını görsün oyuncular.
great show , very soon.

BitteR
05-22-2011, 10:23 AM
Sizi tutan yok ve sizin lafınız ile hareket edecek oyuncuda yok.Bu kadar kötü bir oyunda aylarca moderatörlük yapmanız görevden alınınca ortalığı birbirine katmış olmanız kendi yazdıklarınız ile ters düştüğünüzün göstergesidir.Bu nedenle forum kirliliği yaratmayın.

Hauress
05-22-2011, 04:24 PM
Su portal ne zaman turkce diline adam akilli cevrilecek? Forum yeterince cevrilmemis durumda.. Bu eksikleri ne zaman gidermeyi dusunmektesiniz?

KaRizMa843
05-22-2011, 07:59 PM
Yeni moderatör arkadaşlara görevinde başarılar dilerim...

deviance
05-22-2011, 08:57 PM

Kendim ve diğer Deneme Moderatör arkadaşlar adına teşekkür ederim. :)

feyzpwr3
05-23-2011, 07:51 AM
pelloo :D görevin **. benim şu dukenukem3 ü açsana banını :D forumda alcatraza gittim geri gelemedim hehe:D

xelo20043
05-23-2011, 04:37 PM
YENİ moderator arkadaslarıma gorevlerınde basarılar dılerım umarım ıstedıgınız mevkıye ulasırsınız.. gEnya harıc .) :P

dip not : dip not dememın amacı eskı moderator olup ve suanda o gorevde bulunmayıp suankı yetkılılere sıvrı bır dılle yaklasan arkadasımıza gercekten uzuluyorum sadece susmam senı buyutur ve erdemlestırırdı kı umarım gercek hayata ıstedıgın mevkıye ulasırsın benım en buyuk beklentım senden hala suankı yetkılı arkadaslara aktıf olmasada bıle yardımcı olabılmendı ama saglık olsun sonucta her ınsan susmayı tercıh etmıs olsaydı erdemlesırlerdı kı buda sureklı pozırıf bır yon olurdu demekkı hayata sureklı negatıf taraflar olacakkı pozıtıf taraflar sureklı erdemlesecek umarımd emek ıstedıgımı anlamıssındır.......

susmak bazen buyukluktur susmak en buyuk cevaptır...... tabıkı anlayana

aRss
05-23-2011, 05:02 PM
hayırlı olsun.

YENİ moderator arkadaslarıma gorevlerınde basarılar dılerım umarım ıstedıgınız mevkıye ulasırsınız.. gEnya harıc .) :P

Teşekkür ederim... Umarım gEnya arkadaşımız hariç tutulmasına alınmaz :D

deviance
05-23-2011, 05:20 PM
pelloo :D görevin **. benim şu dukenukem3 ü açsana banını :D forumda alcatraza gittim geri gelemedim hehe:D

Âleme ibret olması için dukenukem3 hesabınızın ilelebet alcatrazda kalmasına karar verilmiştir. Bu karar değiştirilemez, değiştirilmesi teklif dahi edilmez... :)

Godofwar3
05-23-2011, 05:32 PM
Yeni Moderatör olan arkadaşlara başarılar dilerim hayırlı olsun arkadaşlar

EskiModDONTCOMEBACK
05-23-2011, 05:59 PM

dip not : dip not dememın amacı eskı moderator olup ve suanda o gorevde bulunmayıp suankı yetkılılere sıvrı bır dılle yaklasan arkadasımıza gercekten uzuluyorum sadece susmam senı buyutur ve erdemlestırırdı kı umarım gercek hayata ıstedıgın mevkıye ulasırsın benım en buyuk beklentım senden hala suankı yetkılı arkadaslara aktıf olmasada bıle yardımcı olabılmendı ama saglık olsun sonucta her ınsan susmayı tercıh etmıs olsaydı erdemlesırlerdı kı buda sureklı pozırıf bır yon olurdu demekkı hayata sureklı negatıf taraflar olacakkı pozıtıf taraflar sureklı erdemlesecek umarımd emek ıstedıgımı anlamıssındır.......

susmak bazen buyukluktur susmak en buyuk cevaptır...... tabıkı anlayana

Elbette yeni görevine başlayan arkadaşları tebrik ediyorum. Fakat görevlerini hiçbir istismar altında kalmadan yapmaları temennisi ile başarılar diliyorum. Yeni başlayan arkadaşlara herhangi bir sözüm olmadı. Onlar yeni oldukları içinde herhangi bir söz sözleme hakkım yok. Olamaz da ama bazen birşeyleri eleştirmek gerekiyor ki , o kişi hakkında yeterince bilgi sahibi olunsun.

Ne demiş HZ.MEVLANA ;

Suskunluğum asaletimdendir. Her lafa verilecek bir cevabım var lakin bir lafa bakarım laf mı diye . Bir de söyleyene bakarım 'ADAM' mı diye.

ByHid0
05-24-2011, 10:15 AM
uv kavgada b ile sölenmez :D

KaRizMa843
05-24-2011, 10:53 AM
uv kavgada b ile sölenmez :D

:D

serkanursav3
05-29-2011, 08:56 AM
Yeni Moderatör olan arkadaşlara başarılar dilerim hayırlı olsun ..

ulubatlii3
05-30-2011, 06:51 PM
Moderatör arkadaşlara görevlerinde başarılar dilerim :)

KaHaBillyCeAA
05-30-2011, 06:56 PM
Yeni mod arkadaşlara başarılar dilerim...

arabulucu613
06-02-2011, 03:16 AM
aynen

cazonova3
06-03-2011, 02:22 PM
Yeni baslayan arkadaŞlara basarilar dilerim

not:oyun ici hile yapanlar yonetim kadrosuna geÇerse biz oyuncular oyuna nasil guvenecez..

Euronymous3
06-10-2011, 08:09 PM
harbıdende haaa sımdı alparslan serverında oynanmaz hale gelıcek gm adayları hep gok carı olan ınsanlar ne kadar olursa olsun adaletsızlık olucaktır.....

MichalenCelo3
06-10-2011, 09:44 PM
Başarılar...

mesobabo3
06-19-2011, 12:06 PM
Hayırlı uğurlu olsun.Allah razı olsun.Allah bereket versin.Tebrik ederim yeni moderatörleri...

gEnya
06-19-2011, 03:34 PM
İyi dilekleriniz için ben ve takım arkadaşlarım adına teşekkür ederim.

berber07
06-28-2011, 09:41 AM
BİZDE BURDA MODORATOR OLMAK ICIN BASVURDUK AMA HALEN CEVAP GELMEDI MILLET BASVURU YAPIYOLARDA ONLARINKI KABUL EDILIYO BIZIMKI NEDEN KABUL EDILMIYO ARKADAŞLAR ? NEDEN ADAMLARLINKI KABUL OLUYODA BIZIMKI KABUL OLMUYO NEDENDIR ACABA ??

KAVİM:AZGIN PARS KAVIMI
SUNUCU:BEYAZİD
LEVEL:İ9
İD:ÖMeRBaBa

Omer07
06-28-2011, 03:16 PM
sankı oyuncu var sankı adam varda form a gelıyo ne edecen form bılmemnelıgını hamallık ıste))
kım neyse hayırlı olsun ama adaletlı olsun ))bu oyun sınırlarını zorluyo sondemlerı)

aRss
06-28-2011, 03:31 PM
Yeni Moderatör olan arkadaşlara başarılar dilerim hayırlı olsun arkadaşlar

Yeni Moderatör olan arkadaşlara başarılar dilerim hayırlı olsun ..

Yeni mod arkadaşlara başarılar dilerim...

aynen

Başarılar...

Hayırlı uğurlu olsun.Allah razı olsun.Allah bereket versin.Tebrik ederim yeni moderatörleri...

Teşekür ederim arkadaşlar...

İyi forumlar...

kalpppppp
06-28-2011, 11:05 PM
Eski oynadığım oyundan karahana transfer ettiğim arkadaşlarımdan biri olan ARS ın mod olması en çok beni gururlandırdı.Arkadaşım diye demiyorum online oyun hayatımda tanıdığım en değerli en takdire şayan bir insandır.Bu durum Değerli gm lerin gözündende kaçmamışki değerli dostum mod oldu.diğer mod arkadaşlarada başarılar dilerim....

Beyazıd/HASSASXKALP

KaptanMorkusGofniK
09-07-2011, 05:33 PM
tamam beyler misafirlik bitti şimdi bi sorum olucak sizlere yeni mod arkadaşlar oyuna giremiyorum ağ bağlantı hatası #017 die bir yazı çıkıyor biri bana açıklarmı bunu mesaj atsın biri acill

KaptanMorkusGofniK
09-07-2011, 05:36 PM
yarında oyuna giremessem knight ye devam ederim aslında güzeldi bu oyun ama bu teknik sorunlar bitiriyor burayııııı

LeaderAkkus
09-19-2011, 03:14 PM
Yeni Moderatör'lere Yeni Görevlerinde Başarılar diler.Forumumuz içinde hayırlı olmasını dilerim.

OnuRSeReMeT
10-24-2011, 10:29 PM
Yeni Mod adaylarına başarılar Dilerim :)

baron12
10-25-2011, 09:53 AM
Zamanında Görev Yapmıs Moderetörler Gm ler Ne İse Bizim İçin Aynı :D Bende Olmak İstiyorum Bu Konuda Yeterli Oldugumu Düşünüyorum :D İng Eksik Onuda Tamamlıyıcam İns :D