PDA

View Full Version : stat tılsımı aldım bonus etkinliğinde 1 e 1 di ama 1 tane hediye yok

thejuninhos3
04-11-2011, 07:00 PM
mrb ben bayezid de thejuninho nickli oyuncuyum bugün stat tılsımı aldım fırsat etkinliği yazıyordu açılışta ama 1e 1 yazmasına rağmen bir tane daha gelmedi seyis ve banka daki bölümlerine baktım ama gelmedsi geçen günde kaplumbağa kabuğu için aynısı olmuştu acaba bu sorun oyunlamı ilgili yada biz biryere gidip mi alacağız bu hediyeleri ilginiz için şimdiden tewşekkürler

Antipati3
04-12-2011, 04:55 AM
mrb ben bayezid de thejuninho nickli oyuncuyum bugün stat tılsımı aldım fırsat etkinliği yazıyordu açılışta ama 1e 1 yazmasına rağmen bir tane daha gelmedi seyis ve banka daki bölümlerine baktım ama gelmedsi geçen günde kaplumbağa kabuğu için aynısı olmuştu acaba bu sorun oyunlamı ilgili yada biz biryere gidip mi alacağız bu hediyeleri ilginiz için şimdiden tewşekkürler

Kampanya henüz bitmedi,başlangıç 04/11 14:00 TR - bitiş 04/12 14:00 TR kampanya bittikten sonra 24 saat içinde seyis deposunda yer varsa otomatik yüklenir.Alır almaz hemen yüklenmiyor biraz sabret.

thejuninhos3
04-12-2011, 11:16 AM
saolun teşekkürler ilginiz için
bu günde 3200 hanpara aldım hediye gelmedi herhalde buda sonra dağıtılacak dimi esasında ben hediye geleceğini bilmiyordum ama diğer oyuncular alman gerek dediler ondan başınızı ağrıttım tekrardan pardon

thejuninhos3
04-17-2011, 01:51 PM
saolun teşekkürler ilginiz için
bu günde 3200 hanpara aldım hediye gelmedi herhalde buda sonra dağıtılacak dimi esasında ben hediye geleceğini bilmiyordum ama diğer oyuncular alman gerek dediler ondan başınızı ağrıttım tekrardan pardon

aldim geldİ sadece Şu kirmizi Şey neyse sÖleyİp duruyorlar o yokmuŞ herhalde o firsat bİtmİŞtİr saolun