PDA

View Full Version : oxTyLee ...... Han para ile Lord Set alınabilecekmi?

reiko453
04-06-2011, 08:20 PM
Han para ile Lord Set alınabilecekmi? Böle bi ihtimal var mı??? Yoksa bnm giblerin lord düşürme şansı yokda :D

KaRizMa843
04-06-2011, 09:07 PM
Evet yapılacak diye biliyorum ben :) Sürekli forumdasın biliyorum ama yinede dikkat et kaçırma :) şimdi sana han alıyosun die tepkide gelecek. Metiiiinn ol :D

reiko453
04-06-2011, 09:11 PM
Evet yapılacak diye biliyorum ben :) Sürekli forumdasın biliyorum ama yinede dikkat et kaçırma :) şimdi sana han alıyosun die tepkide gelecek. Metiiiinn ol :D

Seti anca öle dizcez yoksa katlarda bize boss kalmıcak bu gidişie :D millet full oldu bile :D

KaRizMa843
04-06-2011, 10:01 PM
Ben onu anlamıyorum. Bize kalmayacak olayı ne kadar doğru? Herkes kısmetini alır. Onlar önce mağaraya giriyor diye warlodlar bitecek diye bişiy olabilirmi ki... Sadece erkenden katları geçip daha sağlam olurlar herhal. İtem konusunda avantajlı bir durum söz konusu değildir...

iIiCaMBaZiIi
04-07-2011, 12:04 PM
Ben onu anlamıyorum. Bize kalmayacak olayı ne kadar doğru? Herkes kısmetini alır. Onlar önce mağaraya giriyor diye warlodlar bitecek diye bişiy olabilirmi ki... Sadece erkenden katları geçip daha sağlam olurlar herhal. İtem konusunda avantajlı bir durum söz konusu değildir...

şimdi sıkıntı şurda

normal nadir itemlerle seckin pelerin olmadan yani 18 19k hasar ile 30 dakkada o bosu kesmek biraz problem.
25 k hasarım var diyen kişiler ortalam 20 25 dakikada kesiyormus o bosu ki bunu diyen kişileri 65 70 k hp si var .
boss 45k hasar+13k hüner hasar gibi bir degerle kritik atıyormuş. hp si az olan bir oyuncu o 30 dakikayı yatıp kalkmakla geçirir :)
hadi diyelim statla oynadı hp ye dayandı bu seferde hasar azalır o bossu 30 dakkikada kesemeyebilir.

yani ya emanet saglam item bulcak biryerlerden öyle girecek o yeniden doğuş magrasına ya girenlerden satın alacak yada eger tekrar etkinliği olursa han ile alacak .

yazdıklarım kulaktan dolma bilgiler çünki daha girmek nasip olmadı :)

KaRizMa843
04-07-2011, 12:48 PM
şimdi sıkıntı şurda

normal nadir itemlerle seckin pelerin olmadan yani 18 19k hasar ile 30 dakkada o bosu kesmek biraz problem.
25 k hasarım var diyen kişiler ortalam 20 25 dakikada kesiyormus o bosu ki bunu diyen kişileri 65 70 k hp si var .
boss 45k hasar+13k hüner hasar gibi bir degerle kritik atıyormuş. hp si az olan bir oyuncu o 30 dakikayı yatıp kalkmakla geçirir :)
hadi diyelim statla oynadı hp ye dayandı bu seferde hasar azalır o bossu 30 dakkikada kesemeyebilir.

yani ya emanet saglam item bulcak biryerlerden öyle girecek o yeniden doğuş magrasına ya girenlerden satın alacak yada eger tekrar etkinliği olursa han ile alacak .

yazdıklarım kulaktan dolma bilgiler çünki daha girmek nasip olmadı :)

Aynen katılıyorum sana. Bende senin duyduklarını duydum. Bu yüzden bu mağaraya girmek için acele etmemek gerekir. İçeride neyle karşılaşacağını bilip o şekilde girmek gerekir. 55k civarı kritik vuruyormuş boss. Warlord itemi olmayanlar mecburen ödünç alacak güvenilir biri ise...

karakule
04-07-2011, 09:19 PM
bende warlod kampanyası bekliyorum yaparlarsa şayet alıp aktif olmak istiyorum.Yeniden doğuş mağarasına girme ihtimalim yok malesef bu yüzden hanla alabilirim.

ZAYAN
04-07-2011, 09:46 PM
bencede yapılmalı gerekli itemler ve alıcak kişide fazla tekrar lord kampanyası yapılsın

dagci263
04-07-2011, 10:06 PM
evet hanla warlord kampanyası yapılırsa bende alacam bekliyorum başka türlü set dizip oyuna devam etme olasılığım yok malesef .Hanla alınıp alınmıyacacağını söyleselerde bari zaman kaybetmesek

xleyte3
04-08-2011, 08:11 AM
item satısının yasak oldugu oyunda oyuncular yönetımın ıtem satmasını sabırsızlıkla beklıyor size bu adamlar herseyı hanla sattıkları ıcın haklılar bu kadar han harcamak ıstedıgınızı bılseler her gun yaparlar gülünç bı durum :D

HaYaLeT1
04-08-2011, 08:33 AM
hizmet yok para veren çok hesabı :)

KaRizMa843
04-08-2011, 09:21 AM
item satısının yasak oldugu oyunda oyuncular yönetımın ıtem satmasını sabırsızlıkla beklıyor size bu adamlar herseyı hanla sattıkları ıcın haklılar bu kadar han harcamak ıstedıgınızı bılseler her gun yaparlar gülünç bı durum :D

Daha düne kadar Warlod kampanyası yapın diye foruma konu açıyordun. Şimdi de warlod almak isteyenlere laf söylüyorsun :) Konu silinmemişse güncelleyimmi :D

DukeNukem3
04-08-2011, 09:34 AM
yakında han para ile char satışları başlıcak ve han para ile kiralık player tutucaksın adam 7/24 sana cp kasıcak hatta han para ile yeni bir insan satın alcaksın char onun olcak sen sadece forumdan bakarsın :D

KaRizMa843
04-08-2011, 09:38 AM
yakında han para ile char satışları başlıcak ve han para ile kiralık player tutucaksın adam 7/24 sana cp kasıcak hatta han para ile yeni bir insan satın alcaksın char onun olcak sen sadece forumdan bakarsın :D

Dük sende mi kırmızı hapı aldın :D

xleyte3
04-08-2011, 11:02 AM
Daha düne kadar Warlod kampanyası yapın diye foruma konu açıyordun. Şimdi de warlod almak isteyenlere laf söylüyorsun :) Konu silinmemişse güncelleyimmi :D

ben en son yapılan yapılan etkınlıkte aldım alma gıbı bı dusuncem yoktu sımdı satsalar gene almazdım almak zorunda kaldım sen bılmezsın ne demek ıstedıgımı anlayan anlar dedıklerımı herkez alınca almak zorunda kaldım hersey han oldu dıye ısyan edıyosunuz han etkınlıgı olsun dıyede 4 gözle beklıyosunuz ılgınc bı durum neyse para sızın bızene ıstedıgınızı yapın han etkınlıgı cogalıncada yazarsınız her sey han dıye :D

KaRizMa843
04-08-2011, 11:33 AM
ben en son yapılan yapılan etkınlıkte aldım alma gıbı bı dusuncem yoktu sımdı satsalar gene almazdım almak zorunda kaldım sen bılmezsın ne demek ıstedıgımı anlayan anlar dedıklerımı herkez alınca almak zorunda kaldım hersey han oldu dıye ısyan edıyosunuz han etkınlıgı olsun dıyede 4 gözle beklıyosunuz ılgınc bı durum neyse para sızın bızene ıstedıgınızı yapın han etkınlıgı cogalıncada yazarsınız her sey han dıye :D

Kullandığın kelimeler yanlış geliyor bana. Şöle desen; Arkadaşlar ben salak gibi han para aldım değmezmiş siz almayın ws. Dünya kadar han para almış bir oyuncu olarak, han alan oyuncuları iğnelemen yanlış. Onlarde belki mecbur kalmıştır :)

karakule
04-08-2011, 01:39 PM
Bunun bir oyun olduğunu unutmayın ne olursa olsun bu bir oyundur yani zevk işi olamssa olmaz değil temel gıda maddesi de değil.Zevk de parayla olur kazandığım parayı isdediğim yerde isdediğim gibi harcama özgürlüğüde bana aittir .Buzamanakadar ki tepkileri devamlı han almış insanlar gösteriyor anlamadım gitti.

berkanet
04-08-2011, 04:00 PM
onu bunu anlamam ne kadar fuzuli etkinlik var yabılıor lord set alcaz yapılmıo lütfen evet yabın çıplak geziyom parası olan alsın alamayan 120 nadir set yabsın ejderha ini ne güne duruyo

xleyte3
04-08-2011, 04:41 PM
Kullandığın kelimeler yanlış geliyor bana. Şöle desen; Arkadaşlar ben salak gibi han para aldım değmezmiş siz almayın ws. Dünya kadar han para almış bir oyuncu olarak, han alan oyuncuları iğnelemen yanlış. Onlarde belki mecbur kalmıştır :)

ılgınc neyse fatıh bısey demıyorum sana sen takıl kafana göre dıyıcek bısey yok sıze 2 gun snra dert yanan sız olucaksınız gecenlerde yandıgınız gıbı neyse keyfınıze bakın sız zamanı gelınce snn ıtemlerınde ıse yaramıcak ozmn görucem senı neler neler yazıcan kg sana

KaRizMa843
04-08-2011, 08:26 PM
ılgınc neyse fatıh bısey demıyorum sana sen takıl kafana göre dıyıcek bısey yok sıze 2 gun snra dert yanan sız olucaksınız gecenlerde yandıgınız gıbı neyse keyfınıze bakın sız zamanı gelınce snn ıtemlerınde ıse yaramıcak ozmn görucem senı neler neler yazıcan kg sana

Kardeşim ben senin üzerinde durduğun konuda haksızsın demiyorum ki. Sadece insanlarla dalga geçer gibi izah ediyorsun. Sen tavrını seni şuan bulunduğun noktaya getirenlere yapmalısın. Warlord iteme hevesi olan bir oyuncuya bu şekilde bir tavır içinde yaklaşman doğru değil. Bunu belirtmek istedim. Oyun bu sonuçta herkes zevk almaya bakıyor. Kimi parasıyla kimi zamanıyla. Saygı duymak lazım.

iIiCaMBaZiIi
04-09-2011, 05:25 AM

xleyte3

belki şu konuyu açan arkadaşda senin dediğin gibi herkez aldıgı için bende almak zorundayım diyenlerden!!
biri yazmıs çıplak geziyorum gelsin lord item etkinliği diye o adamda kendine göre haklı .
bu bir eglence türü ve zevk aldıgın seni eylendiren herseyin bir bedeli var sinema,playstatıon,langırt,bilardo, vs. demi :) bunlara verilen para değilmi . şimdi bana o yazdıklarınla oyunu karıstırma deme çünki aynı kapıya çıkıyor hepsi .
uzun lafın kısası bütcesine göre herkez para yatırabilir sevdiği şeylere ama olayı abartmadan ...

Antipati3
04-09-2011, 05:36 AM
Dük sende mi kırmızı hapı aldın :D

Maviyi seçen gördün mü sen : P

KaRizMa843
04-09-2011, 05:52 AM
Maviyi seçen gördün mü sen : P

Şimdi bir çok oyuncuya sorsak keşke mavi hapı alsaydım der demi :D

KaRizMa843
04-09-2011, 05:54 AM
xleyte3

belki şu konuyu açan arkadaşda senin dediğin gibi herkez aldıgı için bende almak zorundayım diyenlerden!!
biri yazmıs çıplak geziyorum gelsin lord item etkinliği diye o adamda kendine göre haklı .
bu bir eglence türü ve zevk aldıgın seni eylendiren herseyin bir bedeli var sinema,playstatıon,langırt,bilardo, vs. demi :) bunlara verilen para değilmi . şimdi bana o yazdıklarınla oyunu karıstırma deme çünki aynı kapıya çıkıyor hepsi .
uzun lafın kısası bütcesine göre herkez para yatırabilir sevdiği şeylere ama olayı abartmadan ...

Kesinlikle haklısın. Han alana da almayana da saygı duymak lazım...

dogubeyi3
04-12-2011, 10:44 PM
warlord satışlarını 4 gözle bekliyor.http://i1104.hizliresim.com/2011/4/13/1199.gif (http://goo.gl/mc9cY)

dogubeyi3
04-12-2011, 10:46 PM
http://i1104.hizliresim.com/2011/4/13/1199.gif

dogubeyi3
04-12-2011, 10:46 PM
http://i1104.hizliresim.com/2011/4/13/1199.gif (http://goo.gl/mc9cY)

DukeNukem3
04-13-2011, 09:54 PM
xleyte3

bir eglence türü ve zevk aldıgın seni eylendiren herseyin bir bedeli var sinema,playstatıon,langırt,bilardo, vs. demi :) bunlara verilen para değilmi . şimdi bana o yazdıklarınla oyunu karıstırma deme çünki aynı kapıya çıkıyor hepsi .

sen play station oynarken sony yetkilileri gelip elinden play stationu aldılarmı ?
yada bilardo oynarken 1 saat kiralıyosun adam 2 dakika sora gelip diyorki süren bitti ?

langırt oynarken topun inşaata kaçıyormu hiç ?

karahana para yatırıyosun ama adamlar karşılığını vermiyo hatta hatta 10 katını daha alıyorlar. biraz kafayı çalıştırın.
banlanan insanlar 500 tl han çekerek banlarını açtırdılar böyle bir kumar. kumarda bile kazanma şansın war karahanda o da yok.

ertek193
04-15-2011, 04:21 PM
Birsey yazarken ilk once. Arastir arkadasim banli adamdan alinan para veya hanpara sizlere bizlere dagitildi car.ina girdiginde sagda ya fatihin fermsni yada birlesik tilsim yada onun gibi birseyler yuklenmistir kesinlikle.he yuklenmediyse o zaman sen sanssizlar takimindansin. Ben han cekerim neye para harcamiyoruzki buna harcamayayim.ben calisiyorum ben kazaniyorum ve yiyorum burda. isten geldigimde 2saat oyuna girdigimde ne stresim kaliyor ne tasam.benim derdim burada super car olmakta degil oyun oynamak ama goruyorum 24saat kesintisiz girenlerde var e oyunda o kadar kalirsan hanparayida alamazsin calismadiklari icin mesele bu.

DetermineD
06-06-2011, 06:39 PM
:)
http://img193.imageshack.us/img193/8116/s0s0015.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/193/s0s0015.jpg/)

Uploaded with ImageShack.us (http://imageshack.us)