PDA

View Full Version : [Kostüm Etkinliği] Bedava Altin Tılsım ! (23-30 Mart)

oxTyLee
03-23-2011, 10:18 AM
Merhaba Değerli Oyuncular,

Bedava Altın Tılsım Etkinliği!

Yeni Gurur Kostümleri (Gurur kostümü 3-4 Kanatlı Kostüm 5-6). Webmall bölümünde paket şeklinde satış olmadığı için,kampanya süresince alınan her 4 kostüm için BEDAVA Altın Tılsım verilecektir !!

Başlangıç: 23 Mart 2011 Çarşamba 09:00 (Kampanya çoktan başladı!)
Bitiş: 30 Mart 2011 Çarşamba 09:00

İndirim Başladı!

İndirim Başladı! Kampanya süresince örneğin 4 adet "Maske" alırsanız (1) adet Altın Tılsım kazanırsınız! Eğer 4 maske,2 adet Bileklik ve 2 adet Göğüs Zırhı alırsanız 2 Altın Tılsım Kazanırsınız! Kısacası alacağınız her 4 eşya (4 aynı eşya yada 4 farklı eşya olması farketmez) size Altın Tılsım Kazandıracaktır !

Bu kampanya sadece Gurur Kostümü olarak tabir edilen yani Altın Tılsımı aktive edebilen kostümler için geçerlidir.(Kore kıyafeti-mayo bu kampanyaya dahil değildir)

Hediye Altın Tılsımınız için http://support.mayngames.com (http://support.mayngames.com) adresine aşağıdaki örnek şablona uygun şekilde ticket gönderiniz!

Thank you!

Örnek Ticket

Başlık: Redeem Gold Scroll Ticket

Vanity Costumes Purchased:
1x MaviEjder Maskesi
1x Krom Miğferi
1x MaviEjder Bilekliği
1x Kutsal Maske
1x Kutsal Kanat
1x Kutsal Beltutan
1x Krom Göğüs Zırhı
1x Krom Bilekliği

Alınan Kostüm Sayısı: 8
Hediye edilecek Altın Tılsım Miktarı: 2

DukeNukem3
03-23-2011, 10:03 PM
alın alın 4 maskeye dünya para verin ne ticareti yapılsın ne satılsın :D sabah akşam giyer giyer zaman geçirirsnz :D:D:

SL4YER
03-23-2011, 10:48 PM
evet çok anlamsız bir kampanya..sanki daha önce altın tılsım kullanmayı sağlayan hiç kostüm yoktu da yeni bişi gelmiş gibi tantana yapıyorlar...bunun yerine altın tılsımı da fırsat etkinliğine dahil etseniz ya daha çok para kazanırsınız emin olun

KaRizMa843
03-24-2011, 02:16 PM
Kanat olayı çok iğrenç olmuş :D Şahsen hiç beğenmedim. Daha önce kostüm paketleri alınabildiğinde altın tılsım hediye veriliyordu zati. Evet günlük fırsat etkinliğinde Altın tılsım, imparatorluk affı gibi itemler olsa bizim içinde oyun içi bu eşyayı gümüş parayla satın alma imkanımız daha çok olurdu.

SL4YER
03-24-2011, 07:18 PM
kanatlar yamuk duruyor yaw zaten..sol taraf daha aşağıda kalıyor..vidası gevşemiş de kaymış gibi :)

XxLoTUSxX
03-29-2011, 03:48 AM
Bilet yolladık tılsımlar ne zaman gelir? 4 gün oldu hala gelen giden yok

crixus59
03-29-2011, 07:28 PM
ewet hala beklıyoruz .

oxTyLee
03-29-2011, 07:42 PM
Kampanya tarihleri belli,kampanya sonunda hediyeler eklenecek.