PDA

View Full Version : [Moken Promotion] Rare Warlord Promo (21-24 Jan 2011) (Winners Updated)

Shell
02-02-2011, 08:21 AM
Greetings Citizens of Ancient China,

All requested Warlord have been given out. If you have not received your Warlord Gear, please send in a ticket.

The following 6 players (character name) have won the Lottery Reinforce Grand Prizes:

Alpaslan

144%: ALIYAS
132%: ßaDLuCK
120%: BlueAgE

Bayezid

144%: GreenTerör
132%: 00AnGeL00
120%: J€Liß10

Please send in a ticket or email requesting the gear that you want reinforced. Please note that the gear must be present on your account for us to reinforce the gear.

Thank you!

oxTyLee
02-02-2011, 09:46 AM
Merhaba arkadaşlar İngilizce bilmeyenler için tercüme ediyorum;
Kampanyaya katılan bütün oyuncuların Savaş Lordu kıyafeleri kendilerine dağıtılmıştır.Eğer kıyafetleriniz gelmedi ise lütfen ticket yollayarak sorununuzu dile getiriniz.
Çekilişin galipleri aşağıdaki 6 şanslı arkadaştır:

Alpaslan

144%: ALIYAS
132%: ßaDLuCK
120%: BlueAgE

Bayezid

144%: GreenTerör
132%: 00AnGeL00
120%: J€Liß10

Lütfen güçlendirmek istediğiniz itemi ticket veya e-mail yollayarak belirtiniz.Seçtiğiniz item hesabınızda bulunan bir item olmalıdır.

Kazanan arkadaşları tebrik ederim..

CeZA
02-02-2011, 03:14 PM
hala gelmedi itemler
cekılıs bıtmıs bızım daha ıtemler gelmedı tıcket atın demısınız.
ıngılızce mı turkce mı yollucaz tıcketı.

XPosition3
02-02-2011, 04:54 PM
EVET ***ET ADALETLİ OLMUŞ. dropları açık unutulan ejder ve sürekli haksız yere göç alan gök kavime karşı 2 itemin yılandan olması iyi oldu heleki aliyasın :D %144 warlord pala baya kişiye oyunu bıraktırır ...

diğer arkadaslarında ** . iyi forumlar

UnLoSeR
02-02-2011, 06:38 PM
dalgamı geciyosunuz adammı seciyosunuz ben onu anlayamadım ?

herkesın ıtemını daıttık dıyosunuz sadece bızım aılede 5 kısı var ıtemı gelmeyen

bıde cok basarılı bi iş yapmışsınız gibi foruma yazıyosunuz önce bi işinizi düzgün yapın ondan sonra konusursunuz emin bi şekilde

hani nerde benim lord itemlerim arkadaş yolda trafıge falanmmı takıldı?

indigo3
02-02-2011, 06:44 PM
nasıl bi sacmalıktır bu türkce dediniz türkce tıcket atık yok olmaz ingilizce dediniz ingilizce atık 2 ahfta oldu ne item geldi ne başka bişey şimdi kalkıp hediyerin dagıtlıdgını acıklıyosunuz bide alay gibi itemleri gelmeyen arkdaşlar tekrar tıcket atsın bu muydu sizin oyunla ilgileniyoruz dediniz . bi işe kalkışıyosan ya hakını werceksin yapamıycaksan kalkıpta miletin hakını yemiyceksin nekdar ilgili bi yönetim

Sartan3
02-02-2011, 07:42 PM
Tüm oyuncu arkadaşlara bir an evvel ingilizce öğrenmelerini tavsiye ederim çünkü çekiliş bir hafta önce bitmesine ve kazanan isimlerin 24 Ocak tarihinde TR takımına iletilmesine rağmen duyurusu TR takımı tarafından yapılmamış, bunun üzerine çekilişe benim de katılmam dolayısı ile Kazanan isimleri direkt Mayn Avrupa yetkililerine sorma gereği duydum.
Orada da 2 günlük bir beklemenin ardından Tenmagnet bana hitaben konuyu bizzat takip edeceğini ve 6 saat içinde TR forumuna ingilizce de olsa kazanan listesini yazacaklarını söyledi.

Karahan oynamak ve işlemleriniz kaale alınmasını mı istiyorsunuz??
İngilizce öğrenin :)

Açtığım ilgili konu: http://forums.mayngames.com/showthread.php?51616-About-The-Lottery-Reinforce-Grand-Prizes

oxTyLee
02-02-2011, 08:18 PM
Yorum yapacaktım fakat vazgeçtim.

indigo3
02-02-2011, 09:02 PM
yorum yapmana gerek yok arkdaşım zaten itemlerim gelsin artık harcadım toplam aldıgım han 14.000 bin emege saygı istiyoruz madem bi event yaptınız gersini de getirim carım pazartesi gününden beri askıda askıda kalan karakterler bölüne yazdım tıcket atım hala acılcak item geldimi gelmedimi kısacası allaha emanet durum herkezz işini yapsa böle bi sıkıntı olmaz emin ol sayın mod

oxTyLee
02-02-2011, 09:23 PM
Arkadaşlar itemleri ben dağıtmıyorum.Arkadaş çekilişin 1 hafta önce olduğunu söylemiş benim düşüncem itemleri hala gelmeyen yada tekrar ticket atması söylenen bir çok oyuncu varken 1 hafta önce çekiliş yapılamayacağı,nitekim Sartan3 adlı arkadaşın avrupa foruma açtığı konuda 02.03.2011 tarihinde wrath isimli yetkili daha logların incelendiğini söylemiş.Şimdi çekiliş 1 hafta önce yapılmış kazananlar belli olmuşsa bugun kazananı belirlemek için logları inceliyoruz kelimesi ne için kullanılmış.Bu durumlardan dolayı yorum yapmak istemiyorum.Olay İngilizce bilmek yada bilmemek değil İngilizce şart olsa oyun Türkçe olmazdı.Ben burda bana iletilenleri iletiyorum tutupta bu itemleri ben vermiyorum,bu kampanyaları ben yapmıyorum,askıda kalanları düşüremiyorum yada oyun içi sorunlara müdahele edemiyorum bu yüzden bana sitem etmeniz yersiz.Bu itemlerin takibini gerek Msn üzerinden konuşarak gerekse mod bölümünde sorunları dile getirerek yeterince takip ettim ve çarşamba gününe kadar herkesin itemini alacağı cevabını aldım.Yardımcı olmaya çalıştığım halde birisi çıkıyor iftiracı diyor birisi askıda kalmış açmıyorum diye küfür ediyor birisi adam kayırıyorsun diyor.Sizce hangi birine cevap yetiştirebilirim yada cevap yetiştireceksemse forumdaki konularla kim ilgilenecek? :)

UnLoSeR
02-02-2011, 10:07 PM
ewet dogru söyluyosun sen sadece mod luk yaptıgın ıcın yardımcı olamazsın bize

aslında yardımcı olacak aklı basında cok ıyı mod larda vardı. örnegin dont elinden gelebilecek herseyi kimdeden esirgemez gerekli zamanda bizim şikayetimizi gm e iletir gerekli zamanda da kendi kendine biseyler yapmaya calısırdı sen ve senin gibiler gibi gelip burda aglanmazdı ben biseye yetisemiyorum diye. ve bu nedenledirki aranızdan biri siwrilip caba harcayarak bir yerlere varmaya basladıgında hemen soyutlayı verdiniz aranızdan sizin hakkınız adaletiniz herseyiniz işte bukadar dişinizi geciremediginize ya arkadan vurur yada kim vurduya gönderirsiniz alın lord itemim size hediye olsun tepe tepe kullanırsınız belki su yazımı bastan sona okurda bulundugun konumda senden destek ve yardım bekleyen insanlara sonunda pişmiş kelle gibi sırıtarak deilde adam akıllı bi cewap vermeye gyret edersin. ama nerde sen ve senin gibilerde o anlayıs anca boş boş laf yetiştirin millete herzaman ve heryerde yaptıgınız seyi yapın hadi gene YAĞ GİBİ ÜSTE ÇIKIN bosuna yazdıgım post a cewap yetiştirmeye calışma ben sidik yarışına girecek yaşımı coktan gectim kalın saglıcakla ...!

oxTyLee
02-02-2011, 10:11 PM
Benim yazdığımdan anladığınız buysa bravo size.Kullandığın kelimelere dikkat et.Tartışmayı veya üslubunu değiştirmeniz için ikinci bir uyarı yapmayı düşünmüyorum.

CeZA
02-02-2011, 10:23 PM
Şİmdİ kendİnİ bİzİm yerİmİze koy mod
pazartesi dendi gelmedi
sali dendi gelmedi
carsamba gunu herkesin itemleri dagitildi yaziyor yine yok
biri kalkmis ingilizce ogrenmek sart demis
turk oyununda ingilizce ticket atcak olsam 12sky12 gecerim
bu sorunumuza mod olarak ne kadar yardimci oldunuz?
1. Foruma ornek ticket koydunuz tÜrkÇe olarak siz modsunuz ya biz de size guvendik yolladik
sonuc ingilizce istediler
2. Hala gelmeyen itemler mevcut forumda itemi gelmeyenler diye bi baslik yok
3.artik o lanet itemler gelmesin
4. Bi daha da han ceken olmayacak ben ve ailemden bunu da mayna ins iletirsiniz
iyi forumlar

M4J3ST3
02-02-2011, 11:01 PM
Sayın mod benim istedigim itemler gelmedi.Ayrıca cekilişten kazanmıs oldugum %132 itemide yollamadıgınız itemlerden birine güclendirilmesini istiyorum . Herhangi bir sorun teşkil etmez umarım.Ticket atın demeyin zaten 3-4 tane ticket attım.Kolay gelsn

VETALA
02-02-2011, 11:34 PM
ewet dogru söyluyosun sen sadece mod luk yaptıgın ıcın yardımcı olamazsın bize

aslında yardımcı olacak aklı basında cok ıyı mod larda vardı. örnegin dont elinden gelebilecek herseyi kimdeden esirgemez gerekli zamanda bizim şikayetimizi gm e iletir gerekli zamanda da kendi kendine biseyler yapmaya calısırdı sen ve senin gibiler gibi gelip burda aglanmazdı ben biseye yetisemiyorum diye. ve bu nedenledirki aranızdan biri siwrilip caba harcayarak bir yerlere varmaya basladıgında hemen soyutlayı verdiniz aranızdan sizin hakkınız adaletiniz herseyiniz işte bukadar dişinizi geciremediginize ya arkadan vurur yada kim vurduya gönderirsiniz alın lord itemim size hediye olsun tepe tepe kullanırsınız belki su yazımı bastan sona okurda bulundugun konumda senden destek ve yardım bekleyen insanlara sonunda pişmiş kelle gibi sırıtarak deilde adam akıllı bi cewap vermeye gyret edersin. ama nerde sen ve senin gibilerde o anlayıs anca boş boş laf yetiştirin millete herzaman ve heryerde yaptıgınız seyi yapın hadi gene YAĞ GİBİ ÜSTE ÇIKIN bosuna yazdıgım post a cewap yetiştirmeye calışma ben sidik yarışına girecek yaşımı coktan gectim kalın saglıcakla ...!

Şİmdİ kendİnİ bİzİm yerİmİze koy mod
pazartesi dendi gelmedi
sali dendi gelmedi
carsamba gunu herkesin itemleri dagitildi yaziyor yine yok
biri kalkmis ingilizce ogrenmek sart demis
turk oyununda ingilizce ticket atcak olsam 12sky12 gecerim
bu sorunumuza mod olarak ne kadar yardimci oldunuz?
1. Foruma ornek ticket koydunuz tÜrkÇe olarak siz modsunuz ya biz de size guvendik yolladik
sonuc ingilizce istediler
2. Hala gelmeyen itemler mevcut forumda itemi gelmeyenler diye bi baslik yok
3.artik o lanet itemler gelmesin
4. Bi daha da han ceken olmayacak ben ve ailemden bunu da mayna ins iletirsiniz
iyi forumlar

1.si yere göğe sığdıramadığınız Dontcuğunuz artık yok. Bunu o kafanıza bir sokun hele. Kendisini moderator olarak seçip duyurusunu yaptığım zaman onlarcanız beni pm yağmuruna tuttu. Bu adam hırsız, bu adam hileci, bu adam yalancı diye. :) Ne ara unutulduda can ciğer kuzu sarması oldunuz böyle.
2. si Kendisinin oyun içi herhangi bir panele giriş izni bulunmamaktadır. Yani kendi başına size herhangi bir yardımda bulunamaz. Dontcuğunuzun Reckless ile hiç bir zaman doğrudan bir diyaloğu olmamıştır. Size oyunla ilgilizi teknik problemlerinizde dolaylı olarak benim sayemde yardımda bulunmuştur.Bu sebeple kurmuş olduğunuz "gerekli zamanda bizim şikayetimizi gm e iletir gerekli zamanda da kendi kendine biseyler yapmaya calısırdı" cümlenizinde pek bir gerçekliği yok. Kısacası bu kişinin karakteri el sıkışarak ayırdığmız yollarımıza bu şekilde çamur atmasından bellidir. Bu yüzden beni ve oxtyleyi bu kişiyle kıyaslamak gibi komik hatalara düşmeyiniz. Haddiniz değil!

Farkındayım buraya gelip Mayn'a olan hırsınızı bizden çıkarmak fazlasıyla hoşunuza gidiyor. Buraya gelip adımıza konular açmak hakaret etmek aklınızca laf sokmak hoşunuza gidiyor.
1 seneyi aşkındır bu forumdayım tek birinizinde bir şeyden memnun olduğunu görmedim. Teşekkür edebildiğini görmedim. Bu insanların bir çıkarı yok burda bize kafa patlatıyorlar dediğini görmedim. Başka oyunlardada yöneticilik yaptım fakat Karahan oyuncusu kadar kendisini düşünen. bencil, hiç bir şeyden memnun olmayan bir oyuncu kitlesi görmedim. Ağzımızla kuş tutup getirsek bunun rengi neden bu renk değilde bu renk diyecek yapıdasınız.
Bu oyunun bu halde olmasının tek sebebi Mayndır. Oyunda kısıtlı yetkileri olan tek 1 gm bırakan Mayndır. Bütün bu gecikmelerin sizi isyan ettirecek olayların tek kaynağı gene onlardır forumun 2 kıytırık yetkilisi değil. Bu oyunun gidişatı bu yöndedir. Yönetimi bu şekildedir. Bunu artık kabul edin. Vazgeçin burada bizle ağız dalaşına girmeye çalışmaktan. Ciddi anlamda bıktırdınız artık.
Bu kadar yazımdan sonra Eeee ne diye burdasınız sorusunu sormak için 1 paragraf tantanayla dolu biraz başından biraz sonundan okuyacağım bir başlık açılacak adım gibide eminim. Neden burdayız. Bütün gün pc başında oyun oynayarak geçirecek boş zamanı olan insanlar değiliz biz. Saçma sapan ithamlar duymakta hakaret işitmekte hoşumuza gitmiyor. Bu iş için belli bir parada almıyoruz. Oyun içi herhangi bir item hanparada almıyoruz. Hiç bir çıkarımız yok. Oyunun gidişatının farkında olduğumuz ve bu gidişattan dolayı bu güne kadar yardım ettiğimiz oyuncular mağdur olmasın diye burdayız. Türkçe bir oyuna gelipte ingilizce duyuru açan ve kendi kabahatlerini bizim üstümüze yıkmaya çalışan bu insanlarla muhattap olmayasınız diye burdayız. Bir teşekkürlerini bir taktirlerini bile alamadığımız amaçları sadece bizle sidik yarıştırmak olan bu oyuncular için bukadar strese girmeye değermi diye düşünüyorum.....
Sonuç olarak durum budur bu oyunun gidişatıda yönetimide beğenmediğniz kıytırık forum yöneticileride böyledir. Beğenmiyorsanız paranızı harcamaz strese girmez oyunuda oynamazsınız. Bunuda bukadar açık yüreklilikle söylüyorum.