PDA

View Full Version : WTB GS (LUCKY BUFF)

alexv2
04-19-2009, 01:09 AM
well i like to buy the lucky buff in ts1 the name is garuda song (GS) so if u have it tell me the price and i will respond in this place not in the game

ING: Belcross
Level: working on it
House: AKATSUKI

famous2
04-19-2009, 12:08 PM
wll i have it allready man ...il help u free if u want..with it...its no trouble for me..trust me.. if u need help with anything luccky pm me in game Ispas is the name.. ;)

piciulica2
04-19-2009, 07:07 PM
well i like to buy the lucky buff in ts1 the name is garuda song (GS) so if u have it tell me the price and i will respond in this place not in the game

ING: Belcross
Level: working on it
House: AKATSUKI

I may be mistaken but I think it's called Tenon's Prayer now ...

KingNin1
04-20-2009, 12:04 AM
yo ipas if u got teennon prayer i will buy it ?
i didnt understand what u wrote lol but i will buy if u got

dart142
04-20-2009, 03:52 PM
tendon

@IspasM he want buy it and learn not ask for help;p

alexv2
04-21-2009, 09:58 PM
XD well i got scammed like that so i hard trust in some one but if u have it i buy it XD

Lukic1
04-21-2009, 10:33 PM
lol no not tendon ^^ it's tenon's prayer (like Mrs. 545 said) and it increases 50% at maxed lvl, not 100% like in ts 1

famous2
04-22-2009, 05:34 PM
yo ipas if u got teennon prayer i will buy it ?
i didnt understand what u wrote lol but i will buy if u got

lool man ..what didnt u understant..i told him that if he need help with upgrad or ench that il help him out free cuz i have the GS allready.. ;)and lucky stuff...did i writh that wrong ???

thereverse1
06-14-2009, 05:40 PM
http://img526.imageshack.us/img526/406/s00073.jpg (http://img526.imageshack.us/i/s00073.jpg/)

Ejder 3 kişi

Yılan 1 kişi(galiba)

Pars en az 7 kişi

şu kitlemede olmasa ne yapacak garibanlar (:

Orda felçden kacıoruz parsdan deil (:

W1ngz0r1
06-14-2009, 05:52 PM
Valla Guru Duruom Sabredin %11 Ben Gelince Ne Yapacaklar Bakalım :P

landl1
06-14-2009, 06:05 PM
Helal olsun =) Zaten parslar ezik savaşlarını önde götürüyorlar... ;)

skape19791
06-14-2009, 08:32 PM
Bahane Bumu? Felç Atmaları. Ben de Yılanım Ama Adamlar Felç Attı Diye Sitem Etmiyorum Hiç Sanki Senin İmkanın Yok Sanki Felç Atmaya. Skili Oyuna Koymuşlar Niye Kullanmıyalım Oda Oyunun Bi Eğlencesi

dayarapequeno1
06-14-2009, 08:54 PM
keh keh biz lvl aksıoz artık a4 savaşında görüşmek dileğiyle :)

hyrolf1
06-14-2009, 11:39 PM
Bahane Bumu? Felç Atmaları. Ben de Yılanım Ama Adamlar Felç Attı Diye Sitem Etmiyorum Hiç Sanki Senin İmkanın Yok Sanki Felç Atmaya. Skili Oyuna Koymuşlar Niye Kullanmıyalım Oda Oyunun Bi Eğlencesi

Evet bahane bu.. Yanında 6 tane felç atan adama karşı ne yapabilirsin ? Arkadaşın seni kurtarsın hiç deme.. Evet bu oyunun parçası felç skilli ama işte Birinle boğuşurken çevrende tak tak tak felç ile uğraşan 5 kişi olması da işin komik tarafı..

Evet oyunu bilen oyuncular mevcut, bana tek atan adamlarda mevcut.. Ama %90ı arkadan yaklaşıp felç atan adamlar.. Ee yılanlar ve parslardan ne beklersin :)

Vicious1
06-14-2009, 11:45 PM

Evet bahane bu.. Yanında 6 tane felç atan adama karşı ne yapabilirsin ? Arkadaşın seni kurtarsın hiç deme.. Evet bu oyunun parçası felç skilli ama işte Birinle boğuşurken çevrende tak tak tak felç ile uğraşan 5 kişi olması da işin komik tarafı..

Evet oyunu bilen oyuncular mevcut, bana tek atan adamlarda mevcut.. Ama %90ı arkadan yaklaşıp felç atan adamlar.. Ee yılanlar ve parslardan ne beklersin :)
Beni a1-a3 savaşLarında bi kaç kişi hariç gerisi feLçLiyerek kesiyor, biLmiyorum charımda bugmu var her yaptıkLarıda tutmazki... AdamLarın her attığı feLç oLuyo oLdukça sinir bozucu bi durum...Ben o skiLLi kuLLananLara kendimce ezik diyorum :mrgreen:

hyrolf1
06-14-2009, 11:47 PM
Atsınlar atmasınlar değil, vslerde bazı zaman atmazsan adamı kesemeyeceğin durumlar oluyor.. Yani ne o seni kesebilir ne sen onu.. Ya pot bitmesini bekleyeceksin ki, önlem alınmıştır.. Ya da risk alıp Felç atacaksın arada sırada.. Ama bu öyle değil ki.. Abartmıyorum.. Yakında video çekeceğim göreceksiniz.. Neler oluyor neler bitiyor.

Sinestria1
06-14-2009, 11:55 PM
helal:D

NoliresRigens1
06-15-2009, 03:04 AM
parslar sayıca ustun parslar felc atıyor parslar bır kısıye 10 kısı dalıyor tamam arkadaslar parslar savaslarla cıplak olarak gırsın olmazmı sılah fılanda olmasın tekme tokat dalalım sıze bumudur ıstedıgınız
ben mızrak kullanıyorum defansım cok dusuk ben adama 200 vururken adamdan 400 yıyorum belkıde statları yanlıs verdıgım ıcındır tam olarak bılemıyorum ama 400 yememde mantıklı degıl sanırım degılmı? sızın defansınız kuvvetlı bızım attack gucumuz sız hızlı hareket edıyorsunuz bız sayıca ustunuz bunlar degısken seyler sızınde kendınıze gore ustun yanlarınız var bızımde

Akumax1
06-15-2009, 03:24 AM
Merhabalar ;

Parslardan bu kadar şikayetçi iseniz ittifak kurun :)
Evet yakında oyunun bu özelliği de karşınıza gelecek.
Yılanlar ve Ejderler ittifak kurarak Parslara karşı savaşabilecek.
Çok yakında :)

İyi Eğlenceler...

landl1
06-15-2009, 03:29 AM
Merhabalar ;

İyi Eğlenceler...

Dört gözle bekliyoruz... 8-)

koolkidz1
06-15-2009, 03:40 AM
Merhabalar ;

İyi Eğlenceler...

hayydaaaaaaaa ejder ler ve yılanlar zaten parslara yetıyor ama :s ejderler gelınce napacaz bız :S

landl1
06-15-2009, 03:42 AM
Merhabalar ;

İyi Eğlenceler...

hayydaaaaaaaa ejder ler ve yılanlar zaten parslara yetıyor ama :s ejderler gelınce napacaz bız :S

Herhangi iki kavim arasında ittifak kurulabilir.. Sadece Yılan ve Ejder arasında değil.. ;)

Ernest1
06-15-2009, 04:44 AM
bence makul bir yenilik olur. Pars kavimi olarak sayımız her savaşta üstün durum böyle olunca kah donduruyoruz kah 5e 1 dalıyoruz. Ulubatlı server için bu söylediklerim. Kalabalık olmak bizim suçumuz olmadığı gibi eksik olmakta sizin suçunuz değil. Oyun var olan 1de skill var ruhu tutsak eden dokunuş Bunu kullanmak eziklikse kanlı ileri hamlede eziklik olur. Varolan bir skilli kullanmak hakkımız o yüzden savunulacak tek tarafınız eksikliğiniz.

landl1
06-15-2009, 04:46 AM
Zamanla diğer kavimlerde de yeteri kadar oyuncu sayısı elde edilecektir. Bu arada ilk 10-19 savaşımızı kazanmanın gururunu yaşıyoruz. (30 katkı tek savaşta..) ;)

Ernest1
06-15-2009, 04:48 AM
Zamanla diğer kavimlerde de yeteri kadar oyuncu sayısı elde edilecektir. Bu arada ilk 10-19 savaşımızı kazanmanın gururunu yaşıyoruz. (30 katkı tek savaşta..) ;)

Kavimler arası transfer söz konusuysa zaten ben transfer isteyeceğimde :) Haksızlığa gelemiyorum bir bilsen:!

Azzel1
06-15-2009, 05:17 AM
Sayı üstünlüğü falan bir şey kalmadı yüksek levellerde.Pars en fazla 2-3 kişi daha fazla oluyor.İyi oynayın kazanın parsların suçu ne....Sizin mantık şu savaşta kim yenerse onun bir hatası var.Bu arada sadece Parslar mı kitliyor ? Ve 90-99 savaşlarında özellikle sabahları sayılar eşit oluyor. Parslar ortayı doldururken yılanlar ve ejderler birbirileriyle çatışmayı bırakıp üstümüze geliyorlar . Burada kim ezik kim değil belli oluyor :)

Elvndra1
06-15-2009, 05:19 AM
Merhabalar ;

İyi Eğlenceler...

ejder kavmi olarak kimsenin ittifakına ihtiyacımız yok kendi adıma konuşayım parsları genelde teketek te eziyorum bu 1.si ikincisi ejderlere ezik diyen arkadaş sen en fazla 10-19 savaşlarına girdiysen sözüm yok biraz lwl al ilerde görüşürüz

Talon1
06-15-2009, 05:32 AM
Forum içersinde lütfen tartışmayın diğer Kavimlerede ezik gibi tabirler kullanmayın. Her kavimin birbirinden üstün olduğu bir durum vardır ve lütfen bunun bir oyun olduğunu unutmayın.Bu arada felç skilide gerekli olan bir skildir sizlerde kullanabilirsiniz, sonuçta felç skili birçok oyunda mevcuttur. Savaşlar kalabalık olunca o zaman o kadar felç olmazsınız.

HellStar2
06-15-2009, 05:42 AM
Azgın pars 7 8 kişimi ?
a1 - a3 savaşına giren pars sayısı 4 u gecmedi daha ,yılan kavmi her a1 a3 savaşına 15 den fazla playerla katılıyor.parsla yılanları karıştırdın galiba

NEWPORTS1
06-15-2009, 06:50 AM
Helal olsun =) Zaten parslar ezik savaşlarını önde götürüyorlar... ;)
A1-A3 ezik savaşımı ? çok komiksiniz

sweviking1
06-15-2009, 07:13 AM
10-19 da parslar baya kalabalık geliyorlardı kaybediyorduk .20-29 da bazı savaşları kazandık .

30-39 da cogunu kazandık sanırım seviye yükseldikçe pars azalıyor.

Elteryne1
06-15-2009, 07:25 AM
10-19 da parslar baya kalabalık geliyorlardı kaybediyorduk .20-29 da bazı savaşları kazandık .

30-39 da cogunu kazandık sanırım seviye yükseldikçe pars azalıyor.

Ulubatlı 30-39 Savaşında 11 Savaşın 11'ini de kazandık. Sadece son savaşta biraz zorlandık. Saniye 800'lere falan inmişti. Diğerlerinden 1100'ün altına inmiyordu. 20-29 Savaşının yarısını falan kaybettik doğru. Ejderler ve Yılanlar aynı anda bizim taşa daldıkları için sorun oluyordu. Gerçi onda da 2. olduk 3. olduğumuz olmadı :). Yalnız bu ittifak olayı kötü olur iki kavim de bize gıcık zaten :D Kökkavim de parslarla ittifak kurar o zaman yenilik gelene kadar gökkavim de hatırı sayılır bi oyuncu kitlesine sahip olur herhalde :)

pshm928@yaho1
01-30-2010, 09:23 PM
bnde pars olmayı düşnüorm inş inyidir :D

gambit3
01-31-2010, 06:15 AM
Eski konuları güncelleştirmeye gerek yok arkadaşlar.