PDA

View Full Version : -Yeni- Moderator Alımı

VETALA
10-21-2010, 04:03 PM
Merhaba,

Çalışma saatleri açısından forumda özellikle gündüz saatlerinde çevrimiçi olabilecek,
Oyunumuz hakkında bilgisi olan,
Forumun düzenini sağlayabilecek,
Oyuncuların sorularına yanıt verebilecek,
Düzgün Türkçe’ye sahip,
Sabırlı,
Tercihen daha önce moderatorlük deneyimi olan,

2 Moderator alımı yapılacaktır.

İlgilenen kullanıcılar aşağıdaki formu eksiksiz doldurup karahanonlinebasvuru@hotmail.com adresine mail aracılığı ile başvurularını yapsınlar.

Adınız soyadınız :
Yaşınız :
Yaşadığınız İl :
Eğitim Durumunuz:
MSN adresiniz :
Skype kullanıcı adınız:
Size ulaşabileceğimiz Tel. Numarası :
Karahan Online oyun tecrübeniz :
Oyun içi Online saatleriniz :
Oynadığınız sunucu ve kavim :
Oyun içerisindeki nick :
Forum içerisindeki nick (birden fazla hesap kullanıyorsanız lütfen onlarıda yazın) :
Forumumuzda en çok hangi bölümde aktif durumdasınız :
Forum içi online saatleriniz :
Daha önce görev aldığınız forumlar :
Kendinizi anlatan kısa bir yazı:

Bugünden itibaren yapılan başvurular 28 Ekim 2010 tarihinde değerlendirilecektir.

Not: Başvurular incelenirken kişinin forum hesabıyla yazmış olduğu mesajlar incelenecektir.
Oyun yönetimi yada forum yönetimi hakkında haddini aşacak şekilde mesajları olan kullanıcıların başvuruları kaale alınmayacaktır.

warcsrock3
10-21-2010, 04:30 PM
oke

DrZ
10-21-2010, 04:37 PM
Başvuru yapayım bende ... Diğer başvuran arkadaşlarada başarılar diliyorum..

VETALA
10-21-2010, 06:10 PM
Başvuru yapayım bende ... Diğer başvuran arkadaşlarada başarılar diliyorum..

Senin başvurmana gerek yok. İş yoğunluğun dolayısıyla ara vermiştin. İstediğin zaman yetkilerin geri verilecektir. :)

Kasrga
10-21-2010, 07:09 PM
Senin başvurmana gerek yok. İş yoğunluğun dolayısıyla ara vermiştin. İstediğin zaman yetkilerin geri verilecektir. :)

torpil yok ama ayıp oluyor :D

VETALA
10-21-2010, 08:04 PM
torpil yok ama ayıp oluyor :D

Kendisi bir süre önce forum içerisinde zaten yetkiliydi. İmzası bile hala duruyor. İş yoğunluğu dolayısıyla bir süre ara verdi. Kendisindende son derece memnunduk. Geri dönmek isterse kapımız her daim tabiki açık.

xxx1xxx3
10-22-2010, 02:43 AM
gene ejderden seçilirse ikiside şaşırmam:)
T.O.R.P.İ.L ;)

KingArthas
10-22-2010, 08:33 AM
Bende mi aday olsam ne

KingArthas
10-22-2010, 08:34 AM
bende mi aday olsam ne ¿

beco03
10-22-2010, 01:11 PM
acaba kım ayrıldı hanı ısten cıkma gıbı olaylarda moderator alınırda hanı forum duzenleyıcısı gunduzlerı acık olan felan bılgı alabılırmıyım

beco03
10-22-2010, 01:12 PM
kım ayrıldı ne oldu acaba hanı moderator durduk yere alınmazda blgı verrmısınız ?

VETALA
10-22-2010, 02:59 PM
DONTCOMEBACK bir süreliğine aramızda olmayacağı için yeni modoretorlerimizi arıyoruz.

beco03
10-22-2010, 05:36 PM
hmm oke saoLun bılgı verdıgınızden dolayı bende olmak ısterdım moderator ama ıste hem banlıyım hemde akşam cevrım ıcıyım sadece h.sonları harıc :)

muhammeteren3
10-23-2010, 04:53 PM
Sayın karahan online yetkilileri paypaldan ödeme yaptım ancak HANPARA KARAHANA DİYE TWELWEKY2 YÜKLENMİŞ ödeme yapmışım han paramı karahan a aktarmanız mümkün müdür çok mağdur kaldım yardımlarınızı bekliyorum:(
TariH: 22.10.2010
Hesap id: muhammet3402
Han para:1,710 + 513
Dolar:30$

VETALA
10-26-2010, 09:05 AM
Şuana kadar yapılan başvurular arasından 1 kişiyi moderatorluk görevi için seçmiş bulunuyoruz. 2. kişiyide seçebilmemiz için yeni başvuruların gelmesi gerekmektedir. Başvuru gelmez ise 28 inde bu kişiyi açıklayıp moderator alımlarını birkaç aylığına tekrar kapatacağız. Bilginize.

Calixt0
10-26-2010, 10:48 AM
Her Kavimden Birini yapsanız Daha Mantıklı.

VETALA
10-26-2010, 11:51 AM
Her Kavimden Birini yapsanız Daha Mantıklı.

Forumun şuanki şekli ve şemalinden ötürü eski foruma göre kullanıcı sayısı bir hayli azaldı ve forumda öyle aman aman bir yoğunluk yok. Bu sebeple okadar çok yetkiliyede gerek yok. + Başvuru yapan sayısı fazla fakat adam gibi yapabileceğini düşündüğümüz 1 başvuru aldık sadece.

Flame96
10-26-2010, 02:17 PM
yaşım uymuyor ya okul sayesinde sabahları online olamıyorum :( ama mod olmayı çok isterdim

ozkhan06
10-26-2010, 07:06 PM
çarım banlı forum nickim serseri42550 oyundaki nickim trooper, günde 12-18saat arası online oluyorum, yapacağıma inanıyorum, ayrıca yaş diyelim gerçek yaşını nerden bileceksiniz, elimden geldiğince sitede online kalıyorum, mail attım ama seçilmemişim sanırım, yaşım 25

1-2ay kapatma süreci olursa hiç yoktan bu süre içinde denerim modluğu beğenmezseniz 1dahakine başkasını alırsınız

banlı diyede çekinmeyin, açılınca elimden geleni yaparım

KaRizMa843
10-26-2010, 10:31 PM
İnsanla uğraşmak zor :) Ben de layığıyla yapardım ama çekincelerimden dolayı hiç girmiorum :)

DreaMMaster
10-27-2010, 02:35 AM
forum moderatörünü bırakın da bi tane GM alın şu oyuna...ayrılan arkadaş çok mu işlevseldi sanki..Vetala yetiyo buraya işte

VETALA
10-27-2010, 08:43 AM
forum moderatörünü bırakın da bi tane GM alın şu oyuna...ayrılan arkadaş çok mu işlevseldi sanki..Vetala yetiyo buraya işte

Gm alımı GGC ile alakalı bir durum değil. Ofiste GM mi yok sanıyorsunuz? Fazlasıyla var fakat MAYN 1 tane GM in bu oyuna bakmasını uygun gördüğü için 1 GM görev yapıyor. Bukadar. :)

ozkhan06
10-27-2010, 09:37 AM
hepsi güzelde 1tane gm yetiyormu oyuna sizce ?

ben başladığımda girip sohbet ediyorduk, o gmyede yazık bizede

DreaMMaster
10-27-2010, 03:31 PM
amacım konuyu dağıtmak değil ama o 1 tane GM'yi de bişiler yaparken görebilsek keşke..oyuncular yönetim namına sadece Vetala'yla burası vasıtasıyla muhatap olabiliyor..bundan sonra iyi dileklerimizi ve kulak çınlatmalarımızı Mayn'ın kendisi için yapalım o zaman...Mayn sucks

VETALA
10-27-2010, 03:51 PM
hepsi güzelde 1tane gm yetiyormu oyuna sizce ?

ben başladığımda girip sohbet ediyorduk, o gmyede yazık bizede

Hangi oyuna 1 GM yeterki? Tabikide 1 GM yetmiyor. Zamanında 5 GM görev yaparken bile yeri geldiği zaman yetişemiyorlardı. Fakat MAYN böyle uygun görüyorsa bizim yapabilecek birşeyimiz yok malesef.

amacım konuyu dağıtmak değil ama o 1 tane GM'yi de bişiler yaparken görebilsek keşke..oyuncular yönetim namına sadece Vetala'yla burası vasıtasıyla muhatap olabiliyor..bundan sonra iyi dileklerimizi ve kulak çınlatmalarımızı Mayn'ın kendisi için yapalım o zaman...Mayn sucks

Siz istiyorsunuzki GM sürekli oyunda olsun bizle muhabbet etsin sürekli ilgilensin. Her online oyun oynayan oyuncu bunları ister. Bende isterim. Bir çoğunuz para harcıyoruz bizimle ilgilenmiyorlar vs. diyorsunuz. Aranızda oyuna ciddi paralar yatıranlarda var farkındayım. Birkaç aydır e-pin satışı GameTURK üzerinden yapılmıyor. Dolayısıyla GGC bu oyundan herhangi bir para kazanmıyor. Sizde biliyorsunuzki GGC bünyesinde birçok oyun barındırıyor ve bu oyunlarında bir çok oyuncusu sorunları ticketları vs leri var. Karahan Online'a bakan 1 GM var ve oyun hakkında yazılması gereken raporlar, buglar, çeviriler vs yapılması gereken sizin görmediğiniz bir çok iş var. Bunların dışında bakmakta olduğu başka oyunlarda var. Var olan 1 GM zaten ancak bunlara yetişebiliyor. Bende forum-oyun içerisinde gelen şikayetlere elimden geldiğince cevap vererek hesapları hakkında sorun yaşayan kullanıcılara yardımcı olmaya çalışıyorum. Sizleri anlıyorum hakta veriyorum. Fakat şartlar böyleyken elimizden ancak bukadarı geliyor.

DONTCOMEBACK
10-27-2010, 05:28 PM

:D Forumda yenisin galiba... Oyunla forum yetkilisini karıştırmayın.

UxR
10-27-2010, 07:06 PM
:D Forumda yenisin galiba... Oyunla forum yetkilisini karıştırmayın.
Al işte, ayrılan moderatör forumla ne kadar ilgili olduğunu kendisi yazmış.

Forumda yeni görevine başlayacak arkadaşa başarılar ve sabır diliyorum. Umarım o, görevine özen gösterip kimsenin üzülmesine elinden geldiğince engel olur.

SeMy
10-28-2010, 02:54 PM
cesaretimizi toparladık başvurumuzu yaptık...:)

VETALA
10-28-2010, 03:18 PM
Yapılan başvurular değerlendirilmiştir. Başlığın açılış mesajında 2 kişi alınacağını belirttim fakat gelen başvurular arasından sadece 1 kişi için karar verebildik.
Yeni moderatorumuzun forum nicki oxTyLee3 tür.
Oynadığı sunucu ve kavim: Alpaslan - Kadim Gök Kavim
Oyun içerisindeki nicki: oxTyLee

Kendisini tebrik eder yeni görevinde başarılar dileriz. Yetkilendirme işlemi en kısa süerede yapılacaktır.

Moderator alımları şimdilik kapanmıştır. İleri bir tarihte başvurular tekrar açılacaktır.

oxTyLee
10-29-2010, 10:03 AM
Merhaba arkadaşlar.Bu günden itibaren size forum içerisinde yardımcı olmaya çalışıcağım.Oyun ve Forum içerisinde problem yaşayan oyuncular bana profil sayfamdan ve oyun içerisinde : oxTyLee (Alpaslan Serveri,Kadim Gök Kavim) adlı karakterimden ulaşabilirler.Hepinize iyi oyunlar,iyi forumlar..Ayrıca VETALA'ya tebrikleri için teşekkürler :)