PDA

View Full Version : Invazia GM!!!

[RO]roforumadm
11-12-2009, 03:17 PM
Pregăteşte-te de luptă! Diabolicul GM şi ajutoarele sale se îndreaptă spre oraş cu gânduri necurate.

Lupta va avea loc pe data de 12 noiembrie între orele orele 21:00 şi 23:00.

Distracţie plăcută!

wwwtraficcom
11-06-2011, 04:44 AM
tu esti gm in jok

mytza09
12-25-2011, 02:13 PM
probleme la 12sky2
salut .am si eu o problema cu 12sky2 tote bune si frumoase pana cand am schimbat a2 parola de la acc cea din 4 cifre bun, am lasat jocul noptea deschis lam pus pe autopil si m.am bagat la son ,a 2 zi k sa ma loghez am introdus id si parola am intrat si am ajuns in stadiu de a introduce a 2 parola cea din 4 cifre pe care eu o schimbasem seara deoarece am introduso din greseala pe cea veche de 3 ori la rand ne dandumi seama ca eu o schimbasem m.am trezi cu un measj care imi spune ca sunt suspendat si nu imi permitea sa intru in joc de fiecare dat cand introduk id si parola imi apare ca sunt suspendat *** pot scapa de aceasta suspendare cine ma poate ajuta urgent intre timp mi.am adus aminte parola ce din 4 cifre pe care o reinoisem deci acum stiu toate parolel mele de la joc dar nu pot sa trec mai departe sa bag parola din cifre pt ca imi apare acel mesaj cu suspend .ms

ace30
02-17-2012, 02:00 PM
:O

damblaa
11-19-2015, 04:17 PM
dute pe site logeazate si vezi ca undeva pe langa butonul conectare este 2nd pass apasa pe ala si iti va debloca acc

si iti va trimite parola cea din 4 cifre pe emailul care este facut contul