PDA

View Full Version : Forum KurallarıVETALA
05-11-2010, 06:07 AM
1) Hesap paylaşımı yapmak, birden fazla hesap kullanmak kesinlikle yasaktır. Tespiti halinde hesaplar süresiz olarak kapatılır.

2) Küfür etmek, genel ahlak ve görgü kurallarına aykırı, dini inançlara saygısız, diğer üyeleri rencide edecek, tehdit edecek, küçük düşürecek, güvenliğini riske sokacak ve özel hayatına saygısız mesajlar yazmak yasaktır.

3) Oyun içerisinde çekilmiş küfür içerikli mesajların yer aldığı ekran görüntülerini paylaşmak kesinlikle yasaktır. Bu tarz şikayetlerinizi ticket sistemi aracılığıyla yapmanız gerekmektedir.

4) T.C aleyhinde, T.C Yasalarına aykırı siyasi ve ideolojik görüşleri ifade eden, kanundışı faaliyetlere yönelik mesajlar yazmak yasaktır.

5) Kişilerin ırk, din, inanç ve kişilik haklarına saygısızlık edici ifadeler kullanmak yasaktır.

6) Ticari menfaate yönelik duyuru, tanıtım ve reklam yapmak yasaktır.

7) Üyelerin kendileri yetkili gibi göstermeleri,diğer üyeleri bu şekilde uyarmalarına izin verilmemektedir.Bu yetkiye sahip sadece forum moderatörleri ve oyun yetkili personelidir.Bu tarz yaklaşımlarda bulunan kullanıcılar uyarılacak, uyarı dikkate alınmadığı ve devam edildiği tespit edilmesi durumunda forum moderatorleri veya oyun yetkili personeli tarafından süreli/süresiz forumdan uzaklaştırılır,

8) Sürekli aynı sözleri tekrarlamak, anlamsız, gereksiz mesajlar yazmak, sürekli büyük harf kullanmak, veya buna benzer iletişimi güçleştirecek tarzda mesajlar yazmak yasaktır.

9) Foruma yazılan mesajlar GGC Yönetimi ve Görevlileri tarafından kontrol edilmektedir. GGC Yönetimi ve Görevlileri gerekli gördüğü takdirde Forum içinde yer alan mesajları, silme ve bu mesajları yazan kişilerin MaynGames portalına girişlerini engelleme hakkına sahiptir.

10) Foruma gönderilen mesajların içeriğinden tamamen üyeler sorumludur. Forum'da yer alan tüm mesajlar kontrol edilmektedir, ancak buna rağmen bu mesajların içeriğinden dolayı ortaya çıkabilecek her türlü yasal yükümlülük, yasal sonuç veya yaptırımlarından, mesajı yazan kişi sorumludur. Forumda yayınlanan hiç bir mesajdan GGC Teknoloji Ltd. Şti. sorumlu tutulamaz.

11) Yeni bir başlık açılmadan önce, benzer başlığın açılıp açılmadığı kontrol edilmelidir. Başlıkların doğru konular altına açılması gerekmektedir. Açılan başlıkların yeri, gerekli görüldüğü takdirde forum moderatörleri tarafından değiştirilebilir. Yanlış konular altında başlık açan, daha önce açılan konularda başlıklar açan veya gereksiz konularda başlık açan kullanıcılar forum moderetörleri tarafından uyarılırlar.

12) Forum'da telif hakları gerektiren her türlü mp3 linkleri, video linkleri, mp3 veya video programları, korsan yazılım linkleri içeren veya bunların dağıtılmasını destekleyen, yönlendiren içeriğe sahip mesaj yazmak yasaktır. Bu şekilde mesaj yazan kullancılar siteden süresiz olarak uzaklaştırılırlar.

13) Üyelerin e-mail adreslerini, cep telefon numaralarını, adreslerini, aktivasyon kodlarını vb. kişiye özel bilgileri İZİNLİ olsun veya olmasın, site içerisindeki üçüncü kişilerle paylaşılmasına izin verilmemektedir.

14) Her hangi bir siyasi partinin reklamını veya propagandasını yapmamayı; bu konular hakkında gereğinden fazla yorumda bulunmamaya dikkat ediniz.

15) Elinizde kanıt olsun yada olmasın herhangi bir üye hakkında iftira niteliği taşıyan yazılar yazmak, konular açmak kesinlikle yasaktır. Kişi hakkındaki şikayetinizi ticket sistemi aracılığıyla yapmanız gerekmektedir.

16) Forum içerisinde herhangi bir oyuncuyla alay eder nitelikte konular açmak kesinlikle yasaktır.

17) GGC ekibini zedeleyici tarzda hakaret icerikli mesajlar yazmak, iftira ve yalan atarak karalama yapmak forumdan süresiz uzaklastirmayla sonuclanir.

18) Bu kuralların tümü facebook hayran sayfamız içinde geçerlidir.

19) Forum ve facebook hayran sayfasındaki davranışlarınız gerektiği zaman doğrudan oyun hesabınızıda etkilemektedir. Bu yüzden lütfen kurallara uyunuz.
Kurallara uymayan ve hatalarında ısrar eden kullanıcılar forum moderatörleri tarafından süresi kendi insiyatiflerine bağlı olarak MaynGames portalından uzaklaştırılabilirler. Forum yönetimi tarafından bu süre uzatılabilir, gerekli görüldüğü takdirde kullanıcının nickinin siteye girişi engellenebilir.