PDA

View Full Version : Bir Oyun Yöneticisi Bakabilirmi ?

OnIzUkAZa1
03-22-2010, 11:49 PM
Oyunda bin bir türlü sorun var ancak ne bir açıklama yapılıyor , ne sorunlarımızla ilgileniliyor , ne oyun içinde aktif Gm görebiliyoruz nede başka bişey..

1- Eşitlik olayını çözmeye çalışcaz dediniz sonuç ? YOK
2-Kolezyum gelicek dediniz hani nerde ? YOK
3-Hayalet vadiyi canlandırıcaz dediniz bi dünya öneri yolladık mail yoluyla hani nerde ? YOK
4-PvP sunucusu için tam bir açıklama bile olmadan oy vermemizi istediniz verdik ne oldu ? Bi açıklama bile alabildik mi ? YOK
5-Bu şehirde,mağaralarda sayıları gittikçe artan çin ipli botların temizliği hergün yapılıyor dediniz siz temizledikçe bunların sayısı arttı nedense..Şehirde kavim chat açık duramıyoz ticaret yapamıyoz artık doğru düzgün..Biz bunları 1000 kere söyledik sonuç alabildik mi ? YOK
6-Piyango kartlarını 54 han para yaptınız iyi güzel hoş , bide bunun etkinliğini yapıyosunuz buda tamam ama siz biliyormusunuz ki bu itemler 25-30m arası satıldığı için artık kimse diğer han para itemlerini almıyor satmıyor bundan haberiniz var mı ? YOK
7-İlah1 ile İlah4 seviye oyuncuları aynı karakola sokuyosunuz aradaki uçurumdan farkınız var mı ? O ufacık yerde nasıl savaştığımızı hiç girip izlediniz mi ? Bu oyunu PvP için oynayıp para harcıyorsak karakol savaşlarındaki eşitsizlikten dolayı BUF bile basamazken bu oyunu daha ne kadar oynamamızı bekliyosunuz ?
8-Kutsal taş savaşlarının sayısının çok olduğunu taşların saat sabah 11 de hatta bazen 1 gün önceden inceltildeğinden dolayı Kutsal taş savaşı başlamadan önce taşların yenilenmesini ve herkesin kendi şehrine gönderilmesini istediğimizi defalarca söylemiştik.Peki en ufak bi geri bildirim yaptınız mı bize ? YOK
9-Eventları artık mayn düzenliyor dediniz onada tamam dedik..Takvimde Pet event bulunmuyor..Ancak c.tesi ve pazar günleri kafanıza göre açıyosunuz bi pet event.C.tesi günü açtığınız event genelde salı günkü server bakımına kadar açık kalıyor bundan sizin mi haberiniz yok , varda bize mi söylemiyorsunuz takvimde ? :)

Daha çok şey sayılabilir ilgileniceğinizi bilsem sabaha kadar oturur yazarım ama sorunlarımıza cevap bile alamıyoruz artık..Bu saydıklarımın çoğunun kore ile ilgili olduğunu biliyoruz ama siz bizim sorunlarımızı onlara iletiyosanız onların verdiği cevabı bizde bilmek isteriz..Bu şekilde ümitsizce beklemek çoğu kişiyi oyundan soğuttu ve çok kişi oyunu bıraktı..Umarım bu başlığa bir mod gelipte kitleyip geçmez..Yetkili bir kişiden cevap almak dileğiyle..

sherak3
03-23-2010, 06:46 AM
mert dedikleri çok doğru bende bir kaç şey ekliyeyim ;
3 hafta önce Gm Reckless gelmişti ve Gm ye 3 tane soru sordum
1-Kolezyum
cevabı ; kolezyumda bug oluştuğu için aktif deil dedi ve rapor gönderdim koreye dedi
2-cehennem mağrası bugu
cevabı ; koreye rapor gönderdim dedi
3- boş ver :D
bu soru ve cevapların üstünden yaklaşık 3 4 hafta geçti ama sonuç hep aynı yenilik diye önümüze sürdükleri binek büyük ayı ve seçkin pelerin ?
büyük ayı hanparayla ya hemen aktif olur
seçkin pelerinide nasıl hanparaya yapacaz diye mi düşünüyorsunuz ? vetelaya sordum seçkin pelerin ne oldu diye gm reckless bile bilmio dedi :D bide sözde 105 lwl drobu açıkmış :D
dün mod. horus "C" tuşuna bastığımız ilahi 1 yazan yerin yanında (+0) ne anlama geldiğini biliomuş sözde ama yönetime dalyana gelirmişiz :D sölemezsen söleme sanki biz bu ne diye dalyana gelmicezmi alla alla nese yine coştum dalgalanmıyalım :D

GM RECKLESS CEVABINI BEKLİYORUZ

Mprokolo1
03-23-2010, 08:48 AM
1.Eşitlik için ne yapmalarını istiyorsun ? ittifakları zorlamı değiştirsinler ? yada tum kavime bedava seçkinmi versinler kavmizi birlik ve beraberlik içinde tutup oyuncuları sizlerle birlikte oynamaya yöneletecek sizsisiniz.
2.Kolezyum i12 geldiği zaman gelebilirmiş (darknesel)
3.hayalet vadi canlı zaten kutsal taş savaşları haftada 3 gune cıkarılarak bir aktiflik sunuldu bunun dısında mirasin 2 saatte 1 kere saldırı konumuna açık olmasıda isterseniz hayaletı aktıf etme yoludur çıkın mirasa 30 dk kala bakın nası senlik oluyor hayalette ;)
4.PVP serverı için isteğimizi gösterelim dendi oy verin açacagız denmedi.
5.O konu hakkında bir bilgim yok oyuzden fikrimde yok
6.buna biraz katılıyorum ama şu açıdan bakın birde 4800 han para ile kabuk alsanız 10 kabuk alabılırsınız 10 kabuk 110 m den =1.100m yapar 4800/54 = 88 adet binek canta yapar bunuda 30m den satarsanız 2.640 m gibi bir tablo çıkıyor hanpara alıp gumus para kasmak ıcın kullanıcaksanız bınekler çok karlı ama kabuk ws item arıyorsanız han para sahibi ne yazıkkı cantaya yonelıyor :) bu konuda gmlerın yapabılecegı bırsey yok bınek cantalar 400 han paramı olaydı ? ozamanda dusme oranı bu kadar dusuk pahalı derdınız.
7.evet alan biraz küçük büyültülebilir.
8. o oneri koreye sunuldu diye duymustum.
9.takvimde yazmasada bonus event daha ne istiyorsunuz :)
10 .son

Şimdi önerilerin Şuanki tek gm olan Reckles tarafından harika bir onerı olarakda algılansa bunu koreye raporlayıp korelilerinde beğenip uygulamasını beklemek zorunda yani bu fikir güzel bunu yapalım diye bir yetkisi yok

sherak3
03-23-2010, 08:52 AM
1.Eşitlik için ne yapmalarını istiyorsun ? ittifakları zorlamı değiştirsinler ? yada tum kavime bedava seçkinmi versinler kavmizi birlik ve beraberlik içinde tutup oyuncuları sizlerle birlikte oynamaya yöneletecek sizsisiniz.
2.Kolezyum i12 geldiği zaman gelebilirmiş (darknesel)
3.hayalet vadi canlı zaten kutsal taş savaşları haftada 3 gune cıkarılarak bir aktiflik sunuldu bunun dısında mirasin 2 saatte 1 kere saldırı konumuna açık olmasıda isterseniz hayaletı aktıf etme yoludur çıkın mirasa 30 dk kala bakın nası senlik oluyor hayalette ;)
4.PVP serverı için isteğimizi gösterelim dendi oy verin açacagız denmedi.
5.O konu hakkında bir bilgim yok oyuzden fikrimde yok
6.buna biraz katılıyorum ama şu açıdan bakın birde 4800 han para ile kabuk alsanız 10 kabuk alabılırsınız 10 kabuk 110 m den =1.100m yapar 4800/54 = 88 adet binek canta yapar bunuda 30m den satarsanız 2.640 m gibi bir tablo çıkıyor hanpara alıp gumus para kasmak ıcın kullanıcaksanız bınekler çok karlı ama kabuk ws item arıyorsanız han para sahibi ne yazıkkı cantaya yonelıyor :) bu konuda gmlerın yapabılecegı bırsey yok bınek cantalar 400 han paramı olaydı ? ozamanda dusme oranı bu kadar dusuk pahalı derdınız.
7.evet alan biraz küçük büyültülebilir.
8. o oneri koreye sunuldu diye duymustum.
9.takvimde yazmasada bonus event daha ne istiyorsunuz :)
10 .son

Şimdi önerilerin Şuanki tek gm olan Reckles tarafından harika bir onerı olarakda algılansa bunu koreye raporlayıp korelilerinde beğenip uygulamasını beklemek zorunda yani bu fikir güzel bunu yapalım diye bir yetkisi yok
bu cevapların böle olmadığını bilmeyecek kadar saf deiliz sen kendini ne zannediorsunda gm reckless cevablasın dediğimiz konuyu sen cevaplıyorsun ?

Mprokolo1
03-23-2010, 08:56 AM
senin cevapların nedir ? bunlar bunlarmı ?

recklesin agızından bu sozlerımı duymak ıstıyorsun ? tmm cehennem magrasını kapatıyorum,Kutsal tas savası oncesı taşların yenılenmesı servera res atılmasınıda onaylıyorum, denge gelsin diye diğer kavimden size 250 kişi transfer ediyorum ,tmm bınek pet cantalarını oyundan kaldırıyorum,kolezyumu buglu buglu açıyorum, Daha çok beklersin ;)

Safmısın değilmisin bilemem ama şunu ALGILIYAMADIGIN KESİN ;) gm recklesin bu dediklerin hakkında sadece rapor sunabileceğini yapılmaması durumundada recklesi suçlıyamıyacağını ;) cevap konusuna gelince sen alpaslandan gelip beyazıd ticaretine kadar post kasıyorsunda müsade et sorulara bizde cevap verelim ;)

[TR]VETALA
03-23-2010, 09:10 AM
vetelaya sordum seçkin pelerin ne oldu diye gm reckless bile bilmio dedi :D

Ben size böyle birşey söylemedim. pm den geyikle karışık yapmış olduğumuz sohpeti çarpıtarak konularda işinize geldiği gibi yazacaksanız size karşı olan tutumum bundan sonra daha farklı olacaktır.

sherak3
03-23-2010, 09:16 AM
vetelaya sordum seçkin pelerin ne oldu diye gm reckless bile bilmio dedi :D

Ben size böyle birşey söylemedim. pm den geyikle karışık yapmış olduğumuz sohpeti çarpıtarak konularda işinize geldiği gibi yazacaksanız size karşı olan tutumum bundan sonra daha farklı olacaktır.
ben burda sizi yanlış durumlara düşürmek amaçlı sölemedim sadece bir yenilik yapılıyor ama gmler bile bilmiyor onu sölemek istedim nedense herkes anlamak istedği gibi anlıyor .

saygılar

sherak3
03-23-2010, 09:19 AM

recklesin agızından bu sozlerımı duymak ıstıyorsun ? tmm cehennem magrasını kapatıyorum,Kutsal tas savası oncesı taşların yenılenmesı servera res atılmasınıda onaylıyorum, denge gelsin diye diğer kavimden size 250 kişi transfer ediyorum ,tmm bınek pet cantalarını oyundan kaldırıyorum,kolezyumu buglu buglu açıyorum, Daha çok beklersin ;)

Safmısın değilmisin bilemem ama şunu ALGILIYAMADIGIN KESİN ;) gm recklesin bu dediklerin hakkında sadece rapor sunabileceğini yapılmaması durumundada recklesi suçlıyamıyacağını ;) cevap konusuna gelince sen alpaslandan gelip beyazıd ticaretine kadar post kasıyorsunda müsade et sorulara bizde cevap verelim ;)
ben sana neden buraya gelip cevap yazdın demiyorum burda senle saatlerce tartışabilirim ama gereksiz zaten yukardada belirttiğim gibi herkez anlamak istediği gibi anlıyor ;)

post kasınca seçkin itemmi veriliyor ? hyr eeee ozman takmışınız bi post kasmak diye lütfen yaa akıllı düşünün :D

Mprokolo1
03-23-2010, 09:23 AM

ben sana neden buraya gelip cevap yazdın demiyorum burda senle saatlerce tartışabilirim ama gereksiz zaten yukardada belirttiğim gibi herkez anlamak istediği gibi anlıyor ;)

post kasınca seçkin itemmi veriliyor ? hyr eeee ozman takmışınız bi post kasmak diye lütfen yaa akıllı düşünün :D

ozaman neden post kasıyorsun ? soru soruyorsun sorunun cevabları bellı bu cevapları ılla yetkılımı soleyınce tatmın olacaksın ? bu soruların cevapları benım verdıgım cevaplar degılse cevaplarını bı sole bakalım mademkı saf degılsın soruların cevaplarını bılyıorsun neden soruyorsun ?

OnIzUkAZa1
03-23-2010, 03:57 PM
Saçma sapan cevaplar vermeyin lütfen.. UP !

ZeuSWaRRioR3
03-23-2010, 04:06 PM
aha bendende bi soru Uzman gorevleri nerd eus d ea aktif çeviri yapılıosa 1 ay oldu orda aktif olnı ne çeviriymiş çivi yazısı deil ingilizceyi TÜRKÇE ye çevirceksiniz 1 ayada ben bile çeviriridim(ingilizcdedn nefret eden biri olarak)

sherak3
03-24-2010, 06:42 AM
yenilik diye önümüze sürdükleri binek büyük ayı ve seçkin pelerin ?
seçkin pelerinide nasıl hanparaya yapacaz diye mi düşünüyorsunuz ? vetelaya sordum seçkin pelerin ne oldu diye gm reckless bile bilmio dedi bide sözde 105 lwl drobu açıkmış

yukarda dediğim durum çıktı işte karaşınızda 54 hanparayla çıkma ihtimali %1 bile olmayan piyango çantasııııııııııııııııııııı ııııııııııı alkışşşşşşşşşş

Siskirii1
03-24-2010, 06:48 AM
yenilik diye önümüze sürdükleri binek büyük ayı ve seçkin pelerin ?
seçkin pelerinide nasıl hanparaya yapacaz diye mi düşünüyorsunuz ? vetelaya sordum seçkin pelerin ne oldu diye gm reckless bile bilmio dedi bide sözde 105 lwl drobu açıkmış

yukarda dediğim durum çıktı işte karaşınızda 54 hanparayla çıkma ihtimali %1 bile olmayan piyango çantasııııııııııııııııııııı ııııııııııı alkışşşşşşşşşş

:lol:

bigchris251
03-24-2010, 08:11 AM
Sorunlari ve sonuclari herkes biliyor demekki gm denen kisilerinde elinde bise yok iletselerde koredekiler ilgilenmiyor yada istemiyorlar ilgilenmek.
Istemeyen oynamaz isteyen oynar en basitinden söyleyim size bunu burda cunku gm söyleyemiyor cunku karsiligini aldigi icin gerektigi isinide yapmasi gerekiyor kimse burda benim kelimelerimden alinmasin ve bu konuda yanlis dusuncelere gelmesin.Koredeki oyunun sahipleri türkce bilmedigi icin ve bu istek gittikce artinca demekki yapmiyorlar herseyi ve ayni zamanda konudaki okudugum gibi sunucu bakimi yapilcak bunu bile gm kapatildiktan kac saat sonra haber aliyorki konu aciyor...

OnIzUkAZa1
03-24-2010, 01:00 PM
Reckless bu konuyuda bi cevap lütfen :)

teptep1
03-24-2010, 01:13 PM
reckless tan baska herkez cevap verdı bı o yok :D