PDA

View Full Version : HERKES BURAYAAA

Souvereign1
02-25-2010, 08:00 PM
merhaba KaraHan oyuncuları hemen konuya gireyim
şubat ayı level dergisinin paylaştıgı haberlerde KaraHan'ın en iyi RANKİNG yani en iyi pvp sistemi seçildi bundan dolayım KaraHan'ı kutluyor
ve son olarak GM'lerin bir kerelegine bütün oyunculara 50m hediye etmesini diliyor ve konuyu kapatıyorum

UserNameHere1
02-25-2010, 09:47 PM
:lol:

TheSpart1
02-27-2010, 10:57 PM
Şunu 100 yapalım:)

Laplace3
02-27-2010, 11:13 PM
Level dergisi artık göründüğü gibi değil. Bilgisayar aleminde Tom Amca olarakta bilinen THGTR Türkiye sitesi, EGM dergisi gibi kaliteli yapıtlarda görürsem ki sanmıyorum o zaman inanabilirim bu seçime :)
yasaklı kelime vs bunun gibi MMO oyunlar dururken KaraHan bence çok geri sıralarda kalır emin olabilirsiniz.

Fakat şunu söylemeden edemeyeceğim, savaş sistemi harika AMA eksikleri çok çok çok ve hatta çoo...ook KaraHan'ın.. :)

Souvereign1
03-04-2010, 09:00 AM
öyle deme sen başka oyundan geliorsun gerçi hepimiz öyle ama karahan hiç bir oyuna benzimor daha iyi gmleri daha çok yakından ilgileniyor git bakalım bi metin 2 ye gm diye bişi bulabilcenmi?

aLqoS143
03-08-2010, 08:25 PM
50m 50m kardesm daha cok bekLersn :D :lol: :lol:

MrOwnage1
03-09-2010, 06:06 AM
bol bulduk saçalım :D Gümüş para dağıtacaklarını sanmam arkadaşım :)

PCkoMaNYak3
03-09-2010, 03:39 PM
Level dergisi artık göründüğü gibi değil. Bilgisayar aleminde Tom Amca olarakta bilinen THGTR Türkiye sitesi, EGM dergisi gibi kaliteli yapıtlarda görürsem ki sanmıyorum o zaman inanabilirim bu seçime :)
yasaklı kelime vs bunun gibi MMO oyunlar dururken KaraHan bence çok geri sıralarda kalır emin olabilirsiniz.

Fakat şunu söylemeden edemeyeceğim, savaş sistemi harika AMA eksikleri çok çok çok ve hatta çoo...ook KaraHan'ın.. :)

öyle deme sen başka oyundan geliorsun gerçi hepimiz öyle ama karahan hiç bir oyuna benzimor daha iyi gmleri daha çok yakından ilgileniyor git bakalım bi Yasaklı bir kelime yazdınız. ye gm diye bişi bulabilcenmi?
O oyun öyle olabilir fakat WoW daha farklı o oyunun üstüne en azından şu an çıkabilecek hiç bir oyun yok
yasaklı kelime geçer dedi bazıları gördük ne kadar aşağıda kaldı
KaraHanın ücretsiz onlinelerde bile 1. olması çok zor
Zaten insanların çoğunu metin2 adlı PvP 0 ve bitmeyen bir oynun çektiğini duyuyorum
Cinayet bile oldu oynu için
Öyle oyunlara bakarsak elbette karahan 1. :D

Bu arada KaraHanın PvP si gerçekten güzel fakat PvE o kadar iyi olamayınca
işi bozuyor ondan dolayı onca kişi u1-u3 u7-u9 savaşlarında cp kasıyor:D(artık u1-u3 te bitiyor
yüksek arazide u9 lar kolayca cp kastığı için u7-u9 lar artıyor)

ssafgfgf1
03-10-2010, 02:09 AM
kardes suan turkıyede oynanan oyunların en sonuncusu dıebılır sın bence bu sartlarda bu oyun anca 1000 mevcudu ıle kalır oda han parası alnlar dır yazık olmasın paramıza dıe