PDA

View Full Version : Herkes Kendini Düşünmesin!LuCi20103
02-23-2010, 11:50 AM
Arkadaşlar ben 1 ay önce oyunu bırakmış biriyim. Tekrar başlamak istedim ve oyunu yüklerken bari serverlarda neler oluyor, fiyatlar ne alemde diye foruma bakma gereksinimi duydum. Ama gördümki artık herkes oyunu aşmış U31-U33 İ1-İ4 savaşından bahsediliyor levelleri düşük playerlar hakkında en ufak bir kaygı yok. Forumda market bölümüne baktıgımda ise gördüğüm şey şu millet trilyonlardan bahsediyor. Oyuna yeni başlayan biri diyelimki u1 oldu veya u3 oldu bu arkadaş bi pet edinmek zorunda %si yüksek bi pet forumda gördümde adam %100 arıya 3.5-4 t istiyor. Biraz elinizi vicdanınıza koyun u3 level bir player 3.5-4 trilyon parayı nereden edinsin nasıl bulsun el insaf. Hadi bunları geçtik artık bu iki serverda kendini ispatlamış leveli kemale ermiş kişilerin sayısı neredeyse toplam player sayısının üçte biri kadar. Yeni başlayanların kendilerini ispat edebileceği bir server neden düşünülmüyor. Veya karakterinin gelişiminden memnun olmayan ilk karakterinde hataları bulunan bir kişi neden yeni bir serverda hataları olmadan artık oyunu öğrenmiş biri olarak kendini ispatlama şansı verilmiyor.. Han para han para diye tutturmuş bir yönetim var. Anlıyoruz sizinde bu oyunu yürütebilmeniz için paraya ihtiyacınız var fakat bu bi private server değil siz bu oyunu ticaret amacı olarak görmemelisiniz. Binek bir pete sahip olmak isteyen birinin bunu reelde para harcamadan oyun içinde elde etmesi imkansız kadar zor. 4 server açtınız herkes dağıldı sonra her ne hikmetse 2 server birleşti sonra diğer 2 server daha birleşti. Siz o 4 serverı açarken yeni playerlar için açmadınızmı kendini ispatlamaları için değilmiydi. O zaman diğer serverlarda daha u33 adam kaç taneydi kaç kişi artık kendini ispatlamıştı ki yeni playerlara yol açtınız. Asıl yeni serverı şimdi açmanız gerekmektedir. Artık yeni playerların zamanıdır. Görüşlerimin dikkate alınacağını sanmıyorum ama nede olsa levelleri düşük playerlar seslerini çıkarmıyorlar diye düşünmemenizi gösterir bu yazım size. İyi forumlar.

Raider12801
02-23-2010, 12:14 PM
trilyon para birimi yoktur oyunda milyar vardır arının 2 serverdaki fiyatı sabittir %100 arı 900milyon le 800milyon arası.

ve şunuda söliyim oynamak isteyen her şekilde oyanar saygılar

ELduarD3
02-23-2010, 02:10 PM
Oyun ilk başta normal başladı...Ancak türk oyuncuların bukadar talep etmesi beklenmiyordu ve bir anda oyuncu kitlesi patlaması yaşandı.artık kitle okadar genişti ki serverler kaldırmadı ve Yeni server açılma gereği duyuldu...Ancak ilgi hala büyüktü...Sonunda 4 server durumuna ulaştı...Ancak oyundan umduğunu alamayan oyuncular bıraktı ve sunucu başına %35-%50 değerinde azalmalar gözlemdi...Sunucularda ki bu azlık playerleri sıktı ve Sunucu birleştirme kararı alındı...4 sunucu eşit olarak birleşti ve şimdi 2 yeni sunucu meydana getirdi...Oranlar kavim kavim düzeldi veya arttı...Olması gerek tek şey varki oyun orjinalinde tek serverden oluşuyor ve başka sunucu muhabbeti yaşanmıyor...Daha sonra bu serverlerde birleşicek ve yeni bir server meydana gelicek oyun daha güzel bir şekil alıcak...

Para olayına gelince kardeşimin dediği gibi Trilyon mevcut değil...Ancak Milyar var ve yapması zor değil...Drop Listesine (http://forum.karahanonlineworld.com/viewtopic.php?f=89&t=22765url)bakarak nerede Bk nerede İtem düşer dersin ve 1 haftanı versen 1 milyar rahat bir şekilde ortaya cıkarırsın ama yinede sabır ve Şans işi...

hogun1
02-24-2010, 05:21 PM
Kullanıcının mesajı editlenmiştir.

[TR]VETALA
02-25-2010, 10:26 AM
GGC ekibini zedeleyici tarzda hakaret icerikli mesajlar yazmak, iftira ve yalan atarak karalama yapmak forumdan süresiz uzaklastirmayla sonuclanir. (Bknz: Forum Kuralları Madde 22 (http://forum.karahanonlineworld.com/viewtopic.php?f=4&t=5511) )

Bu kural doğrultusunda MeGaMi isimli kullanıcı süresiz olarak forumdan uzaklaştırılmıştır.

Konunun kapatılmasını istemiyorsanız yorum yaparken uslubunuza dikkat edin. Yukarıdaki kuralı ihlal edecek tek bir mesaj daha yazıldığı taktirde konuyu kapatacağız. Bilginize.