PDA

View Full Version : OYUN DENGESİ HAKKINDA

fabiozo1
02-22-2010, 10:36 PM
ÖNCELİKLE İYİ CALIŞMALAR&İYİ OYUNLAR EN BAŞTA AİLE DÜZENEĞİ YA HER KAVİMDE OLSUN YADA KALDIRILSIN VE İTİFAK SÖLE OLURSA EJDER&PARS İTİFAĞI BOZUP EJDER GÖKLE OLSA VE YA PARSLA GÖK İTİFAK OLURSA OYUNA DENGE GLİCEK İ1 İ4 SAVAŞI ZATEN DENGESİZLİK OLDUĞU BELLİ DİR OYUNDAN O ZAMAN HER KAVİM ZEVK ALIR VE OYUNA RENK GELİR VE UMARIM BU SORUN DÜZELİR VE OYUN BAYA GÜZELLEŞİR VE EJDER&PARS LAR 4 KAVMİN KARDEŞ GİBİ OLMASI LAZIMKEN BİRBİRİNİZİN KUYUSUNU KAZIYORSUNUZ ARTIK BİTSİN ŞU KAVİM KAVGASI OYUN OYNIYALIM BÖLE KAVGALA Bİ YERE VARILMAZ BENİM DÜŞÜNCEM BUDUR YORUMLARINIZI BEKLİYORUM KARDEŞLERİM SAYGILARIMLA İYİ OYUNLAR DİLERİM

fabiozo1
02-22-2010, 10:37 PM
lütfen konu güncel kalsın

JusTCLaW3
02-23-2010, 01:00 AM
Güzel hoş söylüyorsun ama her şeyi bir kenara bırakılsa bile o kadar söylenen laflar edilen küfürlü sözlerden sonra kim isterki mevcut olan pars&ejder ittifakının bozulup diğer kavimlerle ittifak kurmak şahsım adına söylüyorum ben istemem ve böyle birşey olursa sanmaki herkez oyundan zevk alacak iç çatışmalara bölünmelere neden olacak bir söz vardırya laf ağzından çıkana kadar sen onun efendisisin fakat ağzından çıktıktan sonra o senin efendindir.
herkeze iyi oyunlar

fabiozo1
02-23-2010, 02:44 AM
evet ama bıktık böle devam ederse zaten kimse i1 i4 savaşına girmicek bakalım orda kimi kesicekler ve bizim istediğimiz herkes oyundan zevk alsın diye ve bu sorundüzelmese emin ol ki baya oyuna emek vermiş arkadaşlarımız oyunu bırakıcak yazık değimi o emek lere emeğe saygı kalmammışsa onu bilemem yani kendileri bilir savaşa kimse girmedimi nasıl kazancaklar adam kesme savaşını

Nomad11
02-23-2010, 07:15 AM
merhabalar; bu oyunda denge hiç olmaz sürekli değişir oyunun zevkide buradan çıkar lakin başta kavim franksiyonlarında düzenleme yapılmazsa (bırakan charlar askıya vs alınmazsa 3 aydır söylüyoruz) seçkin droplar incelenmezse (sanıırm gökkavimde kasan hiç yokki ta barboros serverinden beri beyazid ta 1 tane seçkin mızrak düşmezken ejder-parslarda zibille anlamak mümkün deil
gerçi biz kendi kendimize konuşuyoruz 3 aydır oyunda olsun forumda olsun harkırıyoruz oyunun gidişatı çok vahim.öleki yılan kavim oynayan arkadaşlar ejder kavimdeki arkadaşların neredeyse 1/3 ü kadar hem sayı hem lever olarak keza gökavimde öyle ama ejder 4.sırada bunu görmemek düşündürücü!! geri dönüş kağıdı ile zaten birdarbede yönetim bize vurdu.

sahsen oyunda adilce düzenleme yapılana kadar charımı askıya alıyorum
iyi forumlar