PDA

View Full Version : huh? server roman

Picolo2
12-04-2009, 03:18 AM
??? Are romania serverul lui de TS2? sau doar forumul ?

Neoxro2
12-04-2009, 09:33 AM
Momentan nu are, dar dacă o să fie lume pe forum iar cei de la MAZN hotărăsc acest lucru vom avea şi server în română. Totul depinde de noi.

Picolo2
12-04-2009, 07:11 PM
Nu, sincer raspunsul meu este NU pentru server, nu de altceva dar si asa suntem putini pe serverul international ca jucatori. Daca se face inca un server special pentru romania, va fi goala tot timpul.
Parerea mea este ca nu merita.

Neoxro2
12-04-2009, 08:40 PM
Dar uităte la Metin2, un joc care a riscat in romania şi a castigat.
De ce să nu riscăm şi noi?

SkeTcH2
12-07-2009, 12:24 PM
Deocamdata avem un forum dedicat romanilor, iar daca totul merge bine aici si este foarte populat atunci poate se vor gandi in a face si un server pt romani.
Din punctul meu de vedere ar putea fi o investitie buna pt MAYN (sa faca un server romanesc) deoarece foarte multi romani joaca mmo-uri. La fel *** a spus Neoxro, Metin2 are succes chiar daca este un server romanesc. DAR daca se va face un server romanesc de ts2 nu are trebui sa existe ip blocks si am sa rog toata comunitatea romanesca sa imi sustina ideea deoarece tot progresul pe care l-a facut fiecare in parte pe serverul principal se va duce pe apa sambetei.

Neoxro2
12-10-2009, 04:19 PM
Eu zic că un Account Transfer are fi de ajuns, deoarece sunt mulţi români şi pe MAYN.
Dar trebuie deocamdată să populăm forumul.... şi să arătăm că sunt români doritori să joace ts2 Ro.

Părerea Mea.

Cristi
12-30-2009, 01:05 PM
Baieti daca o sa-mi cereti ajutorul de a va ajuta cu popularea sincer o so fac! Deoarece imi place fff mult TS si ar fi f frumos sa facem si un srv de RO:D

WarZee2
01-22-2010, 10:34 PM
Mda si eu sustin idea de server RO sunt jucator mai vechi de ts/ts2 dar mam lasat acum ceva timp dar am decis sa ma reapuc de el merita jucat iar un server Ro ar prinde foarte bine ;)

Medevel22
04-01-2010, 10:59 AM
Da ar prinde bine dar sa nu fie ca magazinu virtual din pagina oficiala in en arata si promoti si tot ce vinde in ro arata mai ***** va ganditi la cat sunt de "zgarciti romanii "in joc si dropu va fi la jumatate:))ca la metin in test dropul ff frumos dtaducerea se actualiza rapid defectiunile la fel iar cand sa dat drumu la server celebra misiune cu cina armurierului a durat 2 luni si mam lasat de metin nu stiu daca au facuto acuma ca nu am mai jucat si cea cu cavaleria ,,,va dati seama ca la cati de putini jucatori sunt pe cel european daca ar face ro ar fi ff putini aproape de loc si *** e in ro administrarea servarului va fi varza

shadowknite2
04-11-2010, 06:40 PM
e chiar o idee proasta scz ca tio zic p drept de ex metin2 ex dat de neox rec e un joc misto dar sincer vb p verificate acela nu e joc e mai mult un virus la primul scan nu iese nimic cu antivirus gen : nod , avg, avira , etc... dar daca va uitati si mai cautati si pan el vedeti ca 1 nare uninstal delete sau cv 2 in control panel nu il arata la prog inst si nu poate fii sters total chiar daca cautati p pestetot daca incercat cu un antyspy sa il scanati unu mai bun o sa vedeti dupa cv timp si nu zic 1-2 zile ma refer la luni o sa va mearga mai grew procesoru o sa scoata sunete ciudate apoi nu o sa se mai deschida si cu toate ca ziceti ca am calc nasol sau asa cv ca am inst cv nasol nu e adevarat in afara de m2 si de mess si niste prog scanate si rascanate cu tot ce se poate nu avea nimic este un test facut cu mai multi prieteni ts pe dealta parte chiar din contra e perfect dupa parerea mea are protectie apare la prog inst se sterge in 1 min max si e genial jocul povestea skillurile gameplayu tot mii sa parut misto la m2 e totul la fel ca schimbi 2 mape si ca schimbi armura arme monstrii etc e la fel e lvl max 99 svr de romanii si toate in general au gm dar gm daca nu primesc banii si iteme dau ban injura cand dai poze filme cv cu cod nu fac nimic chiar din contra adminu da coduri pt euro p tel si daca refuzi da ban m2 era frumos la inceput acuma nu se mai tine cont de el iese banu e totu bn dar nu e asa la 12sky iese banu da vad ca *** ai gresit *** te-ai ars asa tre fara coduri fara injurat fara nimic ca mai scapa 1 -2 din cand in cand asta e alt cv asa ca va sugerez sa ramaneti la ts si ref la svr sincer si io caut svr private dar totusi e mai bn p public p privat cel ce are svr are tot si ca sa intre lumea da chestii da gm si astea si nu cred ca o sa fie asa bn ma uitam p m2 ro se injura si se fura mai cv ca p us . uk . pl . ec sau altele 12sky e mai frumos asa ca e mai bn un singur svr se umple sa apara svr 2 dar tot sa apartina de many game ca ar fii frumos

Snoopy311
05-02-2010, 02:57 PM
ai dreptate...dar la faza ca nu primesc ban n-ai ca am un prieten hacker de hacker(la orice cont are ban :))=))) si ia ban in continuu,dar orikum cativa mai scapa(vreo 200-300)si nu e corect de ex. am jucat metin2 si mau furat la greu astia si strig ca prostu dupa admin ca mau furat si nu ma ajuta si am mai jucat un timp avand incredere in admin si in metin2 ca se va mai face dreptate,dar...vad ca astia cand se pierde un item il ia GM-ul sau altcineva ca am avut un prieten care ia reusit RIB-ul +9 si de la un moment dat ia disparut si la vazut la unu de lvl 70 si ceva sau 80 si ceva nu mai stiu si pana la un moment dat... de la mine si prietenii mei vreo 50 de jucatpri sau 100 tot au iesit de pe metin2 cand u auzit asta...asa ca e adevaru ce ai zis TS2 are dreptate in el nu ca la altele ca metin2

Snoopy311
05-02-2010, 02:59 PM
jucatori scz is la un prieten deocamdata si nu-s obisnuit cu tastatura ui:D

Snoopy311
05-02-2010, 03:00 PM
dar de un server roman de TS2 totusi as avea chef ca nu am inteleg cu ceilalti din clanul Dragon sau Tigru de pe TS 2

Tanker1
05-11-2010, 02:18 PM
shadowknite;579']e chiar o idee proasta scz ca tio zic p drept de ex metin2 ex dat de neox rec e un joc misto dar sincer vb p verificate acela nu e joc e mai mult un virus la primul scan nu iese nimic cu antivirus gen : nod , avg, avira , etc... dar daca va uitati si mai cautati si pan el vedeti ca 1 nare uninstal delete sau cv 2 in control panel nu il arata la prog inst si nu poate fii sters total chiar daca cautati p pestetot daca incercat cu un antyspy sa il scanati unu mai bun o sa vedeti dupa cv timp si nu zic 1-2 zile ma refer la luni o sa va mearga mai grew procesoru o sa scoata sunete ciudate apoi nu o sa se mai deschida si cu toate ca ziceti ca am calc nasol sau asa cv ca am inst cv nasol nu e adevarat in afara de m2 si de mess si niste prog scanate si rascanate cu tot ce se poate nu avea nimic este un test facut cu mai multi prieteni ts pe dealta parte chiar din contra e perfect dupa parerea mea are protectie apare la prog inst se sterge in 1 min max si e genial jocul povestea skillurile gameplayu tot mii sa parut misto la m2 e totul la fel ca schimbi 2 mape si ca schimbi armura arme monstrii etc e la fel e lvl max 99 svr de romanii si toate in general au gm dar gm daca nu primesc banii si iteme dau ban injura cand dai poze filme cv cu cod nu fac nimic chiar din contra adminu da coduri pt euro p tel si daca refuzi da ban m2 era frumos la inceput a***a nu se mai tine cont de el iese banu e totu bn dar nu e asa la 12sky iese banu da vad ca *** ai gresit *** te-ai ars asa tre fara coduri fara injurat fara nimic ca mai scapa 1 -2 din cand in cand asta e alt cv asa ca va sugerez sa ramaneti la ts si ref la svr sincer si io caut svr private dar totusi e mai bn p public p privat cel ce are svr are tot si ca sa intre lumea da chestii da gm si astea si nu cred ca o sa fie asa bn ma uitam p m2 ro se injura si se fura mai cv ca p us . uk . pl . ec sau altele 12sky e mai frumos asa ca e mai bn un singur svr se umple sa apara svr 2 dar tot sa apartina de many game ca ar fii frumosEu cind eram la virsta ta si incercam sa imi exprim o opinie ,prima oara verificam ortografia. Ai o ortografie de cocalar. Pe asta va rog sa nu il bagati in seama..manelar....

AkiraSasuke
01-20-2011, 09:42 AM
Mda si eu sustin idea de server RO sunt jucator mai vechi de ts/ts2 dar mam lasat acum ceva timp dar am decis sa ma reapuc de el merita jucat iar un server Ro ar prinde foarte bine ;)
pe ce srv in ts ? xD sincer ts bate ts2 la toate categ. AM dreptate NU?? despre srv in romania nush ce sa zic... e mult de munca .mai ales ca pe aeria sunt destui romani.. pe ei trb sa ii facem sa vina pe mayn :) VA SALUT

AkiraSasuke
01-20-2011, 09:53 AM
Eu cind eram la virsta ta si incercam sa imi exprim o opinie ,prima oara verificam ortografia. Ai o ortografie de cocalar. Pe asta va rog sa nu il bagati in seama..manelar....

shadowknight are dreptate...

dak nu ai ce zice te iei de ortografie... ai vorbit k sa te aflii in treaba

SPUNE-TI NU LA POSTARI IDIOATE

xadix1
01-11-2012, 02:54 AM
Ar fi frumos un server RO pentru uni... eu as ramena tot pe serverul EU

Sinn3r
01-12-2012, 05:48 PM
eu zic ca ar fi mai frumos ts1 decat ts2 ro multi ar fi de acord care au jucat jocul !