PDA

View Full Version : Oyun Hakkında

Lenowa
06-02-2018, 08:00 PM
Oyuna Yeni Şeylerin Gelmesi Gerekir Yeni Bir Server Gibi veya Zıplama Etkinliği Yada Turnuvalar Bunlar Oyunu Kalabalık Yapabilir Yeni Kostumler Olabilir Mesela Ve Yeni Bir Harita Her Kavimin Ortak Bir Mapta Kasıldığı Bir Map Güzel Olmazmıydı ? Düşünürseniz Sevinirim Onemle Ricam Olucak Zıplama Gelsin Lütfen Saygılarımla JordanX :)

cevik
06-13-2018, 09:19 PM
server lar kapandı oyuncusuzlukdan sen hayla server diyorsun :) zıplama etkinligi hic usenmeden her gun konuyu hortlatıyorsunuz biraz sizler paranıza kıysaydınız oyun bu halde olmaz ilgilenirdi yapimcilar. yapimci ilgilenmeyince gm ne yapsın zıplamada zıplama gel boş mezar var :) zıplama isteyenler beleşci tayfası toplasan 10 kişi 50 yan hesap :) biraz ugrassanız zaten hepsini yapardınız

Chronic0o
12-08-2018, 01:07 PM
Karahan online yeni trailer videosu tanıtımı pack güncellemesi ve oyun içi yeni etkinlikler yeni map görünümleri demirci terzi vs tasarlanıp değiştirilmelidir sınırlı bir tarihe kadar zıplama etkinliği getirilmelidir karahan online kayıt yapılmış tüm hotmail hesaplarına bilgi geçilip gerekli sosyal ağ sitelerine reklam verilmedilir bu etkinlikte yanı sıra %15 hasar bineği i2 %120 nadir set ve her kavime özgü ticareti yapılamıcak 8 bk aktif olması eski player kitlesine ulaşıcağımıza inanıyorum han para satış fiyatlarının düşürülmesinde faydası olacağına inanıyorum setler arasında bir fark olmalıdır gök kaviminde sarp setli biri yılan kaviminde titan setli bir kişi zor kesmelidir yöneticilerimizle beraber ortak bir fikire oturulup kalkılması büyük yararı olucağına inanıyorum oyun içi her kademe seviye uzman ilahi yeniden doğuş yenilikler getirilmesi beceri efektlerine değişiklik getirilmesi ejderha sınırı genişletilip yeni bosslar getirilmesi yapılabilciğine inanıyorum daha güzel bir mayngames ailesi ile keyifli karahan saatleri geçireceğiz dileğimle saygılarımla.