PDA

View Full Version : Adminlere (For admin's)

safa
08-16-2016, 02:32 PM
Adminlere (For admin's)
Oyunun oynanisi grafikleri statlari silahları slotlari bosslari konusu hikayeleri gorevleri haritalara evlere karakterlervs daha bir cok ozelligine inanilmaz dercede emek harcanmis bunu oynadiginizda anlayabilirsiniz.Fakat oyunun ehli olan kisilerin yani oyunda belirli bir seviyeye gelmis insanlarin yakindigi bir durum var .Bu turk adminleri sadece "Twelve sky 2" cevirmekten baska oyunun icine napti? O kadar admin toplaniyir hv de noel yapiyorlar .Bu nasil bir mantiktir.Ezik diyebilecegimiz bir car gelisebilmek icin oraya gidiyor noel bulup para kazansin diye .Ama orada dahada ezikligini belirtiyor
Noel kesiyor ama alamiyor.Yada hic kesemeden oluyor.Oyunun dc atmasi ayri konu.Etkinliklerin az siklikla yapilmasi ayri konu.Oyunda hanpara pahali olmasi ayri konu.Gup guzel oyunu batirmaniz ayri konu.Hicbir sey yapmadan sadece gm yim ben diye gezmeniz ayri bir konu.Nadiren etkinlik yaptiginiz halde oyunculara satasmaktan dier insalari bekletmeniz ayri bir konu.Cok yasadim ben bunu pwp ye geliyoruz admin orda resmen kendini kuzey kore lideri gibi bana laf atilmasin direk karsiligini veririm havasinda dolasiyor.Sadece bir etkinliginizi begendim "Cark cevirme " onunda detayina girince ne kadar sacma olduğu nu anladim.Mesela %100 s.e nin 4400 guv verirken %200 s.e nin mantik kurallarina gore 8800 guc vermesi lazim .Gel gelelim durum boyle deil .%200 s.e 5000 guc veriyor.Ayriyetten cark cevirme sisteminde gosterilen resim gibi oranda bolunmem esi.40 puan cikma olasiligi %70 ama resimde gosterilen durum boyle deil.Artik yeter eskiden oyun 4 swydi oyuncu az oldugunda 2 ye dusurduler.Iyi oldu.Sonra tek swye dusurduler.Onunda ortalama yarisi ya dolu yada deil.Oyunu birakan biri bu gup guzel oyuna neden donsun ki.Birde bu mantikli hareket edersineniz oyun 2 sw yada 4 sw cikartabilirsiniz....Selametle