PDA

View Full Version : Karahan online Yeni server İstiyoruz

bttlbkr0606
07-11-2016, 12:25 AM
Değerli karahan online ve mayn games yöneticilerine sesimizi duyurmak istiyoruz , birçok kişinin de katılacağı gibi bu tarz oyunlar da yükselme ve en iyi olma hırsı var , oyuncuları oyuna bağlayan bu hırs bu rekabettir. Fakat karahan online eski bir oyun ve yeni server yıllardır gelmiyor insanlar bu oyunu oynamak istiyor ve şu haliyle oynamak imkansız herkes almış başını gidiyor bu efsane oyun oyuncu kaybetti bi hayli ve toplama zamanı geldi diye düşünüyorum artık bi yeni server duyurusu yapsanız da insanlar ağzının tadıyla karahan oynasa çünkü gerçekten uzun zaman oldu ve biz karahan oynamak istiyoruz bu talebimizi buradan duyurmak istiyoruz katılmayan arkadaşlar da olacaktır muhakkak ama katılacak olanlar da bi hayli fazla bilmenizi isteriz.

Civan72
07-13-2016, 08:34 PM
Bir çok kişi diyor boşuna nefesini yorma açmayacaklar

OreShibiza
07-13-2016, 08:37 PM
Yok kardeşim artık eski KARAHAN yok. Eskiden hatırlıyorum U1 altı karakollarda 20-30 kişi savaşırdık. Şimdi giriyorum duvarlar bana ben duvarlara bakıyorum etrafı inceliyorum. Savaş mı? Savaş yok tabi. İnsan yok ki. Adamlar 5-6t ye item satıyor yan itemler çıkıyor canavarlardan onları da alan yok. Açıkçası oyunu gerçekten bırakma raddesindeyim. Mayn Games'in bu konuyla hiç ilgilendiği yok.

Poesto
07-23-2016, 03:07 PM
Az oyuncu olduğu gelceğini sanmıyorum, bende zaten yeni pc'm uzakta olunca eski pc'ye kaldım sistemi kötü die buna başladım daha 20 lvl felanım bnm lvlimde 3-5 kişi ya gördüm ya görmedim...

Rinkaa
08-08-2016, 02:50 PM
Düşük levelde oyuncu kalmadı tarzı şikayetler uzun süre devam eden MMORPG lerde yaşanan sık bir sorundur.Bu durum gayet normal.Oyuncu sayısı genelde düşüşe geçmeye başlar bir süre sonra.
İ12 ye char kasın çok zor değil yükseltici+ griffin calabashla birlikte 1 haftaya i12 yaparsınız.Son levelde oyun güzel gidiyor.Ama ne yazık ki uzman seviye hatırı sayılır sayıda.
İtem konusunda da ağlamanıza gerek yok.Oyundaki yaz-kış-bahar savaşı ve günlük görev etkinlikleriyle iyi paralar kazanılıyorr.Tamam belki efsane karakter olmaz ama güçlü bir karaktere emeğinizle sahip olabilirsiniz.Üşendiğinizi ve abarttığınızı düşünüyorum

NOT: Oyunda kasarak para kazanma devri bitti.(Beyaz tüyü saymazsak o da milyonda bir :))Bunu zaten anlamışsınızdır.Haftada 3 kere yapılan noel etkinliğiyle 7,5-10T Ayda 40T yapar.Yaz savaşında başka hesabınızdaki ve sizin hesabınızdaki toplam 2 karakterle katılsanız 15+15:30T.Günlük görevde ayda bir kere olur 5t .Alın size 75T.Bunu düz ticaret zekası olmayan oyuncu yapabiliyor.Ayrıca ticaret yaparak da paranızı artırabilirsniz.Çok kazandırmayan ama sık olarak yapabileceğiniz 'damlaya damlaya göl olur' tabirini yapabileceğimiz -Cehennme mağarası,boss kesimi,Labirent- bunlardan çıkaracağınız eritmelerle para kazanabilirsiniz.Kavimleri basıp binek düşürebilirsiniz.Ki rahat çıkıyor.Bunlar benim aklıma gelenler .

Kusura bakmayın ama kimse oturduğu yerden char dizmeyi düşünmesin.Para yatırmadan emek verererk çok iyi charlar dizenleri defalarca gördük.Gördüğünüz üzere 1ayda S.L Pelerininiz hazır.Güle güle kullanın:)

misirpatlagi
08-17-2016, 08:22 PM
ney haftada 7,5 10 t nedir abi dalga mi geciyon galiba .Bu oyunu oynayan bir salak da bunun olmayacagini bilir

manygamex
08-25-2016, 01:20 PM
eline sağlık dostum çok iyi anlatmışsın nasıl para yapıldığını fakat ben bu oyunu arayüzü daha değişmeden önceki zamanlardan beri biliyorum çok kez bırakıp yeniden başladım i 12 bir hesabım var fakat zamanında kırmızı setle bile iş yaparken mavi setle dağları devirirken şimdi %123 mor setimle 160k yemekten kurtulamadığımı gördüm. Bunun yanı sıra yeni server gelmesi halinde eminim ki oyunu bırakan bir çok insan da 1 levelda o golemleri ağaç şebeklerini keserken dahi inanılmaz zevk alacaklardır. Oyunun ilk halini hatırlıyorum da ertesi gün gelse de cehennem mağarasında öfke arasak diye can atardık arkadaşlarla. Ben 22 yaşındayım ve gerçekten PvP savaş haritaları ve mantığı bu kadar güzel ve eğlenceli başka bir oyun daha oynamadım. 65 level a kadar Muhafızlarda bk düşürmeye çalışırdık ve düşerdi de fakat kim bilir şuanda bir 6.bk kaç paradır. Yeni bir server açılması ve zıplama etkinliği vs olmamasını talep edenlerdenim. Bırakın oyun kendini tekrardan inşa etsin, siz yenilikleri zaman geçtikçe ekleyin. Bırakın insanlar u33 hesaplarıyla kilit için savaşsın, sadece özel günlerde yapılan noel etkinlikleri dışında kendi emekleriyle ve şanslarıyla itemleri bassın veya değerli itemler düşürsün. Yeni server açılmadığı sürece oyunun Gamer kitlesi git gide küçülecek ve 12sky PvP serverlarından bi farkı kalmayacak. Karahan gerçekten bunu hak etmeyecek kadar güzel bir oyun. Oyunun sahipleri için bunun maliyetini konuşamam bu konuda uzman değilim ve sonucta onlar da bunu bir iş olarak görüyorlar ve para kazanmak istiyorlar. Fakat şunu biliyorum ki hali hazırda bu oyunu oynayan ve binlerce liralarını yatıranlar kadar oyuna yeni başlayan insanlar da eminim size iyi para kazandırabilirler. Teşekkürler. ReVo

EsinTii
03-02-2017, 09:36 PM
Hayır yani her oyunda istenmediği halde yeni server açılır burda istedimiz halde acilmiyor :D Bari açmaya niyetimiz yok filan diyinde hiç Yoktan benim gibi eski Oyuncular 2 3 gunde bir yeni server geliyormu diye bakıp durmasın :D

barrakuda3
04-14-2017, 12:59 AM
Bu oyunun sıkıntı dropun olmaması. Savaş Lordu set 1 in nadir 2,4,5 seco setin 4 ve 5 giydim. Ondan sonra gelen ikis savaş lordu setini gidyidm. Sarp set ve titan set giydim. Ne zaman drop bitti oyunda bitti. En son düşen drop mor setteydi. O zamanda pahalı degildi. Titan bu işi abartı itemler cok fazla para ile titan döndü bir cok kişi bıraktı. Yeni serverda gelse bu iş ileri gitmez. Drop yok .Drop olmayan itemler aşırı fazla buda oyunda item yapmayı zorlaştırıyor. İtem diyebilecegimiz işe yarar birşeyin drobu yok. Eksiden sadece pelerin ve binegin dorbu yoktu. şimdi setlerin bile drobu yok.insanlar seti oyun ici alıp binegi ve pelerini hanla hal ediyorlardı. şimdi herşeyi hanla hal etmek zorundası .kafadan bir itan seti yapman icin ezik bir mor set alacaksın. ona %50 basacaksı sitenden taşları cekeceksin ve onu sarp yapacaksın sonra 24 mhs cıkaracaksın piyangodan titana sarpı atacaksın. vegene siten kabuk cekeceksin basmak icin. Siteden cektigib herşey hesaplarsan cok pahalıya denk gelir. binek ve petler ve pelerini var. Mor seten sonra hic birşeyin drobu yok.Player kaybeden bir oyun nedeni de drop olayın olmayışı. Güzel bir oyun bir daha drop oyunda olsa daha iyi olurdu bnece saygılar

cabbarplow
04-20-2017, 07:11 AM
Bu oyunun sıkıntı dropun olmaması. Savaş Lordu set 1 in nadir 2,4,5 seco setin 4 ve 5 giydim. Ondan sonra gelen ikis savaş lordu setini gidyidm. Sarp set ve titan set giydim. Ne zaman drop bitti oyunda bitti. En son düşen drop mor setteydi. O zamanda pahalı degildi. Titan bu işi abartı itemler cok fazla para ile titan döndü bir cok kişi bıraktı. Yeni serverda gelse bu iş ileri gitmez. Drop yok .Drop olmayan itemler aşırı fazla buda oyunda item yapmayı zorlaştırıyor. İtem diyebilecegimiz işe yarar birşeyin drobu yok. Eksiden sadece pelerin ve binegin dorbu yoktu. şimdi setlerin bile drobu yok.insanlar seti oyun ici alıp binegi ve pelerini hanla hal ediyorlardı. şimdi herşeyi hanla hal etmek zorundası .kafadan bir itan seti yapman icin ezik bir mor set alacaksın. ona %50 basacaksı sitenden taşları cekeceksin ve onu sarp yapacaksın sonra 24 mhs cıkaracaksın piyangodan titana sarpı atacaksın. vegene siten kabuk cekeceksin basmak icin. Siteden cektigib herşey hesaplarsan cok pahalıya denk gelir. binek ve petler ve pelerini var. Mor seten sonra hic birşeyin drobu yok.Player kaybeden bir oyun nedeni de drop olayın olmayışı. Güzel bir oyun bir daha drop oyunda olsa daha iyi olurdu bnece saygılar

Katılıyorum.

karamurathes3
12-15-2017, 08:12 PM
Karahan/ın eski oyuncuları olarak sürekli yeni server için siteyi kontrol ediyoruz, yeni serverde item drobu olması çok önemli, oyun yöneticileri itemleri siteden satmak yerine, %30 exp, %20 drop vb. özellikler saglayan ( cazip fiyat aralıgında) aylık gold paket getirebilirlerse, ayrıca oyunda ilahi sevieye, ilahi pet, 150 güçlendirme gibi özellikleri uzun zaman aralıkları ile oyuna yayabilirlerse eski oyuncuların büyük bölümünün dönüş yapacağını düşünüyorum.

EsinTii
04-18-2018, 06:37 PM
Aynen öyle yeni bir serveri açmanızı dört gözle değil 44 gözle bekliyoruz artık